Гематологи в Хмельницькому

Толковый доктор, который знает, что делает. Довольна тем, как помог моему ребенку.
08 травня '16 г.
Квалифицированный доктор. Обращусь у ней еще. Нашла общий язык с ребенком.
06 липня '16 г.
Екатерина
Супер врач,ничего лишнего не назначает,внимательно осматривает,все детально объясняет.Умница.Специалист в своей сфере.Мы ей доверяем
02 жовтня '17 г.
Игорь
Суперовий лiкар, весь час навчаеться всьому новому,що може допомогти дiткам. Для неi кожен пацiент -Це не грошi,а дитинка яка потребуе допомоги. Звертаемся до неi вже 7 рокiв,тiльки завжди реально дiючи лiкування. Дiти не бояться , а знають ,що тьотя Марина зроби все,щоб малюк видужав. Моя оцiнка Це +100 балiв.
29 листопада '17 г.
Ульяна
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
31 січня '18 г.
Констянтин
Спеціаліст із новим підходом. Своя программа лікування пацієнтів із фанатизмом працює і видно що вирішення проблеми і репутація на першому місці. Із недоліків як і у всіх людей і лікарів вони є... це не сподобалось те як висловлюється про інших колег педіатрів, хоча і можливо права.
16 травня '18 г.
Педіатр, Гематолог
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2