Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет гастроентеролога Василинич Л. М.

7.1
Безкоштовна парковка
Вінниця, (Правобережний район), ш. Хмельницьке, 92
Пн — Пт: 08:00-17:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Приватний кабінет Василинич Любов Миколаївни спеціалізується на наданні послуг в області гастроентерології. В ході діагностики та лікування захворювань органів травлення фахівець використовує як традиційні, так і сучасні методики.

Послуги, що надаються приватною практикою:

 • консультація спеціаліста;
 • лікування гастриту, виразкової хвороби шлунку;
 • терапія панкреатиту;
 • лікування дискінезії жовчовивідних шляхів та холециститу;
 • лікування дисбактеріозу, ентероколітів та дуоденітів.

Переваги приватного кабінету — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, дотримання конфіденційності, комфортні умови для пацієнтів.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет гастроентеролога Василинич Л. М., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • УЗД органів черевної порожнини 200
 • Консультація гастроентеролога 200

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Марина
22 березеня '19р.
Василинич Любов Миколаївна чудовий лікар гастроентеролог. Ще з дитинства маю проблеми зі шлунком, тому регулярно проходжу обстеження саме в цього спеціаліста. Жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Спасибі велике за турботливе ставлення до пацієнтів.
10
Оксана
20 березеня '19р.
Неодноразово зверталася за допомогою до Василинич Любов Миколаївни, неймовірного лікаря гастроентеролога. Проходила УЗД обстеження черевної порожнини. Якісне обладнання та професіоналізм лікаря. Завжди слушні поради та оптимальний курс лікування та профілактики.
9
Катерина
07 березеня '19р.
Маю проблеми з органами травлення. Регулярно проходжу обстеження та курс лікування в чудового лікаря гастроентеролога Василинич Любов Миколаївни. Якісна УЗД діагностика на сучасному обладнанні. Оптимальний для мене курс лікування, дружня підтримка. Велике спасибі.
9
Людмила
13 грудня '18р.
Найкращий гастроентеролог у Вінниці. Дійсно лікар вищої категорії та спеціаліст від Бога.
10

Лікарі клініки Кабінет гастроентеролога Василинич Л. М.

Василинич Любов Миколаївна
Гастроэнтеролог, УЗД - фахівець
8,55
Консультація 200 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Гастроентеролог
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00
7,0
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Вінниця вул. Олександра Довженка, 36
7,1
Приватний кабінет лікаря Семенюк надає дорослим і дітям широкий перелік послуг в області сімейної медицини. Прийом веде дипломований фахівець, головний лікар Семенюк Катерина Анатоліївна
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Н: 10:00-13:00
Нейромед — це центр СКТ діагностики на Пірогова 46. Ключова перевага сучасної клініки — оновлене обладнання, що дозволяє проводити основні діагностичні заходи з максимально точним результатом. У центрі встановлена апаратура сучасного зразка, включаючи унікальну діагностичну систему Philips Achieva 1.5T. Наявність апарату зазначеного типу дозволяє проводити МРТ головного мозку, внутрішніх органів, хребта і суглобів з максимальною результативністю. У процесі дослідження, людина не відчуває дискомфорт.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-17:00