Карабаєва Катерина Василівна

Косметолог
Катерина Василівна Карабаєва спеціалізується в галузі косметології, надає консультативні послуги щодо косметологічних та естетичних проблем зовнішності, з’ясовує їхні причини та методи виправлення, здійснює ін’єкційне омолодження шкіри препаратами, контурну пластику губ, корекцію вікових змін обличчя.

Яна
З віком ми не молодіємо, дівчата. І якщо ви вже вирішили зберегти свою красу, то краще звернутися до досвідченого спеціаліста. Я завжди звертаюся до Карабаєвої Катерини. ЇЇ ін'єкційні процедури - це просто бомба. Я навіть відчуваю себе на кілька років молодше.
Тетяна
Хочу похвалитися, тепер мої губки просто божественні. А все завдяки Катерині Василівні. Її контурна пластика губ, це щось. Я залишилась дуже задоволеною, і вам рекомендую, не пожалієте.

• 2015 р. — закінчила ВДНЗУ ”Українська медична стоматологічна академія” м. Полтава.

Курси

• Майстер клас "Омолодження ін‘єкціями за допомогою припаратів";
  • Майстер клас "Контурна пластика середньої та нижньої третини обличчя за допомого препаратів";
  • Майстер клас "Гармонізація лобно-орбітального балансу та корекція вікових змін навколоочної ділянки препаратами";
  • Майстер клас "Контурна пластика губ препаратами компанії “Еmet”.