Товщик Наталія Вікторівна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
УЗД-спеціаліст з діагностики організму. Проводить діагностику розвитку плода, стану навколоплідних вод, матки вагітної та молочних залоз. Виявляє відхилення та патологічні зміни в роботі органів людини. Займається дослідженням органів в черевній порожнині, органів малого тазу, печінки, суглобів, нирок, селезінки. Також здійснює ехокардіографію серцевої роботи.

Первый раз во время беременности случайно к Товщик я попала, а дальше уже старалась только к ней записываться. Наталья Викторовна добрая, внимательная и приятная. К работе отвественно относится, все грамотно и быстро выполняет.

• 1998 р. — Закінчила Тернопільську державну медичну академію за спеціальність "Лікувальна справа"
  • Отримала другу спеціалізацію за фахом «Лікар з ультразвукової діагностики» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України.

Лікар-діагност надає послуги

• УЗД черевної порожнини;