Лікарі проктологи в Києві (метро Поштова площа)

Ігор
Фахівець своєї справи, все знає чітко, глибоко і професійно, і головне, він самовдосконалюється, навчається та розвивається. Консультації на всі сценарії розвитку подій, по всім незручним питанням і хворобам спеціалізації. Бачить та прогнозує розвиток хвороби, рекомендує найоптимальніший план дій з викладкою плюсів і мінусів того чи іншого варіанту. Це той лікар, який на своєму місці і працює з повною віддачею, це той, хто кожен день заслуговує на подяку і він її отримує. Лікар - молодець. На даний момент працює в гарній клініці з чудовою матеріальною базою - Oxford Medical. Однозначно рекомендую
Сергій
Добрий день , багато років обслуговуюсь в адонісі , в грудні потрібно було робити операцію , дуже дякую Нейсі Маджиду за якісне проведення , все було на вищому рівні - організація , операція, та лікування - все дуже професійно .
Іван
Однозначно рекомендую як професіонала своєї справи. Робив мені операцію, забув про свої проблеми. Можу охарактеризувати як незаангажовану та відкриту людину.
Максим
Обращался к Нейси Маджиду по совету друга. И не зря, оказалось, что Нейси очень хороший проктолог. Благодаря назначенному лечению, я уже и забыл о той неловкой проблеме, которая беспокоила меня несколько месяцев. Огромное спасибо за помощь.
15 січня '20 г.
Хірург, проктолог
Лікар спеціалізується на наданні екстреної допомоги. Займається оперативним видаленням новоутворень, гриж, поліпів. Спеціалізується на лікуванні захворювань прямої кишки. Лікує геморой, анальні тріщини, аномалії розвитку кишечника. Приймає в плановому порядку.
Проктолог, Хірург
Лікар-проктолог, спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб товстої кишки. Надає послуги консультації. Видаляє геморой і анальні кондиломи, проводить лігування геморою. Застосовує малоінвазивні методики і кріохірургію. Крім того, лікує проктит і його ускладнення.