Агапит

Пн — Пт: 08:00-20:00 Вс: 09:00-15:00

"Агапит" — широкопрофильная сеть медицинских центров, которая предоставляет услуги в ортопедии, неврологии, урологии, маммологии, офтальмологии, эндокринологии, гинекологии, хирургии. Каждая специализация подразумевает диагностический, лечебный, реабилитационный вид помощи. В лечебно-диагностической сети центров "Агапит" работают кандидаты, доктора наук, врачи высшей категории, квалификацию которых может оценить каждый. Обратившись в центр, пациент получает помощь от ведущих специалистов, опыт и знания которых регулярно повышаются на международных конференциях, в процессе стажировки в европейских клиниках. Центры расположены на левом берегу (ст. м Черниговская), Подоле (ст. м. Тараса Шевченко), Харьковском массиве (станция Позняки).

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00

• Видео
  • Акции
  • Предложения

Агапит, цены на услуги:

• УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки) нет 635
  • УЗД жовчного міхура (без визначення функції) 460
  • Запис результатів обстеження на CD-носій 140
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) 900
  • Відеоколоноскопія (ВКС) без медикаментозного сну 1 540
  • Відеоректосигмоскопія без медикаментозного сну 1 195
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) +уреазний тест на Хелікобактер (Helicobacter pylori) + анстезія 2 770
  • Електрокардіографія (з описом) 340
  • Рентгенографія тазу 405
  • Рентгенографія кісток носа 440
  • Первинна консультація лікаря-терапевта/сімейного лікаря 600
  • Виклик медсестри додому, без вартості маніпуляцій 330
  • Довідка в басейн з оглядом лікаря (за наявності висновку гінеколога (жін.), за наявності висновку уролога - чол. після 40 років та ФЛГ ОГК/Ro ОГК) 385
  • Виписування рецепта 55
  • Лікування в денному стаціонарі з медикаментозним забезпеченням -У (цукровий діабет та його ускладнення) 1 230
  • Забір матеріалу на ПЛР-обстеження, бактеріологічне дослідження, цитологічне обстеження, забір урогенітальних виділень 140
  • Первинна консультація лікаря-невропатолога 510
  • Репозиція кісток носу 3 725
  • Адреналізація носових ходів (лідокаїн+адреналін) 240
  • Аденотомія 7 260
  • Підслизова резекція носової перетинки 4 840
  • Видалення поліпів носу класичним методом при поліпозних риносинуситах (1 сторона) 1 650
  • Септопластика 13 200
  • Конізація шийки матки (ДТЕК) 2 750
  • Поліпектомія шийки матки 1 195
  • Взяття біопсії шийки матки радіохвильовим методом(без гістології) 690
  • Лікування патології шийки матки радіохвильовим методом 2 815
  • Діагностичне вишкрібання порожнини матки (без вартості анестезії та ПГД) 2 595
  • Пластика статевих губ 7 700
  • Первинна консультація лікаря-ортопеда-травматолога 510
  • Лікування сколіозу (1 сеанс) 550
  • Первинна консультація лікаря-хірурга нет 510
  • Видалення кліща 615
  • Хірургічна обробка рани І категорії складності (поверхневе пошкодження шкіри розміром до 2 см) 615
  • Хірургічна перев’язка І категорії складності 395
  • Фіброаденома і гінекомастія I категорія 7 260
  • Первинна консультація лікаря-судинного хірурга 510
  • Склерозування "судинних зірочок" на ділянці 10х10 см. (без вартості компресійного трикотажу) 1 320
  • Склеротерапія корегуюча вен нижніх кінцівок (повторно) 3 025
  • Мініфлебектомія, одна кінцівка (видалення варикозно змінених вен через проколи шкіри, без розрізів) 8 470
  • Первинна консультація лікаря-кардіолога 510
  • Первинна консультація лікаря-гастроентеролога 600
  • Первинна консультація лікаря-уролога 550
  • Інстиляція сечового міхура (без вартості медикаментів) 425
  • Катетеризація сечового міхура 425
  • Діагностична цистоскопія. 2 265
  • Консультація лікаря-анестезіолога 510
  • Первинна консультація сімейного лікаря дітей віком 3-15 років 560
  • Невідкладна консультація та огляд лікаря-стоматолога (без подальшого лікування) 310
  • Відбілювання зубів (одна щелепа) 3 365
  • Огляд лікаря з використанням Лампи Вуда (без консультаціі лікаря) 360
  • Закрита репозиція перелому кісток кисті або стопи 790
  • Вправлення вивиху суглобів кисті або стопи 670
  • Пункція суглоба 615
  • Накладання імобілізуючої гіпсової пов`язки 1 категорії (однієї стопи або пальців однієї кисті) (без вартості гіпсу) 535
  • Блефаропластика (підтяжка повік), верхня 14 300
  • Платизмопластика (корекція шкіри на шиї - нависання) 30 800
  • Отопластика (пластика вушних раковин) 20 900
  • Пластика мочки вуха 7 700
  • Підготовка до обстежень клізмою Нормакол 285
  • Курс лікування гострої анальної тріщини консервативне (дилятація сфінктера під місцевою анестезією) 1 165
  • Видалення поліпа анального каналу 2 265
  • Лікування внутрішнього геморою методом накладання латексних кілець / 1 вузол (1 сеанс не більш 2-х вузлів) 2 265
  • Склерозування гемороїдального вузла (1 вузол) 1 275
  • Визначення глюкози крові експрес-методом (глюкометром) 120
  • Час згортання крові 120
  • Мікроскопія жовчі 130
  • Скринінгові дослідження на АТ до ВІЛ 1/2 методом ІФА 220
  • Визначення кардіоліпінового антигену сифілісу за допомогою латекс-аглютина (RW) 175
  • Гістологічне дослідження (пайпель біопсія аспірату) 395
  • Антитіла до тиреоглобуліну ( АТТГ ) 250
  • Кальцитонін 385
  • Паратгормон 245
  • Первинна консультація лікаря - фізіотерапевта 460
  • Інгаляція - 1 процедура 230
  • Електрофорез (гідрокортизон, лідаза, бішофіт, новокаїн, прозерін і т.д.) – 1 зона ( 1 процедура) 285
  • Магнітотерапія - 1 зона (1 процедура) 260
  • Лазеротерапія,1 сеанс (гінекологічні, урологічні, отоларингологічні, гастроентерологічні захворювання та ін.) 480
  • Ультрависокочастотна терапія 260
  • Гальванізація– 1 зона ( 1 процедура) 260
  • Первинна консультація лікаря-офтальмолога (огляд повік, слізних протоків, зіниць, кон’юнктиви, рогівки, райдужної оболонки, огляд переднього відрізку ока та очного дна з використанням щілинної лампи, перевірка гостроти зору з корекцією) 510
  • Перевірка гостроти зору 205
  • Кінезіологічне лікування, 1сеанс 750
  • Пакет реабілітаційний (12 сеансів) 6 060

Отзывы и оценки клиники

Вячеслав
Велике людське спасибі! Як важливе і дороге людське ввічливе і дбайливе ставлення до схвильованої людини, що розгубилася, яка ще не знає діагноз і налякана проблемою і підозрами про свій стан. Саме так зустрічають та надають найпрофесійніші послуги у медичному центрі "Агапіт". Симпатичні, добродушні та дбайливі дівчата підкажуть і допоможуть, а лікар Олександр Коробка по-перше: заспокоїв, по-друге: уважно та детально провів повне дослідження, відповів на всі запитання та дав необхідні рекомендації та повне документальне супроводження. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ! Я більше ніколи і нікуди, крім Вас, не піду!
Полгороднік Інна
Щиро вдячні Телегі Наталії Валентинівні. Вдячна за її професіоналізм і відданість своїй справі, коли б не писала в вайбер завжди були швидкі відповіді, що для мене дуже важливо! Побільше б таких лікарів! Успіхів вам і здоровя!
Алекса
Я делала мамопластику а мае 2022 у Добрякова К.В. Осталась довольна клиникой , отзывчивым персоналом, а особенно доктором. Это не только квалифицируемый специалист своего дела, который очень отзывчивый и всегда на связи , но и внимательный , «человечный» , врач которому можно доверять! В клинике все удобства, медсестры отзывчивые. Я довольна!
Лена
Була на прийоми в судиного хирурга нема слив одни емоции дуже задоволена його професиализмом побильше таких ликарив
Камила
Делала операцию по увеличению груди. Все прошло хорошо, цену назвали "под ключ" и никаких дополнительных средств не требовали. Довольна результатом.
Была в МЦ на Черниговской, всё отлично, девочки на ресепшене приветливые. Сдавала анализы, медсестра всё сделала очень быстро и безболезненно, за что спасибо! Цены адекватные, ввсем рекомендую!
Приемом осталась очень довольна, доктор внимательная, старается вникнуть в суть проблемы, очень приятная в общении. Прохожу курс лечения,надеюсь на хороший результат.
Лікар від Бога. Уважний, чуйний.
Свелана
Чудовий лікар! На жаль є з ким порівнювати. Дуже уважний і головне все по справі. Нікуди не поспішає, на всі питання, що цікавлять мене відповів дохідливо. Спасибі Вам, Олександр Валентинович, за компетентність та чуйне ставлення!
07.03.2017
Лікуюся у цього лікаря не один раз. Завжди дає якісні рекомендації і правильно ставить діагнози. Не нав'язує зайвих послуг і дорогих ліків. У клініці все на вищому рівні. Всім рекомендую як фахівця, так і цю клініку. Дякую Вам за все!
Занятия в танцевальной студии достаточно негативно отобразились на коленных суставах, тренер посоветовала обратится к ортопед-травматологу. Шуба Владимир Иосифович специалист, который неоднократно помогал нашему сыну стать на ноги.
Катерина
Мені сподобався прийом у лікаря, була у нього минулої осені з ускладненим ОРВІ. Він обгрунтував всі призначення і вони мені дійсно помогли. Дуже вдячна лікарю!
Звернулась та отримала висококваліфіковану консультацію. Спеціаліст своєї справи. При потребі однозначно повернусь ще раз
Лариса С.
Дуже хороший стоматолог! Була у нього на прийомі. Все сподобалося. Зуб видалив максимально швидко та без болю. Все дуже сподобалося. З перших хвилин консультації помітно що людина орієнтується у своїй галузі. Рекомендую спеціаліста!
Анна Ж.
Дуже приємний лікар, та імпозантний мужчина. Привітний, компетентний. Добре розповів у чому суть захворювання. Дав поради, лікування поки не призначав, але направив на аналізи. Сказав що після обстеження призначить все необхідне.
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Иван
Как и многих спортсменов меня часто преследовали различные травмы, пришлось искать хорошего ортопед-травматолога, свой выбо остановил на Шубе Владимире Иосифовиче. Очень хороший специалист.
30.03.2017
Відмінний стоматолог! Не так давно мені довелося потрапити у дбайливі руки цього спеціаліста. У мене дуже болів зуб. Довелося його видалити. Професіонал зробив це максимально професійно. а навіть не встигла злякатися, як все закінчилося.
Валя
Прекрасний лікар. Уважна, компетентна. Все розповідає, пояснює, показує. Нічого зайвого. Все чітко та по суті, Побільше б таких висококваліфікованих фахівців! неодмінно прийде ще! Безперечно рекомендую цього хорошого спеціаліста!
Андрей
Очень хороший специалист, всегда подскажет, есть ощющение что попал в надёжные руки.
София В.
Лікар справжній професіонал. Дуже тактовна. Вміє спілкуватися з пацієнтами. Нічого зайвого не призначає. Дала слушні рекомендації. Повністю розпитала та обстежила. На прийом до такого лікаря, одне задоволення приходити! Рекомендую!
Анонім
Доктор викликає довіру і завойовує прихильність до себе. Доступно і докладно все пояснює, попереджає про можливі ризики. До такого лікаря, в разі необхідності, обов'язково повернешся. також не соромно порадити знайомим, якщо знадобиться.
Еріка
Відмінний фахівець. Дуже багато про нього чула, і що людина хороша, і кваліфікований лікар. Одного разу вирішила звернутися до нього за допомогою, тож переконалася на своєму досвіді. Лікар оглянув, виконав усі процедури та дав рекомендації.
Мені сподобалося, що прийом пройшов швидко і до мене ставилися з великою повагою, а не як у звичайних лікарнях. Спеціаліст, мені розповів що потрібно робити протягом найближчого часу. Рекомендації виконую, все допомагає. Рекомендую!
Юля
Очень хороший центр. Все на высшем уровне. Работают очень хорошие специалисты.
Алла Ив.
Все сподобалось, все класно, супер. Дійсно, пройшло все професійно, лікар нам докладно все розповіла, знайшла індивідуальний підхід до мене. Рекомендувала багато дієвих речей. Зараз стан покращився. Все дуже сподобалося.
Очень внимательный и человечный доктор. Всегда старается увидеть суть проблемы в комплексе, никогда не откажет в помощи, внимательна, вежлива и компетентна.
Николай
Лікар хороший! Консультацію провів на найвищому рівні! Виписав все, детально пояснив що, і для чого. Зараз приймаємо лікування. Залишилися задоволені візитом! Неодмінно будемо рекомендувати, та приходити за допомогою ще! Дякую!
Ірма
Чудовий лікар, висококваліфіковані. Провів консультацію, призначив ряд додаткових обстежень, які на місці і пройшла. Все дуже зручно. Після повного обстеження мого стану, призначив лікування. Зараз почуваю себе добре! Дякую!
Alex
Все просто відмінно. Дуже рекомендую! Лікар супер! Все дуже сподобалося, все чітко, точно, по суті, та по справі. Ніяких зайвих рухів, професійно все оглянула та зробила! Одразу зрозуміло що компетентна в усіх значеннях цього слова.

Врачи клиники Агапит

Пламадялова Елена Николаевна