Палада Світлана Іванівна

Радіолог
Лікар вищої категорії
Лікар-рентгенолог першої категорії, спеціалізується на діагностиці променевими методами. Проводить виявлення онкологічних захворювань та патологій внутрішніх органів і систем. Використовує рентгенографію, комп’ютерну та магнітно-резонансну томографію.

Светлана Ивановна выполняла мне рентген. Все быстро и качественно!
Евгения
Проходила у Світлани МРТ. Мені її рекомендували знайомі. Прекрасно провела дослідження, чітко, грамотно. Найдрібніші деталі у висновку зазначила, все точно, допомогло для постановки діагнозу.

• 1999-2005 рр. — навчання у ВНМУ імені Пирогова, спеціальність «лікувальна справа»;
  • 2005-2007 рр. — Інтернатура за фахом «сімейна медицина»;
  • 2007-2008 рр. — спеціалізація з "рентгенології" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика;
  • 2012 р. — аспірантура,"Комп'ютерна і магнітно-резонансна терапія "на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика".

• 2013 р. — ПКК на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, присвоєно другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Рентгенологія»;
  • 2016 р. — присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Рентгенологія»;
  • 2018 р. — присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Рентгенологія».

• Член Асоціації радіологів України.