Емченко Борис Валерьевич

Терапевт
Заболевания, которые лечит врач: ринофарингит, тонзиллит, трахеобронхит, пневмония, стабильная ишемическая болезнь сердца, гипертоническая болезнь, сердечная недостаточность, гастроэзофагеальная рефлюксная болезнь, гастрит, язва желудка и двенадцатиперстной кишки, эрадикация бактерии H. pylori, жировая болезнь печени, синдром раздраженного кишечника, целиакия, цистит, пиелонефрит, герпетическая инфекция, мигрень, нарушение сна, гельминтозы.

Зоряна
Лікар мені дуже сподобався тим він все детально мені розповів. Зазвичай, коли ходиш до лікарів, тобі просто випишуть таблеток і кажуть прийти через місяць. А він все дуже-дуже детально пояснив. Після чого починаєш розуміти що, і як працює.
Чудовий лікар. У мене проблеми із шлунком вже близько 10 років. Змінювала лікарів та клініки, куди тільки не ходила. Але це єдиний лікар від лікуванням якого у мене почалася позитивна динаміка. Загалом, моя сім'я дуже задоволена. Дякую!