Врачи проктологи в Киеве (метро Почтовая площадь)

Ігор
Фахівець своєї справи, все знає чітко, глибоко і професійно, і головне, він самовдосконалюється, навчається та розвивається. Консультації на всі сценарії розвитку подій, по всім незручним питанням і хворобам спеціалізації. Бачить та прогнозує розвиток хвороби, рекомендує найоптимальніший план дій з викладкою плюсів і мінусів того чи іншого варіанту. Це той лікар, який на своєму місці і працює з повною віддачею, це той, хто кожен день заслуговує на подяку і він її отримує. Лікар - молодець. На даний момент працює в гарній клініці з чудовою матеріальною базою - Oxford Medical. Однозначно рекомендую
Сергій
Добрий день , багато років обслуговуюсь в адонісі , в грудні потрібно було робити операцію , дуже дякую Нейсі Маджиду за якісне проведення , все було на вищому рівні - організація , операція, та лікування - все дуже професійно .
Іван
Однозначно рекомендую як професіонала своєї справи. Робив мені операцію, забув про свої проблеми. Можу охарактеризувати як незаангажовану та відкриту людину.
Максим
Обращался к Нейси Маджиду по совету друга. И не зря, оказалось, что Нейси очень хороший проктолог. Благодаря назначенному лечению, я уже и забыл о той неловкой проблеме, которая беспокоила меня несколько месяцев. Огромное спасибо за помощь.
Хирург, проктолог
Врач специализируется на оказании экстренной помощи. Занимается оперативным удалением новообразований, грыж, полипов. Специализируется на лечении заболеваний прямой кишки. Лечит геморрой, анальные трещины, аномалии развития кишечника. Принимает в плановом порядке.
Проктолог, Хирург
Врач-проктолог, специализируется на хирургическом лечении болезней толстой кишки. Оказывает услуги консультации. Удаляет геморрой и анальные кондиломы, проводит лигирование геморроя. Применяет малоинвазивные методики и криохирургию. Кроме того, лечит проктит и его осложнения.