Сторінка 2. Гастроентерологи в Вінниці

Лера
Рекомендую доктора, лечила у нее гастрит.
07 жовтня '16 г.
Ярослав
Филатова профессионал своего дела! К такому врачу можно с ребенком идти, не боясь за его здоровье. Толковый гастроэнтеролог и очень интересный человек. Приятно было у нее получить профессиональную помощь!
02 вересня '16 г.
Наталия
Выражаю огромную благодарность врачу-гастроэнтерологу Филатовой Людмиле Сергеевне! Чуткий прием, верные рекомендации и назначение правильного лечения = результат, что сейчас я не страдаю болями в желудке и полноценно сплю ночью) Спасибо Вам огромное! Успехов!
19 лютого '17 г.
Владислав
Диагностика на высшем уровне!
05 травня '16 г.
Антон
Хочу подякувати лікаря-гастроентеролога Бєлінську, за добре ставлення до пацієнтів, за правильне лікування (сама зверталася і іншим раджу) . За доброту і увагу.
01 серпня '16 г.
Ми з чоловіком почали хвилюватися, коли в сина пропав апетит. Він почав мало їсти, хоча і не жалівся на болі в животі. Ми звернулися до Ірини Петрівни. Після діагностики вона призначила комплексне лікування. Сьогодні уже таких проблем у сина немає. Він знову із задоволенням їсть.
02 січня '17 г.
Гастроентеролог
Лікар займається діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту. Проводить ФГДС для оцінки загального стану органів травної системи. Лікує гастрит, виразку, коліт, панкреатит, порушення з боку печінки. Оперує сучасними медикаментозними методиками терапії.
Вінниця вул. Соборна, 20
Гастроентеролог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та печінки. Для уточнення діагнозу призначає УЗД черевної порожнини та лабораторні аналізи. Приймає пацієнтів з гастритом, хронічним панкреатитом, холециститом, виразковою хворобою шлунка та дисбактеріозом.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Гастроентеролог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту та печінки. Приймає пацієнтів з цирозом, виразкою шлунка, гастритом, панкреатитом, холециститом, дисбактеріозом кишечника та больовими симптомами у животі. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з гастроентерології.
Гастроентеролог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням патологій шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів. Проводить підбір раціонального та збалансованого харчування. Приймає пацієнтів із нудотою та блюванням, печією, здуттям живота та погіршенням апетиту.
Гастроентеролог дитячий
Лікар здійснює прийом дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Лікує різні форми гастритів, виразкову хворобу шлунка, панкреатит, запалення слизової оболонки стравоходу, гепатити. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та ультразвукове дослідження органів черевної порожнини.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки та підшлункової залози. Приймає пацієнтів з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою, синдромом подразненого кишечника та психосоматичними патологіями ШКТ.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів (дорослих та дітей) із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує ГРВІ, пневмонію, бронхіальну астму, легкі травми, анемію, гастрит, хронічну втому, риніт, холецистит та гіпертонічну хворобу. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б