Гарбарчук Зоряна Ігорівна

Гінеколог, дитячий гінеколог
Проводить консультацію жінок, дівчаток в дитячому та підлітковому віці від 8 років, спостереження при вагітності. Виконує відеокольпоскопію, обстеження прохідності маткових труб, біопсію, забір мазків, лікування апаратом радіохвильової терапії «Сургітрон» . Володіє усіма видами гінекологічного оперативного лікування.

Slavka Nesterchuk
Щиро вдячна лікарю-гінекологу та справжньому спеціалісту своєї справи Гарбарчук Зоряні Ігорівні за ретельно підібране лікування та постійну підтримку. Завжди привітна та усміхнена, готова не лише дати відповідь на будь-яке запитання, а й порадити, як справжній друг. Рада, що змогла нарешті знайти для себе такого спеціаліста. Звертайтеся обов'язково і ви не пошкодуєте
Меланія
Хочу подякувати Надзвичайному спеціалісту-гінекологу, людині своє справи, та просто неперевершеній жінці Гарбарчук Зоряні Ігорівні! Дякую за здоров‘я, підтримку та турботу! Рекомендую усім звертатись!!!

• ЛНМУ ім. Д. Галицького 2013 р.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, гинеколог-эндокринолог, репродуктолог