Кхалид Аммар Луай

Уролог
Врач специализируется на диагностике и терапии урологических заболеваний. Успешно лечит цистит, простатит, уретрит, фимоз, нефроптоз, почечную недостаточность, нейрогенный мочевой пузырь, дисплазию мочевого пузыря. Для уточнения диагноза назначает лабораторные анализы, УЗИ органов малого таза, уретроцистоскопию.

Дмитрий
Был на консультация, визитом остался доволен. Спасибо.
Дуже уважний лікар, мені сподобався. Вміє завоювати прихильність при спілкуванні, вміє вислухати і пояснити проблему, намагається з'ясувати її причину і допомогти вирішити. У ньому є всі ті професійні якості, які і повинні бути у лікаря.
Геннадий
Лікар приємний, уважний, знає свою справу. Пояснює все що робить. Зрозуміло і доступно розповідає про призначення. Викликає до себе повагу і довіру. Від щирого серця вдячна йому за роботу. Обов'язково прийду ще! Однозначно рекомендую

• 2014 гг. — ЛГМУ.
  • 2017 г. — Интернатура по специальности урология в областной больнице имени Мечникова, г. Днепр.

• 2019 г. — Катар, Доха, урология.
  • 2019 г. — Турция, Анкара , Урология.