Свистак Ірина Михайлівна

Косметолог
Спеціаліст надає широкий спектр послуг в області косметології. Виконує пілінг обличчя, косметичні маски, ЕЛОС-епіляцію, омолодження, лікування пігментації та куперозу. Розбирається в патогенезі естетичних проблем шкіри. Для їх усунення використовує мезотерапевтичні процедури.

Дуже задоволена результатом свого лікування шкіри у Ірини Михайлівни. Зараз моя шкура виглядає набагато краще, молодше, наче сяє. Це дуже гарний спеціаліст, використовує сучасні методи, Буду звертатися ще.

Курси

• 2010 р. - Навчання з лікувально-оздоровчого масажу;
  • 2018 р. - Косметологія обличчя. Інтенсивний курс навчання. Масажі, косметологічні чистки, пілінги, доглядові процедури, апаратна косметологія, епіляції, омолоджуючі программи, Anti-age терапія із застосуванням мезороллера, кріотерапії, кріомасажу;
  • 2018 р. - Косметологія тіла. Інтенсивний курс навчання. SPA-процедури, парафінотерапія, програми по корекції фігури, антицелюлітні программи, апаратна косметологія по тілу. Шугаринг. Медовий антицелюлітний масаж;
  • 2018 р. - Мезотерапія. Інтенсивний курс навчання. Патогенез естетичних проблем шкіри, мезотерапевтичні процедури для їх вирішення, класифікація препаратів, принципи формування коктейлів, техніки введення препаратів, інфільтрація;
  • 2018 р. - Біоревіталізація, біорепарація, біоармування: можливості методик. Протоколи процедур;
  • 2018 р. - Масаж обличчя ГуаШа;
  • 2018 р. - Ліфтинговий міостимулюючий масаж Джим;
  • 2018 р. - Тренінговий семінар по професійній ізраїльській косметиці, Dr. Ron Kadir;
  • 2018 р. - «PRX-t33». Теоретичний та практичний курс навчання по інноваційній технології безін’єкційного ремоделювання дерми;
  • 2018 р. - Семінар по бренду «PB Serum», ферментотерапія в практиці. Методики та особливості роботи з ферментами: коллагеназа, ліпаза;
  • 2018 р. - Теоретичний та практичний курс по поєднанні контурної пластики та ін’єкцій краси. Алгоритми корекції. Постановка руки від компанії «Princess»;
  • 2018 р. - Тредліфтинг. Базове навчання. Постановка руки. Навчання-практикум від компанії «KARCE»;
  • 2018 р. - Теоретичний та практичний курс на тему «Ін’єкції краси від А до Я» Постановка руки від компанії Allergan.