Мокра Наталія Іванівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар вищої категорії. Надає консультації акушера-гінеколога. Є фахівцем з ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого тазу, УЗД для вагітних. Спеціалізується на лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, гонорея (трипер), молочниця (кандидоз), папіломавірусна інфекція, трихомоніаз, хламідіоз). Володіє сучасними діагностичними та лікувальними методиками, зокрема кольпоскопією. Здійснює ведення вагітності.

29.03.2017
30 листопада '-1р.
Вилікувати молочницю мені самостійно не вдалося. Незамінну допомогу мені надала Наталія Іванівна. Її лікування назавжди позбавило мене проблеми, що давно турбувала. Я уже повністю здорова, захворювання не дає про себе знати. Я вдячна Наталії Іванівні за допомогу.
05.04.2017
30 листопада '-1р.
Коли Наталія Іванівна діагностувала в мене геніальний герпес, я була дуже здивована. Я зрозуміла, що службовий роман був зайвим. Мокра призначила мені медикаменти, я пройшла повний курс лікування. Тепер дана проблема мене уже не хвилює.

• 1994 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю "Лікувальна справа".

Курси

• 2013 р. - ПАЦ за темою "Акушерство та гінекологія";
  • 2016 р. - курси підвищення кваліфікації за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".

• Член Асоціації УЗД та акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог