Головченко Олександр Іванович

Гастроентеролог, Терапевт, Гепатолог
врач вищої категорії
доктор медичних наук
Доктор медичних наук Головченко Олександр Іванович, гастроентеролог вищої категорії. Консультує з питань попередження, виявлення та лікування проблем печінки, хвороби Крона, виразкового коліту та інших патологій ШКТ. Надає послуги аналізу крові на гастропанель. Виконує холецистостомію, біопсію та резекцію частки печінки.

Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)

Ігор
Дякую Олександру Івановичу за точний діагноз і гарний результат лікування. Якість мого життя значно покращилась. Болю практично немає, добре сплю й їм. Звертайтесь до кращих!
Олена Iванiвна
Шановний Олександр Iванович, дуже вдячна за вашу допомогу у уточненнi дiагнозу та встановленнi вiдсутностi гепатиту В.
Дмитро
Мені Олександр Іванович поміг рішити давно запущену проблему зі здоров'ям, ще й безкоштовно за міжнародною програмою. Однозначно самий кращий спеціаліст яких я зустрічав

• Віце-президент Української асоціації з вивчення захворювань печінки;
  • Член Української гастроентерологічної асоціації;
  • Член Європейської асоціації гепатологів і асоціації з вивчення хвороби Крона і виразкового коліту.