Гематологи Харькова

Выездная консультация врача в клинике «Inner world, кабинет очищения крови» 1200 грн
Консультація гематолога в клинике «ОН Клінік» 450 - 600 грн
Олена Коротун
Прекрасний фахівець, розумний лікар, і головне, чутлива до пацієнтів. Розумничка.
Никифор
Хороший та відповідальний лікар. Була у неї на прийомі. Все дуже сподобалося. Спеціаліст уважно поставилася до моєї проблеми, та усіма силами допомагала у її вирішенні. Дуже вдячна їй за ефективне лікування, та моральну підтримку.
Уже почався сезон простудних захворювань. Вирішила зробити вакцину, але не знала яка якісна, та найбільш ефективна. Звернулася до цього лікаря. Отримала детальну консультацію стосовного мого питання. Рекомендую цього спеціаліста!
Антоніна
Лікар дуже уважно вивчила та проаналізувала всі мої результати аналізів, провела огляд і опитала мене. Пояснила причини мого діагнозу, та можливі наслідки без відповідного лікування. Сформувала докладний висновок і чіткий план подальшої тактики лікування. Вдумливий фахівець високої компетенції. Рекомендую.
Гематолог
Специализируется на диагностике и лечении заболеваний крови, нарушений состояния крови при различных патологиях. Занимается лечением малокровия, анемии, нарушениях свертываемости крови.
Терапевт, семейный врач
Врач занимается лечением заболеваний терапевтического профиля. Оформляет медицинские справки, консультирует по вопросам вакцинации, правильного питания при заболеваниях пищеварительной системы. Лечит гастрит, анемию, хронический бронхит, пищевые отравления, аллергический ринит, повышенное артериальное давление.