Маркевич Анна Іванівна

УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
кандидат медицинских наук
Лікар УЗ-діагностики, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Проводить усі види ультразвукової діагностики. Лікує весь спектр гінекологічних захворювань, непліддя у жінок. Спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях.

Чудовий лікар!Привітний,досвідчений та культурний лікар!При зустрічі все ясно та гарно пояснить,вміє вислухати та порадить!!!Рекомендую її,вона знавець своєї справи!!!
Саша
Перш за все - чудовий лікар, який індивідуально для кожного пацієнта підбирає найкращі методи лікування. По друге -Персона з великої букви, яка є уважною і чуйною до кожної дрібнички що турбує пацієнта. І звичайно не можу згадати за турботу!
10 травня '17р.
Лікар від Бога. Я маю з ким порівняти, рекомендую тільки до неі
Юлія
Кожному пацієнту приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Тому я звертаюсь за професійною допомогою до Маркевич. Побільше б таких фахівців!
Світлана
Якщо вам потрібен гарний лікар-гінеколог, звертайтесь до Маркевич. Повірте, мені є з ким порівняти.
Юрій
В нас народилась двійня! Дякую нашому лікарю Марчук Ганні і взагалі всьому медичному центру Parens та його колективу! Нам дали можливість пройти всю потрібну діагностику і підібрали мені індивідуальне лікування. За півроку лікування дружина завагітніла і за 7 місяців народила дочок. Дівчатка хоч народились трошки раніше, але здорові. Дякую за якісну діагностику та ефективне лікування.
дуже добра і професійна лікарка. взагалі перед тим як звернулася то вже чула про неї гарні відгуки від знайомих, казала знайома, що лікується у неї і радить саме її, а їй Ганну Іванівну порадила мама. ще подобається, що Анна Іванівна проста, людяна, те , як вона ставиться до людей , бо мені недостатньо шоб лікар був тільки професіоналом, а свій лікар - то і досвідчений, який все робить професійно, і який по характеру підходить, а не напрягає. Анна Іванівна суперова, класна!

• 2002 р. — Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького, лікувальний факультет;
  • 2004 р. — інтернатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія", Львівський державний перинатальний центр;
  • 2006 р. — клінічна ординатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія", Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

Курси

• У 2014 р. пройшла курси з діагностики і лікування змін шийки матки на базі Яґеллонського університету м. Краків.

• Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики;
  • Український Допплерівський клуб.