Паска Ірина Ростиславівна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить дослідження органів черевної порожнини та малого тазу, щитоподібної залози, молочних залоз, судин нижніх кінцівок, слинних залоз, колінних суглобів, очей та інших органів. Є членом Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики.

Катерина
Вперше ми з чоловіком побачили нашого Тарасика на УЗД в Ірини Паски, на нього скерував лікар, що вів нашу вагітність Лисий Михайло Павлович. Вагітність пройшла легко, без ускладнень, хоча у нас були наявні резус-антитіла і ми, насправді, дуже переживали. Дякуємо лікарям, що пройшли з нами цей трепетний сповнений тривог та сподівань час. Рекомендуємо лікарів клініки IQMED однозначно. Зараз придивляємось до сімейного лікаря Копко Надії, можливо укладемо з нею декларацію.
Микола
Щодо клініки IQMED. Сервіс – дуже ок, розміщення – чудесне, близько до Зеленої, Сихова, Центру, є де запаркуватись. Був в Паски на УЗД, з медінституту скерували саме до неї. Трохи кусаються ціни. Хотілось би дешевше, але хочаб лікар точно знає, що робить

• 1997 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, «Лікувальна справа»;
  • 1998 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, інтернатура, «Терапія»;
  • 2005 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, спеціалізація, «УЗ діагностика».

• Член «Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики».

Лікар-діагност надає послуги

• УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД малого тазу;
  • УЗД щитоподібної залози;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД органів чоловічої статевої системи;
  • УЗД судин нижніх кінцівок;
  • УЗД слинних залоз;
  • УЗД колінних суглобів;
  • УЗД гілок дуги аорти та очей;
  • УЗД дослідження при вагітності.