Панченко Наталія Володимирівна

Невролог
лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії, займається лікуванням судинних уражень мозку людини. Наталія Володимирівна спеціалізується на реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт і складні травми, надає послуги внутрішньосуглобових і паравертебральних блокад, біопунктури, фармакопунктури, діагностування травм голови, хребта та нервової системи, розробляє методи їх лікування. До профільних сфер доктора Панченко відносяться також хвороби нервової системи вірусного і запального характеру.

Замучили меня эти боли спины и поясницы, решила взяться за эту проблему серьезно. Вот обратилась к Панченко, уже вторую неделю у нее прохожу лечебный курс. Наталья Владимировна контролирует ход лечения, есть у нас уже позитив. Я довольна, все будет хорошо!
Доверилась Наталье Владимировне и не пожалела. Это профессионал своего дела, которая знает, как облегчить состояние больного в самых тяжелых случаях. Она не успокоится, пока не найдет правильное решение.
Дмитрий
Недавно пришлось обратиться к неврологу за помощью. Я доволен результатом, меня приняла грамотный врач, мастер своего дела. Наталья Владимировна помогла в определении проблемы.
Дуже кваліфікований і грамотний лікар!!!! А ще просто хороша людина. Зверталась я до неї неодноразово. Завжди допоможе, проконсультує, розкаже. Дякую Вам!!!! Здоров'я Вам та Вашій сім'ї
Олена Яремчук
Дуже дякую лікарю за чуйність та професіоналізм.На жаль мою невідому хворобу Наталя Володимирівна не вилікувала, але дала поради, як діяти далі.Сподіваюся, що у мене все вийде і хвороба відступить.Лікарю бажаю вдячних пацієнтів та успіхів у вашій нелегкій роботі.Процвітання Вам!!!
Олена
Наталія Володимирівна дуже кваліфікований невролог, та прекрасна людина. Зверталася не один раз, лікуванням та результатом задоволена.

Лікар-невролог надає послуги:

• паравертебральна блокада;
  • фізіотерапія;
  • біопунктура;
  • індивідуальні схеми терапії.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань:

• вегетосудинна дистонія;
  • головні болі неясного генезу;
  • невралгія;
  • наслідки перенесених захворювань, травм;
  • менінгіт;
  • енцефаліт;
  • хвороба Паркінсона та інше.

• 1996 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.
  • 1997 р. — інтернатура.

• 2013 р. — Тематичний цикл.
  • 2013 р. — Передатестаційний цикл.