Лобозинська Катерина Володимирівна

лікар першої категорії
Консультація від 450 грн.
Лікар першої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Консультує з приводу планування сім'ї. Проводить УЗД органів черевної порожнини, УЗД для вагітних. Лікує безпліддя, загрози викидня та передчасних пологів, супутніх патологій під час вагітності, порушення матково-плацентарного кровообігу, запальні захворювання жіночих статевих органів, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом. Виконує кольпоскопію, поліпектомію та інші сучасні гінекологічні маніпуляції.

30.03.2017
30 листопада '-1р.
До Лобозинської Катерини Володимирівни ми зверталися з чоловіком з приводу планування сімʼї. Перед тим, як завагітніти, ми вирішили проконсультуватися у досвідченого спеціаліста. Катерина Володимирівна дала нам багато корисних порад для укріплення репродуктивної системи й організму в цілому.
06.04.2017
30 листопада '-1р.
Катерина Володимирівна допомогла мені під час загрози викидню. Її лікування і поради допомогли мені зберегти дитину. Також, пізніше у мене була загроза передчасних пологів. І, знову, мені допомогла Катерина Володимирівна. Тепер я молода мама.

• 2004 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, за спеціальністю "Лікування акушерської та гінекологічної патології".

Курси

• 2013 р. - курси підвищення кваліфікації за спеціальністю "Ультразвукова діагностика";
  • 2014 р. - ТУ на тему "Кольпоскопія";
  • 2015 р. - ТУ на тему "Репродуктивне здоров'я та планування сім'ї";
  • 2015 р. - ПАЦ на тему "Акушерство та гінекологія".

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог