Чмуневич Оксана Миколаївна

Акушер-гінеколог
Займається лікуванням гінекологічних захворювань таких, інфекції які передаються статевим шляхом, ерозії, дисплазії шийки матки, веденням вагітності та ін.. Проводить відеокольпоскопію.

Роксолана
Просто чудовий фахівець! Постійно консультуюся у неї, адже впевнена в кваліфікації лікаря. Так як вона ще треба знайти! На огляді все конкретно по справі, з глибоким розумінням того, що вона говорить. Все просто супер! Рекомендую!
Толик
Якби всі лікарі були як Оксана Миколаївна, було б не страшно до них ходити. Це лікар від Бога. Вчора була у неї на прийомі, враженні позитивні. Все як в кращих закордоних клініка. Детально розпитала, обережно оглянула, дала рекомендації.

• 2006 – 2010 рр. навчалася у Рівненському базовому державному медичному коледжі.
  • 2010 – 2016 рр. навчалася у Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • 2016 – 2019 рр. проходила інтернатуру на базі Рівненського обласного перинатального центру.