Гематологи в Хмельницькому

Толковый доктор, который знает, что делает. Довольна тем, как помог моему ребенку.
08 травня '16 г.
Квалифицированный доктор. Обращусь у ней еще. Нашла общий язык с ребенком.
06 липня '16 г.
Екатерина
Супер врач,ничего лишнего не назначает,внимательно осматривает,все детально объясняет.Умница.Специалист в своей сфере.Мы ей доверяем
02 жовтня '17 г.
Игорь
Суперовий лiкар, весь час навчаеться всьому новому,що може допомогти дiткам. Для неi кожен пацiент -Це не грошi,а дитинка яка потребуе допомоги. Звертаемся до неi вже 7 рокiв,тiльки завжди реально дiючи лiкування. Дiти не бояться , а знають ,що тьотя Марина зроби все,щоб малюк видужав. Моя оцiнка Це +100 балiв.
29 листопада '17 г.
Ульяна
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
31 січня '18 г.
Констянтин
Спеціаліст із новим підходом. Своя программа лікування пацієнтів із фанатизмом працює і видно що вирішення проблеми і репутація на першому місці. Із недоліків як і у всіх людей і лікарів вони є... це не сподобалось те як висловлюється про інших колег педіатрів, хоча і можливо права.
16 травня '18 г.
Педіатр, Гематолог
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2