Ластівський Віктор Володимирович

УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар вищої категорії Ластівський Віктор Володимирович спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, УЗ-діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції, полікістозу яєчників, передменструального синдрому, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки з придатками, молочних залоз, органів черевної прожнини, малого тазу.

Світлана
Віктор Володимирович,це найкращий лікар якого я зустріла за 16 років абсолютно безтолкового лікування. Була у гуру медицини,але саме пан Віктор пояснив, розказав "що" і "як". Раджу всім жінкам,які шукають справжнього лікаря- гінеколога ,звертатись саме до Віктора Володимировича
Лена
Огромейшая благодарность доктору. нашему счастью почти 2 годика. спасибо огромное.
Жанна
Величезна подяка Ластівському Віктору Володимировичу за професійну допомогу! Дуже уважний, досвідчений і компетентний лікар!
Вероника
Хочу выразить огромную благодарность доктору за качественную работу.

• Чернівецький державний медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа» – 1994 р.;
  • Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – інтернатура зі спеціальності « Акушерство та гінекологія» - 1997 р.;
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – спеціалізація зі спеціальності « Ультразвукова діагностика» - 2006 р.;
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – ТУ «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій» - 2014 р.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-диагност