Пелешок Тетяна Станіславівна

Гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на захворюваннях статевої системи. Займається відновленням менструального циклу. Розробляє індивідуальні схеми лікування безпліддя. Працює над відновленням гормонального фону. Лікує кандидоз, вагініт, вульвіт та інші захворювання.

Алёна
Я молодая девушка. Поход к гинекологу все время вызывал стеснение и дискомфорт, до того момента, пока не обратилась к Татьяне Станиславовне. Она отнеслась ко мне, как будто мама. Все рассказала, успокоила. Прохожу лечение эрозию шейки матки. Теперь, буду обращаться только к ней. Рекомендую.

• 1995 р. — закінчила Вінницький медичний інститут імені М. І. Пирогова.
  • 1995–1997 р — інтернатура на базі Київської кафедри акушерства і гінекології в Житомирському обласному онкологічному диспансері.

• 2001 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2002, 2007, 2012 рр. — курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Щупіка.
  • 2007 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
  • 2017 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.