Сторінка 43. Приватні лікарі у Львові

Ген
Просто відмінний спеціаліст! Була у нього на прийомі. Не дивлячись на те, що лікар досить молодий, але знань у нього дуже багато. Він все зробив на найвищому рівні. Причину моєї проблеми усунув дуже швидко. Приємно лікуватися у такого лікаря!
25 лютого '20 г.
Оленька
Я страждала від жахливих мігреней. Зверталася до багатьох спеціалістів, але жодний з них не міг мені допомогти. Родичі порадили Мирослава Ігоровича. Дуже розумний лікар. Швидко розібрався в причинах мого стану. Лікування допомогло.
08 лютого '20 г.
Дарья
Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.
14 лютого '17 г.
Валерия
Очень приятный врач. Спасибо за оказанную помощь!
11 вересня '16 г.
Невролог
Лікар займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань. Спеціалізується на лікуванні головного болю та больових синдромів. Приймає пацієнтів з частими запамороченнями, мігренню, підвищеною тривожністю, остеохондрозом та неврозами. Є автором понад 40 наукових праць.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Проводить консультації пацієнтів по правильному догляду за ротовою порожниною.
Психолог
Спеціаліст займається вивченням індивідуальних особливостей психіки людини. Проводить консультації та психологічні тренінги. Допомагає пацієнтам з підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, безсонням та легкими фобіями. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Проктолог
Володимир Володимирович спеціалізується в області проктології. Надає послуги по лікуванню геморою, анальних тріщин, веде консультативний прийом. Проводить інфрачервону коагуляцію, радіохвильову хірургію, лікування латексними кільцями, лікування геморою методом доплерівської дезартеризації HAL-RAR.
Дерматолог
Врач Карбовник Ирина Степановна – специализируется в области дерматологии. Доктор оказывает помощь в диагностике и терапии болезней инфекционно-воспалительного характера с поражением кожных покровов и слизистых оболочек. К Карбовник И.С. можно записаться на прием при псориазе, дерматитах различного происхождения, экземе, грибковом изменении формы ногтевой пластины. Врач проводит консультации для пациентов с системными хроническими заболеваниями с кожными проявлениями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Гігієніст-парадонтолог
Лікар займається лікуванням ясен, професійною гігієною.
Стоматолог
Олена Борисівна дитячий стоматолог, проводить лікування дітей від одного року життя і до повноліття. Займається лікуванням молочних зубів, їх видаленням, пломбування каналів, герметизацією фісур.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург, вищої категорії, володіє широким профілем хірургічного лікування у стоматології, також займається зубною імплантацією.
Стоматолог-хірург, Ортопед
31 рік досвіду
Андрій Ярославович лікар першої категорії, стоматолог-хірург, ортопед. Спеціалізується на повному спектрі послуг з хірургічної стоматології. Займається видаленням зубів, клаптевими операціями, пластикою вуздечки верхньої і нижньої губи. Лікар проводить художню реставрацію зубів і зубних рядів.
Офтальмолог дитячий
Лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням органів зору пацієнтів дитячого віку, веде консультативний прийом, проводить планові обстеження, підбирає окуляри.