Маркевич Анна Іванівна

УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
14 років досвіду
врач першої категорії
Лікар УЗ-діагностики, акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Проводить усі види ультразвукової діагностики. Займається лікуванням гінекологічних ахворювань.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:

Відгуки пацієнтів

Саша
01 серпня '17р.
Перш за все - чудовий лікар, який індивідуально для кожного пацієнта підбирає найкращі методи лікування. По друге -Персона з великої букви, яка є уважною і чуйною до кожної дрібнички що турбує пацієнта. І звичайно не можу згадати за турботу!
10 травня '17р.
Лікар від Бога. Я маю з ким порівняти, рекомендую тільки до неі
Юлія
12 листопада '16р.
Кожному пацієнту приємно мати справу з досвідченим і культурним лікарем. Тому я звертаюсь за професійною допомогою до Маркевич. Побільше б таких фахівців!
Світлана
10 вересня '16р.
Якщо вам потрібен гарний лікар-гінеколог, звертайтесь до Маркевич. Повірте, мені є з ким порівняти.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2002 р. - Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького, лікувальний факультет;
  • 2004 р. - Інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», Львівський державний перинатальний центр;
  • 2006 р. - Клінічна ординатура за спеціальністю «акушерство та гінекологія», Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

Курси

• У 2014 р. пройшла курси з діагностики і лікування змін шийки матки на базі Яґеллонського університету м. Краків.

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики;
  • Український Допплерівський клуб.
Схожі спеціалісти:
Судинний-хірург, Функціональний діагност