Гречанская Лариса Васильевна

Дерматолог
Врач высшей категории
Кандидат медицинских наук
Дерматоскопия, онкодиагностика, диагностика родинок, любых других изменений кожи, биопсия кожи, удаление бородавок, папиллом, контагиозного моллюска, невусов (родинок) електроволновым и криодиструктивным методом.

Євгеній
Дуже уважна, приємна лікар. Все доступно пояснила, якісно проконсультувала, справила гарне враження. Рекомендую родичам, знайомим і читачам , хто шукає дерматолога.!
Все відмінно, і лікар сподобався, і клініка. Місяць пройшов, все допомогло, лікар дуже уважно все розповіла, розписала лікування, запропонувала кілька варіантів терапії. Все відмінно, задоволена на сто відсотків. Мені все сподобалося.
Антоніна
Все дуже швидко, ефективно. Швидко вирішується питання, тобто лікар досить кваліфікований, щоб відразу визначити напрямок лікування. Призначені препарати були детально пояснені, на зрозумілій мові! Все сподобалося. Рекомендую!

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца