Моє здоров'я, медичний центр

8.5
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Вінниця, (Ленінський район), ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр «Моє здоров’я» займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини. Фахівці клініки мають багаторічний досвід та кваліфікацію у профільній галузі. Профільні лікарі приймають пацієнтів згідно персональному графіку. Робота ведеться у індивідуальному порядку. Медичний центр спеціалізується не тільки на лікуванні, а і комплексній діагностиці. На первинному догляді, лікар збирає повний анамнез та визначає комплекс інструментальних та лабораторних заходів. На основі результатів формується індивідуальна схема лікування. Лікарі працюють згідно встановленим європейським стандартам.

Послуги, які надає заклад:

• консультація спеціаліста;
  • виїзд до пацієнта до дому;
  • різноманітні види масажу;
  • електромагнітна терапія;
  • електрофорез;
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів;
  • клінічні лабораторні дослідження;
  • комплексне обстеження дитини, видача довідок;
  • педіатрична програма;
  • вакцінація;
  • комплексна програма перевірки серця.

Переваги поліклініки — комплексне лікування, індивідуальний підхід, акційні пропозиції, робота зі страховими компаніями, турботливий персонал, можливість провести повне медичне обстеження у одному місці. Для запису на індивідуальне консультування звертайтесь за вказаними номерами телефонів. Профільні лікарі працюють на регулярній основі, а екстрена допомога надається постійно.

Моє здоров'я, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Відеоколоноскопія 950
  • Відео-гастродуоденоскопія 750
  • Відео-гастродуоденоскопія уреазним тестом на H.Pylori 850
  • Відео-гастродуоденоскопія під медикоментозним сном 1 850
  • Відео-гастродуоденоскопія під медикоментозним сном з уреазним тестом на H.Pylori 1 950
  • Аланінамінотрансфераза (АLТ) 60
  • Тумесцентна ліпосакція зовнішньої частини стегон (4 зони) 10 000
  • Первинний прийом проктолога 400
  • Повторний прийом проктолога 300
  • Операції на зовнішніх гемороїдальних вузлах: тромбектомія 950
  • Операції на зовнішніх гемороїдальних вузлах: висічення зовнішнього гемороїдального вузла 2 200
  • Видалення доброякісних новоутворень поліпів пернанальної ділянки 950
  • Повторний прийом травматолога 200
  • Накладання пов'язки скотчкасту (1 шт.) 750
  • Накладання гіпсової повязки 200
  • Зняття швів 150
  • Внутрішньосуглобове введення лікарський засобів (без вартості лік.медрепаратів) 300
  • Зняття пов'язки скотчкасту ( 1 шт ) 200
  • Інгаляція Небулайзером дома (без ватрості лікарського засобу) 120
  • Магнітно-імпульсна терапія 70
  • Первинний прийом судинного хірурга 300
  • Повторний прийом судинного хірурга 200
  • Ендовенозна лазерна коагуляція варикозних вен з одноразовим хірургічним радіальним світоводом (лазерне волокно MF-600/630WN-RT, Мed-Fibers) 15 800
  • Ендовенозна лазерна коагуляція варикозних вен з одноразовим хірургічним радіальним світоводом (лазерне волокно MF-600/630WN-RT, Мed-Fibers) 2 ноги 21 800
  • Пінна склерозація стовбура і притоків підшкірних вен нижніх кінцівок (1 нога) 7 000
  • Пінна склерозація ретикулярних вен. Мікросклеротерапія (1 нога), клас I (мала) 3 500
  • Пінна склерозація ретикулярних вен. Мікросклеротерапія (1 нога), клас II (середня) 4 500
  • Пінна склерозація ретикулярних вен. Мікросклеротерапія (1 нога), клас III (велика) 5 500
  • Пінна склерозація телеангіектазій нижніх кінцівок (1 нога), клас I (мала) 2 500
  • Первинний прийом хірурга 300
  • Повторний прийом хірурга 200
  • Первинний прийом дитячого хірурга 300
  • Повторний прийом дитячого хірурга 200
  • Хірургічна операція на вросшому нігті 600
  • Розкриття дренування запальних інфільтратів шкіри та підшкірної клітковини, мала хірургічна операція 650
  • Розкриття дренування запальних інфільтратів шкіри та підшкірної клітковини, середня хірургічна операція 1 200
  • Операція з накладанням швів (ліпоми, атероми, фіброми шкіри), мала хірургічна операція 1 100
  • Операція з накладанням швів (ліпоми, атероми, фіброми шкіри), середня хірургічна операція 1 500
  • Торакоскопія від 2 000

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Людмила Володимирівна
19 березеня '22р.
Хочу подякувати всьому персоналу клініки "Моє здоров'я" на пр.Юності, 18. Відмітити професіоналізм лікаря Паненко Максима Васильовича та всієї команди, яка працює із ним. Персонал дуже привітний та уважний. Перед та післяопераційний період пройшов на "позитиві" як з моєї сторони так і з боку команди клініки) Добра усім, здоров'я та миру Вам! Один невеликий мінус, що саме на пр. Юності, в клініці не має можливості розрахунку карткою. А в загальному все на "відмінно"
10 лютого '22р.
Рекомендуємо!!
Дмитро
28 січня '22р.
Медичний центр дуже сподобався. Все влаштовує, персонал привітний, лікарі професійні. Здав аналіз та отримав консультацію, дуже задоволений. Дякую всьому персоналу за гарну роботу. Особливо вдячний лікарю Дуднік Андрію Борисовичу за консультацію та призначення, все зрозуміло, чітко, без зайвих препаратів. Всьому персоналу бажаю здоров'я та вдячних відвідувачів.
Людмила
23 грудня '21р.
В грудні я оперувалась в клініці ,,Моє здоров'я,, хочу подякувати всьому медперсоналу, а особливо чудовому фахівцю Паненко Максиму Васильовичу та анестезіологу Тарасу Михайловичу за їхній професіоналізм на високому рівні, та відповідальність в роботі. Всьому медичному колективу ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ. Щастя здоров'я всім,успіхів у роботі.
Валентина
11 червеня '21р.
Супер
03 серпня '20р.
Ребята, какой отличный врач-проктолог Михаил Викторович Мазур! :) Это просто восторг! Давно не встречала таких прекрасных профессионалов с чувством юмора, и настолько располагающих к себе. Операция заняла 30 минут, без боли. Даже не знаю, что бы я делала, если бы не Михаил Викторович. Спасибо большое, что теперь я могу сидеть не мучаясь.
Володимир
07 лютого '20р.
Супер лікар з великої букви
Ірина
Були на прийомі у лікаря з приводу видалення гемангіоми у дитини. Лікар дуже кваліфікований, все чудово пояснив, має підхід до дітей. Видалення пройшло дуже швидко і безболісно. Тільки найкращі рекомендації.
Денис Игоревич
21 березеня '19р.
Неоднократно пользовался услугами Ольги Вячеславовны как УЗИ-специалиста. Я проходил и обследование щитовидки, и регулярно проверяю желчный. Врач не только проводит диагностику, но и подробно отвечает на вопросы, дает советы. Рекомендую хорошего доктора всем своим знакомым, и они не раз меня благодарили за это.
Свiтлана
27 лютого '19р.
Стiльки років страждала від врісшего нігтя! Довелося відмовитися і від туфлів на підборах, і від звужених чобітків. І тут дізналася, що проблему можна вирішити. Дмитро Андрійович - хірург золоті руки. До того ж володiє сучасними методиками. Я так вдячна йому за допомогу!
Т. Л.
27 лютого '19р.
Хочеться подякувати Михайлу Миколайовичу як чудовому фахівцю, що займається лікуванням чоловічих проблем. Звернувся до нього зi cвоєю делiкатною проблемою і отримав якiсну професійну допомогу.
Олександра
18 січня '19р.
Дуже хороший лікар, не один раз до нього звертались з маленькою донечкою... Рекомендуємо. Уважний і виконає свою роботу на всі 100
Тетяна
17 січня '19р.
Медцентр хороший спеціалісти вищої категорії! Рекомендую!!!
Олена
05 листопада '18р.
Дуже хороший лікар, приємна людина і чудовий спеціаліст у своїй справі.
Олена
21 липня '18р.
У Світлани Олексіївни уже кілька місяців спостерігаюсь з жовчнокам'яною хворобою. Лікар мене повністю влаштовує, претензій немає. Лікар призначає лише потрібні препарати, і нічого зайвого. Завдяки їй я себе почуваю на багато краще.
14 липня '18р.
Были на приеме УЗИ-глаз с сыном. Очень хороший специалист, все подробно описывает и рассказывает,Сергей Петрович вежливый и приятный доктор. Отлично относится к деткам.Рекомендуем. Благодарю.
08 липня '18р.
У меня, как и у многих других обнаружили Helicobacter pylori. Я обратилась к Светлане Алексеевне. Благодаря ее индивидуальному подходу, болезнь удалось преодолеть в кратчайшие сроки, и это при том, что у меня на многие препараты аллергия.
Любомир
08 липня '18р.
Михайло Вікторович Мазур лікар проктолог. Лікар дуже сподобався як на першій консультації, так і на подальших оглядах. Поставлений діагноз: геморой. Було проведено видалення наружного вузла. За 5 днів не відчував жодного дискомформу та зміг сісти за кермо. Результатом лікування задоволеній. Рекомендую всім!!!
Женя
30 червеня '18р.
Спасибо Макогонюк Сергею Петровичу за приём. Обследовали у него и щитовидную железу, и лимфоузлы. Качественно это точно. В следующий раз пойдем на приём только к нему. Рекомендуем хорошего специалиста.
27 червеня '18р.
Людмила Николаевна хороший врач! С первого взгляда определила причину высыпаний, назначила эффективное лечение. Буквально на 3-й день лечения, моя проблема стала проходить. Теперь от высыпаний не осталось и следа. И главное, до неё в течение почти 3 лет обращалась к 3 врачам, и все говорили не понято что. И, как оказалось, лечили совсем не то, что было. Отличный врач с большой буквы! Всем рекомендую!
Олексій
25 червеня '18р.
Михайло Вікторович Мазур першокласний практолог. Довелося звертатися до лікаря з досить делікатним діагнозом. Вислухав, порадив дієве лікування та подальшу профілактику. Щиро дякую за чудовий прийом.
Юля
25 червеня '18р.
Врач - дерматовенеролог Жупанова Людмила Николаевна ! Внимательное отношение к пациенту, консультация, которая впоследствии оказалась отличным избавлением от симптомов неприятной болезни. Спасибо Вам! Всем таких специалистов на жизненном пути!
Илона
24 квітня '18р.
Чудовий лікар,все докладно описала,далеко,що в нашому містечку немає таких спеціалістів....Донька обично плаче при огляді лікарів,а тут ні каплі....Чудовий лікар,пояснила все за один прийом,що наші лікарі роками не могли визначити і пояснити...Нам дуже сподобалась!!!
Роман
24 квітня '18р.
Ходив в клініку "Моє здоров'я" на електрофорез, обслуговування на високому рівні, сподобалось те, як вони ставляться за клієнтів. Навкруги нове обладнання та ремонт, немає відчуття старої державної лікарні. Якщо я плачу кошти, то тільки за карний сервіс, тому і зробив вибір на користь цієї клініки.
Вероника
06 квітня '18р.
В клинике "Мое здоровье" мы нашли своего семейного врача, чуткого, заботливого и человечного врача. Он больше чем просто специалист, он друг и товарищ. Спасибо большое администрации клиники, что работают на благо людей и собирают под своей крышей настоящих профессионалов.
Кирилл
30 березеня '18р.
После городской больницы, клиника "мое здоровье" просто находка! Нет очереди, нервов, все такие приветливые, и когда ждешь доктора, не думаешь что под тобой сейчас развалится лавка. Эта клиника прекрасный выбор в пользу качественного медицинского обслуживания.
Тимур
27 березеня '18р.
Лечился в клинике "мое здоровье" у Михаила Николаевича, он хороший специалист в области урологии. Он знает как деликатно подойти к проблеме и с чего начать лечение. В целом работой клиники я остался доволен и по сей день продолжаем сотрудничать.
Аліна
03 березеня '18р.
Я люблю центр "Моє здоров'я", він поруч із домом, там привітний персонал, та є функція виклику додому. Я цілком і повністю довіряю лікарям центру, адже вони ще жодного разу не давали приводу для сумніву.
Юра
31 січня '18р.
Не так давно переехал в Винницу, и столкнулся с проблемой поиска нового врача. Спасибо сайту Ликарни, что все систематизировано и максимум юзерфрендли, по карте я нашел ближайшие клиники, где изучил всех врачей. Мой выбор пал на клинику "Мое здоровье", она полностью соответствует моим требованиям.
Олег
20 січня '18р.
В клинике "Мое здоровье" много хороших УЗ диагностов, но лично я пользуюсь услугами Александра Петровича, он дотошный и внимательный, а для доктора это хорошие качества. Еще положительным тот факт, что в клинике установлено современное оборудование, кому нужно пройти обследование рекомендую обратиться сюда.
Тетяна
22 листопада '17р.
Робила в цій клініці ФГДС,перед тим так хвилювалась,що ніч спати не могла, але все пройшло дуже добре, лікар грамотно і спокійно все пояснив, абсолютно не боляче і не дискомфортно. Якщо в майбутньому знадобиться ще ця процедура-боятись і хвилюватися не буду. Шкода , не знаю його імені (((
Надія
07 серпня '17р.
Приємний лікар. Усе докладно пояснює. Нам сподобався!
Анастасия
24 травня '17р.
Лікуюсь у лікаря Кавки , вона лікар від бога!!
08 січня '17р.
Приємно, коли знаходиш лікарню, де тебе влаштовує все – від цін до інтер’єру, – і можеш приходити сюди не тільки сам, а й приводити свою дитину. Дуже дякую фахівцям медичного центру «Моє здоров'я» за високий рівень їх професіоналізму та повну самовіддачу!

Лікарі клініки Моє здоров'я, медичний центр

Руденко Генадій Миколайович
  • Хірург
  • Ендоскопіст
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Грушевського, 12
Центр пластичної хірургії “Еталон” спеціалізується в сфері хірургічних пластичних операцій, естетичної медицини та корекції тіла.
Записатися на прийом
Вертебрально-оздоровчий центр Євмінова входить до великої мережі філій по Україні та за кордоном, які спеціалізовани на лікуванні хвороб опорно-рухового апарату без ліків.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Соборна, 66 (оф. 25)
Медичний приватний кабінет Мельника М. надає допомогу при хворобах хребта, порушенні кровообігу головного мозку, після травм, інсультів.
Вт: 16:00-20:00 Ср: 11:00-15:00 Чт: 16:00-20:00 Пт: 11:00-15:00
Вінниця м. Ладижин, вул. Процишина 11
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.