Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет гастроентеролога Василинич Л. М.

5.2
Безкоштовна парковка
Вінниця, (Правобережний район), ш. Хмельницьке, 92
Пн — Пт: 08:00-17:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Приватний кабінет Василинич Любов Миколаївни спеціалізується на наданні послуг в області гастроентерології. В ході діагностики та лікування захворювань органів травлення фахівець використовує як традиційні, так і сучасні методики.

Послуги, що надаються приватною практикою:

 • консультація спеціаліста;
 • лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку;
 • терапія панкреатиту;
 • лікування дискінезії жовчовивідних шляхів та холециститу;
 • лікування дисбактеріозу, ентероколітів та дуоденітів.

Переваги приватного кабінету — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, дотримання конфіденційності, комфортні умови для пацієнтів.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет гастроентеролога Василинич Л. М., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • УЗД органів черевної порожнини 200
 • Консультація гастроентеролога 200

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Марина
22 березеня '19р.
Василинич Любов Миколаївна чудовий лікар гастроентеролог. Ще з дитинства маю проблеми зі шлунком, тому регулярно проходжу обстеження саме в цього спеціаліста. Жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Спасибі велике за турботливе ставлення до пацієнтів.
10
Оксана
20 березеня '19р.
Неодноразово зверталася за допомогою до Василинич Любов Миколаївни, неймовірного лікаря гастроентеролога. Проходила УЗД обстеження черевної порожнини. Якісне обладнання та професіоналізм лікаря. Завжди слушні поради та оптимальний курс лікування та профілактики.
9
Катерина
07 березеня '19р.
Маю проблеми з органами травлення. Регулярно проходжу обстеження та курс лікування в чудового лікаря гастроентеролога Василинич Любов Миколаївни. Якісна УЗД діагностика на сучасному обладнанні. Оптимальний для мене курс лікування, дружня підтримка. Велике спасибі.
9
Людмила
13 грудня '18р.
Найкращий гастроентеролог у Вінниці. Дійсно лікар вищої категорії та спеціаліст від Бога.
10
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00
7,2
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Меділабс у Вінниці на Київській — це один з філій мережі сучасних лабораторій, які пропонують якісні послуги за доступними цінами. Лабораторії працюють, починаючи з 2013 року, і в своєму штаті мають кваліфікованих фахівців, професіоналів в своєму напрямку роботи. Завдяки використанню інноваційних аналізаторів преміум-класу, якісних реактивів, рекомендованих виробниками обладнання, співробітники лабораторії проводять дослідження в найкоротші терміни і надають результати лабораторної діагностики протягом одного дня.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-12:00
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-12:00 Н: 08:00-12:00