Руснак Галина Володимирівна

Лікар УЗД
Лікар УЗД Руснак Галина Володимирівна проводить абсолютно всі види ульразвукової діагностики. Оглядає також діток і вагітних. Проводить нейросонографію, УЗД серця (ехокардіографію), скринінги вагітності, доплерометрію, цервікометрію, доплер, біофізичний профіль плода.

Олена
Галина Володимирівна проводила мені УЗД. Сподобалось що лікар завжди готова піти на зустріч та відповісти на усі питання. Чемна люди. Її прийоми завжди інформативні. Готова розповісти за все що робить. Прекрасна людина та добрий спеціаліст.

• 2004-2010 рр. — Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2010-2012 рр. — інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби на базі ТДМУ і ТМКЛ №2».

• 2016 р. — курси спеціалізації по УЗД на базі ХМАПО на кафедрі перинатальної діагностики та генетики.
  • 2017 р. — курси тематичного вдосконалення по нейросонографії на базі ХМАПО. Кафедра дитячої неврології та УЗ-діагностики.
  • 2018 р. — курси тематичного вдосконалення на базі ХМАПО на кафедрі перинатальної діагностики «Оцінка стану фетоплацентарного комплексу при вагітності і пологах: комплексне УЗД з використання 3Д технологій».
  • 2018 р. — спеціальний курс практичного вивчення по спеціальності ультразвукова діагностика на базі консультативно-діагностичного центру «Телемедичні системи» у м. Харків.