Пульмонологи в Хмельницькому

Камінська Юлія
Євчук Ольга Миколаївна найкращий лікар і людина,дійсно лікар своєї справи,до якого ми завжди звертаємось ,і залишаємось задоволені і здорові,дякуємо Вам !!!
Ірина
Висококваліфікований лікар і прекрасна жінка, 21 рік звертаємось тільки до неї, дякуємо
Ульяна
Спасибо хотим сказать Ольге Николаевне за крепкое здоровье нашего сынишки. Месяц назад он заболел, появилась высокая температура, жуткий кашель, каждая ночь была испытанием. Нам посоветовали врача как отличного детского специалиста. После приема, где нам назначили лечение, не прошло и 4-х дней, как состояние ребенка значительно улучшилось. Сейчас никаких симптомов уже нет.
01 березеня '19 г.
Олена Лєснік
Чудовий спеціаліст і чуйна людина. Рекомендую!
Педіатр, Дитячий пульмонолог
Врач Евчук Ольга Николаевна работает в педиатрии, детской пульмонологии, имеет 27-летний стаж, высшую категорию. В компетенцию специалиста входит диагностика и лечение заболеваний респираторной системы. обратиться к врачу можно с длительным кашлем, лихорадкой, одышкой. Занимается расшифровкой рентгенограммы, контролирует динамику лечения.
Хмельницький вул. Зарічанська, 11 Е
Невролог
Лікар Кривицька Віліна Василівна займається обстеженням, діагностикою, лікуванням відхилень, пов’язаних з функціональністю нервових систем. Невролог проводить консультації щодо профілактики, усунення захворювань в області неврології. Здійснює обстеження пацієнтів із застосуванням електроміографії, реоенцефалографії, полісомнографії. Встановлює пара вербальну блокаду, відключаючи рефлектори больових відчуттів. Проводить плевральну пункцію.
Хмельницький вул. Степана Бандери, 7/1