Центр гастроентерології та дієтології на Гоголя

6.8

Вінниця вул. Пирогова 46, 13 корпус
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

«Центр гастроентерології та дієтології» - це приватний медичний центр, в якому на високо професійному рівні надають послуги діагностики, лікування, профілактики та реабілітації людей з хворобами ШКТ.

Біль, здуття живота, нудота, печія, закрепи, проноси, зайва вага - ці відчуття є свідченням наявності проблем в органах травлення і є приводом відвідати гастроентеролога. Проте не у всіх медичних закладах вам запропонують повний спектр дослідження і лікування.

В «Центрі гастроентерології та дієтології» забезпечено повний цикл: від першого огляду і обстеження - до лікування з можливістю перебування на денному стаціонарі. Головна мета наших лікарів - остаточне одужання кожного пацієнта.

До нас звертаються люди з приводу хвороб стравоходу, шлунку, 12-палої кишки, підшлунковоЇ залози, жовчного міхура, печінки, кишківника, а також вроджених та генетичних хвороб ШКТ.

Для того, щоб з’ясувати причину недуги, спеціалісти центру проводять діагностику, диференційну діагностику з іншими хворобами для того, щоб ствердно знати діагноз та проводити відповідне лікування.

Велику увагу ми приділяємо пацієнтам із суміжними хворобами, тами як цукровий діабет, ожиріння, хвороби серцево-судинної системи. Тому тут також працюють додаткові спеціалісти та проводяться вузькопрофільні огляди.

«Центр гастроентерології та дієтології» забезпечений сучасним діагностичним обладнанням та одними з перших у Вінниці почали використовувати новітні методи, особливо це стосується одного з напрямків УЗД-досліджень - елестографії, яка на сьогоднійшній день є найсучаснішими способом виявлення патологій. Також цей метод є альтернативою інвазивних досліджень - біопсії.

На базі закладу функціонує 2 лабораторії, в яких можна здати будь-які види аналізів.

У нас постійно впроваджуються новітні методики діагностики та лікування хвороб органів травлення, залучаються науково-дослідницькі напрями. Тому пацієнти мають змогу отримувати обстеження та лікування європейського рівня.

Особливої актуальності набув дієтологічний напрям, оскільки наші люди прагнуть навчитися правильно харчуватися та утримувати своє тіло в належних нормах. Їм це вдається отримавши рекомендації та індивідуально підібрану дієту від спеціалістів центру.

Зберігаючи всі ці тенденції підтримання здоров’я організму разом з «Центром гастроентерології та дієтології», це буде сприяти якості життя та довголіттю в подальшому.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр гастроентерології та дієтології на Гоголя, вартість послуг:

• Дуплексне сканування та допоерографія екстракрніальрих судин(судин шиї)  600
  • УЗД кишківника  350
  • Еластографія печінки + Узд печінки  800
  • УЗД плевральної порожнини/легенів  500
  • Електрокардіограма 150
  • ЕКГ-дослідження сучасним холтером Cardioma під контролем лікаря з мобільного додатку
  • Анестезія для гастро- та колоноскопії
  • Лікування захворювання стравоходу і шлунка
  • Лікування захворювання підшлункової залози
  • Лікування захворювання кишечника
  • Лікування захворювання печінки та жовчного міхура
  • Лікування захворювання фунціональних розладів ШКТ
  • Дуоденальне зондування
  • Внутрішньовенна інфузія в палаті денного стаціонару 1-3 години
  • Внутрішньовенна інфузія в палаті денного стаціонару 3-6години
  • Первинний прийом лікаря-терапевта 550
  • Вторинний прийом лікаря-терапевта 500
  • Внутрішньомя'зова/внутрішньовенна ін'єкція
  • Первинний прийом лікаря-гастроентеролога ( Член української асоціації гастроентерологів, доц., к.м.н. Кізлова Н. М.) 800
  • Повторний прийом лікаря-гастроентеролога ( Член української асоціації гастроентерологів, доц., к.м.н. Кізлова Н. М.) (протягом місяця)  600
  • Первинний прийом лікаря-гастроентеролога ( доц., к.м.н.) 600
  • Повторний прийом лікаря-гастроентеролога ( доц., к.м.н.) (протягом місяця)  500
  • Моніторинг складу тіла 100
  • Первинний прийом  лікаря-дієтолога 600
  • Повторний прийом  лікаря-дієтолога 500
  • Консультація дієтолога + підбір індивідуального харчування на 1 тиж + супровід дієтолога на 1 тиж 1 200
  • Консультація дієтолога + підбір індивідуального харчування на 2 тиж + супровід дієтолога на 2 тиж 1 600
  • Консультація дієтолога + підбір індивідуального харчування на 1 міс + супровід дієтологана 1 міс 3 000
  • Первинний прийом лікаря-кардіолога ( член Європейського Товариства Кардіологів, к.м.н.) 600
  • Повторний прийом лікаря-кардіолога ( член Європейського Товариства Кардіологів, к.м.н.) 500

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича 114
6,9
Вам потрібно пройти інформативне та достовірне КТ у Тульчині? Діагностичний центр Медіскан - сучасний експертний рівень комп’ютерної томографії! Вагомі переваги Діагностичного центру «Медіскан» це 64-х зрізовий комп’ютерний томограф Siemens Somatom Go.Up і згуртована команда кваліфікованих лікарів-рентгенологів вищої кваліфікації зі стажем не менше 12 років. Для пацієнтів, ми пропонуємо швидкий час дослідження, від 3 хвилин, революційно низька доза опромінення для пацієнта, 3D - зображення, контрастні дослідження із застосуванням синхронізованого інжектора, новітнє покоління надчутливих детекторів і обстеження пацієнтів з максимальною вагою до 200 кг.
Пн — Пт: 08:00-16:00
Вінниця м.Бершадь, вул. Будкевича 2
6,7
Вам потрібно пройти інформативне та достовірне КТ у Бершаді? Діагностичний центр Медіскан - сучасний експертний рівень комп’ютерної томографії! Вагомі переваги Діагностичного центру «Медіскан» це 64-х зрізовий комп’ютерний томограф Siemens Somatom Go.Up і згуртована команда кваліфікованих лікарів-рентгенологів вищої кваліфікації зі стажем не менше 12 років.. Для пацієнтів, ми пропонуємо швидкий час дослідження, від 3 хвилин, революційно низька доза опромінення для пацієнта, 3D - зображення, контрастні дослідження із застосуванням синхронізованого інжектора, новітнє покоління надчутливих детекторів і обстеження пацієнтів з максимальною вагою до 200 кг.
Пн — Пт: 08:00-16:00
Вам потрібно пройти інформативне та достовірне КТ у Вінниця? Діагностичний центр Медіскан - сучасний експертний рівень комп’ютерної томографії! Вагомі переваги Діагностичного центру «Медіскан» це 64-х зрізовий комп’ютерний томограф Siemens Somatom Go.Up і згуртована команда кваліфікованих лікарів-рентгенологів вищої кваліфікації зі стажем не менше 12 років.. Для пацієнтів, ми пропонуємо швидкий час дослідження, від 3 хвилин, революційно низька доза опромінення для пацієнта, 3D - зображення, контрастні дослідження із застосуванням синхронізованого інжектора, новітнє покоління надчутливих детекторів і обстеження пацієнтів з максимальною вагою до 200 кг.
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00