Ковалик Роман Володимирович

УЗД-спеціаліст
лікар другої категорії
Спеціаліст з ультразвукової діагностики, лікар другої кваліфікаційної категорії. Виконує широкий спектр обстежень. Проводить діагностику лімфатичних вузлів, м'яких тканин, щитовидної залози, паращитовидних і слинних залоз, тимуса, органів черевної порожнини та малого тазу, нирок, наднирників, тазостегнових суглобів. Також виконує обстеження серця, передміхурової залози, статевого члена.

Степан
Як тільки терапевт мене направила на УЗД серця, я зразу звернувся до Ковалика Романа. Роман Володимирович уже неодноразово робив мені якісні обстеження. Цього разу теж пройшло добре.
В Романа Владимировича постоянно делаю УЗИ щитовидной железы, так как имею патологию. Благодаря точной диагностике Ковалика я могу контродировать свое состояние, и вовремя реагировать на изменения в организме.
Христина
27 травня '21р.
Дуже приємний та розумний спеціаліст , все пояснив , буду усім рекомендувати !

• 2009 р. - закінчив Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського (Тернопіль). Лікувальна справа.

Курси

• 2015 р. - курси підвищення кваліфікації (Тернопіль);
  • 2015 р. - присвоєна 2-га категорія за спеціальністю "хірургія";
  • 2015 р. - отримав сертифікат за спеціальністю "Ультразвукова діагностика".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, гинеколог-эндокринолог, УЗИ-диагност