Дитячі гастроентерологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація гастроентеролога в кліниці «Салютем» 180
Консультація гастроентеролога в кліниці «МЦ Статус» 160
Консультація гастроентеролога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Бесіда-консультація дитячого гастроентеролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Консультація гастроентеролога в кліниці «Медичний центр Берегиня» 150
Консультація гастроентеролога в кліниці «Центр-В» 180
Гастроэнтеролог
31 рік досвіду
Дитячий лікар
Доктор Сорока Ірина Петрівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гастроентерології. Займається лікуванням органів, що пов'язані з процесом травлення і засвоєнням корисних мікроелементів. Лікує пацієнтів з хворобами підшлункової залози, кишечника і селезінки, лікує гастрит, холецистит, гельмінтози.
Аліна
03 січня '17р.
Розлад шлунку і підвищена температура у моєї дворічної дочки змусили негайно звернутися до лікаря. Ірина Петрівна визначила, що у дочки кишкова інфекція. Сорока назначила лікування, дала рекомендації по харчуванню, а також профілактиці захворювання. Тепер ми здорові завдяки Ірині Петрівні.
Записатися на прийомЗа місяць записано 4 пацієнта
Консультація 200 грн.
Педіатр, Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор диагност, детский гастроэнтеролог, педиатр первой квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечении болезни Крона, гастрита, колита, язвенной болезни, полипа анального канала. Занимается проведением эндоскопических исследований, колоноскопии и бронхоскопии. Руденко Геннадий Николаевич специалист в области детской гастроэнтерологии.
Надія
08 серпня '17р.
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Записатися на прийом
Консультація 160 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Гастроентеролог
Дитячий лікар
Лікар Філатова Людмила Сергіївна спеціалізується в галузі гастроентерології. Надає консультаційні послуги гастроентеролога, у тому числі і дитячого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводить гастро- та гастроентеростомію.
Наталия
19 лютого '17р.
Выражаю огромную благодарность врачу-гастроэнтерологу Филатовой Людмиле Сергеевне! Чуткий прием, верные рекомендации и назначение правильного лечения = результат, что сейчас я не страдаю болями в желудке и полноценно сплю ночью) Спасибо Вам огромное! Успехов!
Записатися на прийом3 онлайн записи
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а