Дитячі гастроентерологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація гастроентеролога в кліниці «Салютем» 160
Консультація гастроентеролога в кліниці «МЦ Статус» 150
Консультація гастроентеролога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Бесіда-консультація дитячого гастроентеролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Гастроэнтеролог
31 рік досвіду
Дитячий лікар
Доктор Сорока Ірина Петрівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гастроентерології. Займається лікуванням органів, що пов'язані з процесом травлення і засвоєнням корисних мікроелементів. Лікує пацієнтів з хворобами підшлункової залози, кишечника і селезінки, лікує гастрит, холецистит, гельмінтози.
Аліна
03 січня '17р.
Розлад шлунку і підвищена температура у моєї дворічної дочки змусили негайно звернутися до лікаря. Ірина Петрівна визначила, що у дочки кишкова інфекція. Сорока назначила лікування, дала рекомендації по харчуванню, а також профілактиці захворювання. Тепер ми здорові завдяки Ірині Петрівні.
Записатися на прийом
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 45
Гастроентеролог
Дитячий лікар
Лікар Філатова Людмила Сергіївна спеціалізується в галузі гастроентерології. Надає консультаційні послуги гастроентеролога, у тому числі і дитячого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводить гастро- та гастроентеростомію.
Наталия
19 лютого '17р.
Выражаю огромную благодарность врачу-гастроэнтерологу Филатовой Людмиле Сергеевне! Чуткий прием, верные рекомендации и назначение правильного лечения = результат, что сейчас я не страдаю болями в желудке и полноценно сплю ночью) Спасибо Вам огромное! Успехов!
Записатися на прийом2 онлайн записи
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а