Маланчук Лариса Михайлівна

Гінеколог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Доктор Маланчук Лариса Михайлівна спеціаліст вищої категорії, доктор медичних наук, професор, спеціалізується в області гінекології. Надає послуги в лікуванні вагініту, аднекситу, клімаксу, молочниці, ерозії шийки матки, захворювань шийки матки. Також проводить загальну консультацію гінеколога, консультує з питань позаматкової вагітності, ендометриту і ендометріозу.

Прекрасний лікар, і як людина також чудова. Прийом почався вчасно, все без поспіху, та адекватно. Всім дуже задоволена! Лікування допомогло, швидко і якісно. Повторний огляд не виявив ніяких проблем. Все дуже добре. Всім рекомендую!
Василий Н.
Лікар задає точні питання, щоб розібратися у проблемі. Ретельно обмірковує діагноз. Всі рекомендації та призначення були проговорені зі мною. Спеціаліст кваліфікований та хороший. Неодмінно прийду на повторну консультацію!
19 квітня '21р.
Самий кращий лікар до якого я зверталася

• 1991 р. — з відзнакою закінчила Тернопільський державний медичний інститут і продовжила навчання в клінічній ординатурі на кафедрі гінекології ТДМІ.
  • 1993 р. — вступила в аспірантуру на кафедру гінекології медичного факультету.