Хелс Клінік (Health Clinic) на Стрілецькій

8.9
Вінниця, (Замостянський район), вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
Пн — Пт: 08:30-18:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.

Послуги, які пропонує пацієнтам медичний заклад:

• консультації лікарів;
  • ендоскопічні дослідження;
  • УЗД внутрішніх органів та систем.

На базі медичного центру пацієнти мають можливість брати участь у клінічних дослідженнях для лікування широкого переліку хвороб:

• ревматоїдного артриту;
  • хвороби Бехтерева;
  • остеоартриту;
  • червоного вовчака;
  • фіброміалгії та інших.

Лікування аутоімунних захворювань є важливим напрямком роботи медичного центру. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма діагностики та терапії.

"Хелс клінік" на Стрілецькій — це сучасний медичний заклад, який стає на сторожі здоров’я своїх пацієнтів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Хелс Клінік (Health Clinic) на Стрілецькій, вартість послуг:

• Комплексне ендоскопічне дослідження під час сну (колоноскопія + гастроскопія) 3 900
  • Сігмоскопія 500
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 400
  • УЗД серця (ехокардіографія) 400
  • УЗД колінного суглобу (2 суглоби) 350
  • УЗД нирок та сечового міхура 350
  • Консультація лікаря гастроентеролога ДМН Головченко О.І. (бесіда, огляд, аналіз наявних даних, при необхідності направлення на дообстеження) 600
  • Повторна консультація гастроентеролога 300
  • Консультація гастроентеролога 400
  • Повторна консультація лікаря ДМН (аналіз даних обстежень, встановлення діагнозу, призначення лікування) 350
  • Консультація лікаря (бесіда, огляд, аналіз наявних даних, при необхідності направлення на дообстеження) 400
  • Повторна консультація лікаря (аналіз даних обстежень, встановлення діагнозу, призначення лікування) 300
  • Внутрішньовенна ін'єкція 150
  • Внутрішньом'язова ін'єкція 100
  • Підшкірна імунологічна ін'єкція зі спостереженням повторна 350
  • Внутрішньовенна імуно-біологічна інфузія зі спостереженням 700
  • ХТ/таргетної терапії за 1 годину ( без врахуваннявартості препарату) 300
  • Консультація лікаря КМН (кардіолога) - бесіда, огляд, при необхідності направлення на дообстеження 400
  • Повторна консультація лікаря КМН (аналіз даних обстежень, встановлення діагнозу, призначення лікування) 300
  • Консультація КМН лікаря - невролога Костюченко А.В. (бесіда, огляд, при необхідності направлення на дообстеження) 500
  • Повторна консультація КМН лікаря- невролога Костюченко А.В. (аналіз даних обстежень, встановлення діагнозу, призначення лікування) 400
  • Консультація невролога 400
  • Повторна консультація невролога 300
  • Паравертебральна блокада 300
  • Консультація лікаря-равматолога(бесіда, огляд, аналіз наявних даних, при необхідності направлення на дообстеження) 450
  • Повторна консультація ревматолога 300
  • Прийом лікаря - онколога (бесіда, огляд, аналіз наявних даних, при необхідності направлення на дообстеження) 450
  • Прийом лікаря - онколога повторний (аналіз даних обстежень, встановлення діагнозу, призначення лікування) 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Клюс Аліна Олександрівна
Таких лікарів треба побільше, дуже хороший лікар
Анастасія
Дякую лікарям та медичним сестрам клініки за чуйність і високий професіоналізм.
Тетяна
18 квітня '23р.
Фахові спеціалісти. Без черг і без непотрібних дообстежень. Якісно і чесно
Чудовий центр, професійні та ввічливі працівники. Особлива подяка лікарю Головченко Олександру Івановичу ! Проходила консультацію . Дуже приємна і чудова людина, професіонал своєї справи! Крім того, кваліфіковано, але доступно і зрозуміло пояснив усі деталі захворювання, відповів на всі питання, дав корисні поради. Особливо мене вразила людяність та привітність лікаря. Тому висловлюю йому щиру вдячність та рекомендую всім цього чудового спеціаліста.
Віра
У сина астма, обстежуємось тільки тут. Дякуємо лікарям за піклування!
Еріка
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. У мене просто є з чим порівнювати. Я прийшла на прийом із своєю дитиною, певною тривогою. Але компетентність лікаря, та професіоналізм, швидко розвіяв всі страхи. Рекомендую!
Матвей
Прекрасний компетентний лікар. Проконсультувала з кількох питань, включаючи і не зовсім прямо по спеціалізації. Нічого не "впарювала", рекомендувала все по суті. І по результатами лікування моєї дитини, я бачу що воно ефективне.
Дмитро
Мені Олександр Іванович поміг рішити давно запущену проблему зі здоров'ям, ще й безкоштовно за міжнародною програмою. Однозначно самий кращий спеціаліст яких я зустрічав
Ігор
Дякую Олександру Івановичу за точний діагноз і гарний результат лікування. Якість мого життя значно покращилась. Болю практично немає, добре сплю й їм. Звертайтесь до кращих!
Аліна
Чудовий спеціаліст
Останнім часом почала помічати біль у суглобах, спочатку усе пояснювала віком, а потом вирішила таки сходити до лікаря. Звернулася за порадою подруги до Наталі Володимирівни за допомогою. Завдяки призначеному лікуванню зараз відчуваю себе прекрасно. Дякую!
Руслана
Оля справжня фея, вона уміло лікує, як дорослих, так і дітей. До кожного з легкістю знаходить свій підхід. Якщо ви досі шукаєте сімейного лікаря, то ось вам ім'я Примак Ольга Сергіївна. Вона з легкістю вирішить будь-яку медичну проблему.
Занималась в тренажерном зале и переусердствовав заработала растяжение. Обратилась к Наталье Владимировне, мой друг-спортсмен к ней ходит с подобными проблемами. Она назначила лечение, и после у меня боль прошла и проблема не перешла в разряд "серьезных". Спасибо.
Олексій
Не знаю,чи є ще спеціалісти в медицині ,які бачуть так багато безнадійно хворих.Наталя Володимирівна веде війну зі страшним вороглм до самого кінця,ніколи не здається.Застововує всю зброю що в неї є- знання, практику,досвід,терпіння,нові технології.Знаю ,що не завжди ця війна закінчується з її перемогою,але вона робить все від неї залежне.
Яна
Панацея з цими контрактами та сімейними лікарями звела мене з Ольгою Сергіївною. Можу сміливо її рекомендувати, як сімейного лікаря, вона грамотна, начитана, та просто класна людина!
Мне понравилась консультация у Жученко Анны Александровны. На мой взгляд, специалист высокого класса. Я узнала абсолютно все, что хотела. Доктор провела диагностику и назначила правильное лечение.Спасибо
Стефанія
Лікар Обертинська Оксана Григорівна стала справжньою палочкою- виручалочкою .Коли відчула перші болі за грудиною, зрозуміла що час звернутися до кардіолога. Після довгих пошуків хорошого спеціаліста,випадково дізналася про неї.Була зачарована її уміння знаходити спільну мову зі своїм пацієнтом, звертати увагу на першочергове і головне знаходити шляхи вирішення проблеми.
Світлана
Дякую лікарю онкологу Мельник Наталії Володимирівні за її великий ,інколи навіть недокінцяоціненний труд.Ви просто ангел в білому халаті.Ваша підтримка дуже мені допомогла справитися з цим страшним діагнозом.Ще раз дякую за все те добре що ви робите для пацієнтів!
Аліна
Вже більше року звертаюся за допомогою саме до цього лікаря. Кардіолог обертинська Оксана Григорівна свого часу допомогла моїй мамі справитися з її перепадами артеріального тиску, от тепер і моя черга . Як сказала лікар це у нас спадкове
Таня
Первый раз. Приятное впечатление от приёма Жученко Анны Александровны. Спокойствие, доброжелательность, понятное изъяснение. Лечение только назначено, пока ничего сказать не могу. Благодарю Вас.
Стас Бобиренко
10 квітня '18р.
Страждав на виразковий коліт, куди не звертався, ніде помічі нормальної не отримував. Хелс Клінік і мене врятувала і мою бабусю. Вона також страждала від болей, тепер це у нас в минулому.
Катерина Дюбченко
Коли йде мова про моє здоровя, то завжди поспішаю до Хелс Клінікс! Досвідчений персонал, гарна обстановка, виходжу завжди з посмішкою, в гарному настрої. Гарно, що є ще люди з добрим серцем!
М.М.
Найкращі консультації лікарів, до яких я зверталася за все своє життя я отримала саме у вас, Хелс Клініка-це клініка як другий мій дім! Дякую справжнім професіоналам, за людяність і небайдужість.
Володимир Подлісний
В мене була проблема, це червоний вовчак, хто як і я лікувався від нього, той знає шо то таке! Ворогу і тещі не побажаєш! Дякую Хелс Клінік, за швидку реакцію на мою хворобу і якісне лікування. Дай Бог, що б ніколи більше не приходив ні до вас ні ше кудись, це така болячка, шо й згадувати противно.
Новікова Віталіна
Хелс Клініка просто чудо! В мене цукровий діабет! Досі продовжую обстеження саме у вас, бо мало у нас в місті таких гарних, чуйних спеціалістів, докторів наук. Доньку також записала до вашого ендокринолога.
Володимир П.
Протягом місяця мене лікували від дерматиту, але тільки спеціалісти Хелс Клінік з'ясували що в мене псоріаз. Призначили курс необхідного лікування, який одразу дав результати.
Вовчок Т.
Дуже вдячна за консультацію, призначене лікування, обстеження і просто чуйне відношення ваших лікарів. Зараз я почуваюся набагато краще, можу спокійно занходитися вдома без додаткового нагляду.

Лікарі клініки Хелс Клінік (Health Clinic) на Стрілецькій

• Онколог
  • Ревматолог
  • Терапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Меділабс у Вінниці на Київській — це один з філій мережі сучасних лабораторій, які пропонують якісні послуги за доступними цінами. Лабораторії працюють, починаючи з 2013 року, і в своєму штаті мають кваліфікованих фахівців, професіоналів в своєму напрямку роботи. Завдяки використанню інноваційних аналізаторів преміум-класу, якісних реактивів, рекомендованих виробниками обладнання, співробітники лабораторії проводять дослідження в найкоротші терміни і надають результати лабораторної діагностики протягом одного дня.