Гематологи в Харкові

Консультація гематолога в кліниці «Inner world, кабінет очищення крові» 1200
Консультація гематолога в клініці «ОН Клінік» 600
Олена Коротун
Прекрасний фахівець, розумний лікар, і головне, чутлива до пацієнтів. Розумничка.
30 листопада '-1 г.
Никифор
Хороший та відповідальний лікар. Була у неї на прийомі. Все дуже сподобалося. Спеціаліст уважно поставилася до моєї проблеми, та усіма силами допомагала у її вирішенні. Дуже вдячна їй за ефективне лікування, та моральну підтримку.
26 лютого '20 г.
Уже почався сезон простудних захворювань. Вирішила зробити вакцину, але не знала яка якісна, та найбільш ефективна. Звернулася до цього лікаря. Отримала детальну консультацію стосовного мого питання. Рекомендую цього спеціаліста!
06 березеня '20 г.
Антоніна
Лікар дуже уважно вивчила та проаналізувала всі мої результати аналізів, провела огляд і опитала мене. Пояснила причини мого діагнозу, та можливі наслідки без відповідного лікування. Сформувала докладний висновок і чіткий план подальшої тактики лікування. Вдумливий фахівець високої компетенції. Рекомендую.
27 грудня '19 г.
Гематолог
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань крові, порушень стану крові при різних патологіях. Займається лікуванням недокрів'я, анемії, порушеннях згортання крові.
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Оформляє медичні довідки, консультує з питань вакцинації, правильного харчування при захворюваннях травної системи. Лікує гастрит, анемію, хронічний бронхіт, харчові отруєння, алергічний риніт, підвищений артеріальний тиск.