Дієтологи в Житомирі

Вика
Головные боли больше не беспокоят, и все благодаря Вам! Очень благодарна!
27 травня '16 г.
Руслан
Були проблеми із зайвою вагою. Звернувся до Терещук, вона мені прописала індивідуальну дієту, рекомендації по фізичному навантаженню. Вже є перші позитивні результати. Продовжуємо працювати з доктором!
03 вересня '16 г.
Дієтолог, Сімейний лікар
Лікар першої категорії Терещук Наталія Георгіївна спеціалізується в області дієтології та сімейної медицини. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з ожирінням різного ступеня, метаболічним синдромом. Лікар займається лікуванням запальних захврювань органів грудної клітки, черевної порожнини, сечовидільної системи. Спеціалізується на корекції ваги за допомогою надання рекомендацій щодо правильного харчування, здорового способу життя.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація від 350 грн.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Ендокринолог
Лікар володіє сучасними методами лікування діабету І та ІІ типу та його ускладнень, захворювань щитоподібної залози (тиреоїдит, збільшення щитоподібної залози і.т.д), має досвід в лікуванні діабетичних стоп.
Записатися на прийом1 онлайн запис