Євчук Ольга Володимирівна

Гінеколог
лікар першої категорії
Лікар надає послуги з первинного огляду, збору анамнезу. Привертає пацієнтів на лабораторні та інструментальні дослідження. Проводить підготовку до вагітності, коригує менструальний цикл і безпліддя. Лікує запальні захворювання, зокрема, ендометріоз, вагініт, вагіноз, ендометрит. Спеціалізується на терапії ерозії і дисплазії шийки матки.

Кристина
05 травня '19р.
Хочу висловити подяку спеціалісту вашої клініки, лікарю гінекологу Ользі Володимирівні. Завдяки її професіоналізму мені швидко і правильно був поставлений діагноз, призначено правильне лікування. Висловлюю щиру подяку!
Маша
Кращий доктор і просто хороша людина. Дякую вам за вашу доброту.
Олена Кос
Найкращий лікар гінеколог якого я зустрічала!! Дуже добра і хороша людина!! Хороший спеціаліст який завжди підтримає порадить і допоможе!! Дякую Богу що зустріла саме такого лікаря!!!

• 2010 р. — Київський національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• 2015, 2018 рр. — курси підвищення кваліфікації.
  • 2018, 2019 рр. — школа семінар з профілактики, лікування та реабілітації репродуктивного здоров’я молоді.
  • 2018 р. — міжнародний форум з сучасних питань акушерства та гінекології.

Лікар-гінеколог надає послуги

• консультація та лабораторне обстеження;
  • кольпоскопія;
  • біопсія ш.матки;
  • радіохвильове лікування ш.матки;
  • лікування захворювань що передаються статевим шляхом;
  • видалення папілом;
  • ехогістеросальпінгоскопія;
  • штучна інсемінація.

Лікар-гінеколог займається лікуванням

• захворювання шийки матки;
  • порушення менструального циклу;
  • захворювання жіночих статевих органів;
  • захворювання що передаються статевим шляхом;
  • непліддя.