Яцук Микола Миколайович

Уролог, Андролог-сексолог
Лікар Яцук М. М., працює у напрямках андрології, урології, сексології. Займається дослідженням та лікуванням збоїв у репродуктивній та сексуальній функції чоловіків. Також знається на питаннях чоловічої контрацепції, захворюваннях, що передаються стетаевим шляхом, органів сечостатевої системи.

Михайло
01 января '17г.
Якось соромно було звертатись з подібними проблемами до лікаря, та все ж переборов себе та записався до Яцука. Зараз вважаю, що мені пощастило з лікарем. Микола Миколайович уважно та по-чоловічому віднісся до моїх проблем. Все було не так і страшно. Вилікував мене за півтора тижні. Дякую!

• Закінчив Тернопільську державну медичну академію, пройшов спеціалізацію за фахом «Урологія» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Курси

• Пройшов курси удосконалення на тему «Актуальні питання сексології та андрології» при Національній медичній Академії післядипломної освіти, м. Київ