Кавка Світлана Олексіївна

Гастроэнтеролог
Лікар вищої категорії
Консультація
Доктор гастрентеролог, вищої кваліфікаційної кваліфікації, проводить діагностування гострих і хронічних форм захворювань органів травної системи (панкреатиту, ентероколіту, холециститу, виразкової та жовчнокам'яної хвороб). Кавка Світлана Олексіївна фахівець у виявленні в організмі Helicobacter pylori. Складає індивідуальні порграмми лікування кожного пацієнта.

Вінниця проспект Юності 16 Б

Олена
У Світлани Олексіївни уже кілька місяців спостерігаюсь з жовчнокам'яною хворобою. Лікар мене повністю влаштовує, претензій немає. Лікар призначає лише потрібні препарати, і нічого зайвого. Завдяки їй я себе почуваю на багато краще.
У меня, как и у многих других обнаружили Helicobacter pylori. Я обратилась к Светлане Алексеевне. Благодаря ее индивидуальному подходу, болезнь удалось преодолеть в кратчайшие сроки, и это при том, что у меня на многие препараты аллергия.

• 1974 р. — Вінницький державний медичний університет ім. Пирогова.

Додаткова інформація

• 3 1981 р. — займала посаду завідувача гастроентерологічного відділення в Міській клінічній лікарні;
  • постійно відвідує тематичні конференції з гастроентерології в Україні;
  • не одноразово відвідувала міжнародні конференції та навчання в Будапешті, Варшаві, Берліні;

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• захворювань органів травлення;
  • ентероколіт;
  • гастрит;
  • виразкова хвороба;
  • синдром подразнення кишківника.