Козачук-Корчиста Олена Євгенівна

УЗД-спеціаліст
лікар першої категорії
Проводить повний спектр ультразвукової діагностики (УЗД) для дорослих і дітей. Спеціалізується на ультразвуковому дослідженні внутрішніх органів і їх систем для пацієнтів різного віку, а також щитовидної залози, молочних залоз, слинних залоз, лімфатичних вузлів, вен і артерій кінцівок, судин шиї, м'яких тканин і суглобів з подальшою розшифровкою. Проводить дітям нейросонограму, УЗД тазостегнових суглобів і т.п.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

Тамара
18 квітня '18р.
Спасибо большое, редко встретишь такое внимательное и доброе отношение. Была с ребенком, врач нашла подход и сделали все легко играючи. Доктор очень подробно и понятно объяснила мне проблему и что делать, к кому обращаться. Рекомендую как высококлассного специалиста!
Любовь
Спасибо за качественное УЗИ сердца.
Жанна
Олена Євгенівна допомогла у встановленні мені правильного діагнозу. Досконало розуміється на ультразвуковому дослідженні. Дуже дякую! Якщо доведеться, буду до неї обов’язково звертатись.

• 2009 г. — ВДМУ ім. М. І. Пирогова, лікувальна справа;
  • 2002 г. — спеціалізація по ультразвуковій діагностиці в КМАПО ім. П. Л. Шупика;

Курси

• 2001 р. — "Вивчення основ ехокардіографії" на українсько-французьських семінарах по питанням ультразвукової діагностики серця і доплерівського обстеження судин, м. Черкаси;
  • 2002 р. — "Ультразвукова діагностика в кардіології", КМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2006 р. — ПАЦ по "Ультразвуковій діагностиці", КМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2012 г. — "Сонографія .Черевна порожнина, заочеревенний простір, щитоподібна залоза, педіатрія." Благодійний фонд "Діти Чорнобиля" Міністерства соціальної політикизеслі Нижня Саксонія, МОЗ України, Академія удосконалення лікарів землі Нижня Саксонія та Сименс АГ., Київ;
  • 2012 р. — "Сучасна ультразвукова діагностика захворювань артерій та вен кінцівок" Український Допплерівський клуб, Навчальний центр високих технологій, Київ;
  • 2013 р. — "Сучасна ультразвукова діагностика в травматології та ортопедії" Український Допплерівський клуб, Навчальний центр високих технологій, Київ;
  • 2013 р. — "Дуплексне сканування екстракраніального відділу брахіоцефальних судин" тренінг центр "TOSHIBA", Київ;
  • 2015 р. — ПАЦ по "Ультразвуковій діагностиці" ВНМУ ім. М. І. Пирогова.