Карабаєва Катерина Василівна

Косметолог
4 роки досвіду
Консультація 300 грн.
Катерина Василівна Карабаєва спеціалізується в галузі косметології, надає консультативні послуги щодо косметологічних та естетичних проблем зовнішності, з’ясовує їхні причини та методи виправлення, здійснює ін’єкційне омолодження шкіри препаратами, контурну пластику губ, корекцію вікових змін обличчя.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)

Відгуки пацієнтів

Яна
23 июня '18р.
З віком ми не молодіємо, дівчата. І якщо ви вже вирішили зберегти свою красу, то краще звернутися до досвідченого спеціаліста. Я завжди звертаюся до Карабаєвої Катерини. ЇЇ ін'єкційні процедури - це просто бомба. Я навіть відчуваю себе на кілька років молодше.
Тетяна
23 июня '18р.
Хочу похвалитися, тепер мої губки просто божественні. А все завдяки Катерині Василівні. Її контурна пластика губ, це щось. Я залишилась дуже задоволеною, і вам рекомендую, не пожалієте.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2015 р. — закінчила ВДНЗУ ”Українська медична стоматологічна академія” м. Полтава.

Курси

• Майстер клас "Омолодження ін‘єкціями за допомогою припаратів";
  • Майстер клас "Контурна пластика середньої та нижньої третини обличчя за допомого препаратів";
  • Майстер клас "Гармонізація лобно-орбітального балансу та корекція вікових змін навколоочної ділянки препаратами";
  • Майстер клас "Контурна пластика губ препаратами компанії “Еmet”.