Кіріліна Людмила Василівна

УЗД-спеціаліст
лікар вищої категорії
Лікар Кіріліна Людмила Василівна спеціалізується в області УЗД. Працює з новим сучасним ультразвуковим обладнанням. Проводить ультразвукове дослідження безболісно та швидко, ставлячи правильний діагноз. Спеціалізується на УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, суглобів, органів малого тазу, серця, печінки, нирок та передміхурової залози. Окремим видом діяльності є УЗД головного мозку з можливістю доскольнального дослідження та визначення відхилень в роботі ЦНС. Займається вимірюванням внутрішніх органів з подальшим описом змін у їх роботі, а також виявленням патологічних змін.

Інна
Гарна лікарка с величезним досвідом роботи. Я довіряю ій повністю і з радістю рекомендую ії іншим)
Александр
Хочу посоветовать врача узиста Кирилину Людмила Васильевну. Неделю страдал от головной боли. По рекомендации знакомых записался на обследование сосудов головного мозга и шеи. Она меня посмотрела, назначила лечение. Чувствую себя отлично сейчас. Рекомендую не затягивать если что то болит ( по себе знаю как тяжело собраться), а вовремя обратиться к врачу.

• 1971 р. — Хабаровський медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 1977 р. — клінічна ординатура по терапії.

Курси

• 1983, 1989, 1992, 1999 рр. — курси по кардіології та функціональній діагностиці в інституті кардіології ім. М.Д. Стражеска;
  • 1996 р. — курси підвищення кваліфікації в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова;
  • 2003-2008 рр. — підвищення кваліфікації на базі Львівського медичного університету та Тернопільської медичної академії;
  • 2015 р. — курси по кардіології та функціональній діагностиці в інституті серця м. Києв.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, УЗИ-диагност