Кхалід Аммар Луай

Уролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії урологічних захворювань. Успішно лікує цистит, простатит, уретрит, фімоз, нефроптоз, ниркову недостатність, нейрогенний сечовий міхур, дисплазію сечового міхура. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД органів малого тазу, уретроцистоскопії.

Дуже уважний лікар, мені сподобався. Вміє завоювати прихильність при спілкуванні, вміє вислухати і пояснити проблему, намагається з'ясувати її причину і допомогти вирішити. У ньому є всі ті професійні якості, які і повинні бути у лікаря.
Геннадий
Лікар приємний, уважний, знає свою справу. Пояснює все що робить. Зрозуміло і доступно розповідає про призначення. Викликає до себе повагу і довіру. Від щирого серця вдячна йому за роботу. Обов'язково прийду ще! Однозначно рекомендую
Дмитрий
Был на консультация, визитом остался доволен. Спасибо.

• 2014 р. — ЛДМУ.
  • 2017 р. — Інтернатура за спеціальністю урологія в обласній лікарні імені Мечникова, м. Дніпро.

• 2019 р. — Катар, Доха, урологія.
  • 2019 р. — Туреччина, Анкара, урологія.