Надіжко Вальдемар Володимирович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Веде консультативний прийом. Виконує огляд та ведення вагітних протягом усього терміну. Спеціалізується на лікуванні супутніх ускладнень під час вагітності. Також лікує патології шийки матки, запальні та інфекційні захворювання жіночих репродуктивних органів. Володіє сучасними діагностичними та терапевтичними методами в гінекології. Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Надія
Безмежно вдячна за підтримку Надіжку Вольдемару Володимировичу за зміну стереотипного уявлення про класичні пологи на розуміння, що пологи можуть відбуватись спокійно з гумором, без крику та на позитиві загалом )))) Прекрасний спеціаліст! Під час пологів серйозний але з почуттям гумору, строгий та вимогливий до команди з якою працює, все тримає під повним контролем, толерантний та надзвичайно приємний, різносторонній та цікавий у спілкуванні. P.S. Надзвичайно вдячна за лекційно-практичний курс «Ідеальні природні пологи» ))))
Леся
Це мабуть один з самих порядних, людяних, розумних лікарів. У мене троє діток, третього народжувала у цього лікаря. Все супер. З власного досвіду знаю багато акушер-гінекології. Цей лікар заслуговує поваги. Будьте здорові Вальдемар Володимировичу, допомагайте всім у своїй чудовій справі. Добро завжди повертається добром!
25.03.2017
30 листопада '-1р.
Вальдемар Володимирович вів мою першу вагітність. Так як мені на той час було за тридцять, то ускладнення, звичайно ж, були. Вальдемар Володимирович допоміг мені зберегти дитину. Він дав мені багато корисних порад. Нарешті, тепер я щаслива матуся маленької принцеси.
01.04.2017
30 листопада '-1р.
За рекомендацією сестри, свою другу вагітність я вирішила довірити Вальдемару Володимировичу. Під час вагітності, не раз виникали ускладнення. Надіжко допоміг мені успішно з ними впоратися. Лікар став мені незамінним помічником у цей бентежливий період життя. Тепер я вже вдруге стала мамою.

• 1999 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікування акушерської та гінекологічної патології"

Курси

• 2015 р. - ТУ по темі "Репродуктивне здоров'я та планування сім'ї";
  • 2015 р. - ПАЦ по темі "Акушерство та гінекологія".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст