Белан Николай Васильевич

Хирург, проктолог, эндокринолог
врач высшей категории
Врач-хирург высшей категории - специалист в области оперативного и консервативного лечения проктологических, эндокринных патологий Кроме этого, врач удаляет опухоли различных локализаций, помогает пациентам с варикозной болезнью, хирургические манипуляции по удалению доброкачественных новообразований мягких тканей.

Киев пгт. Глеваха, ул. Предпринимательская, 10Д (при въезде в г. Васильков, по ул. Декабристов, напротив д. 332) м.Теремки15

Єлизавета Двойцина
Хочу висловити свою подяку ендокринологу- хірургу Белану Миколі Васильовичу! Також всій команді лікарів, анастезіологу, медсестрам і усім співробітникам КМКЕЦ, які допомогли мені у підготовці до операції і післяопераційному періоді! У своєму молодому віці (22 роки) я зіштовхнулася з проблемою утвореного вузла у щитоподібній залозі, який на пункції визначили як Bethesda 6, що є показником до хірургічного втручання. І тут дуже важливо для мене було не тільки те що це буде хірургічне втручання, а й розуміння як з цим жити далі, як лікуватись, і чи будуть якісь наслідки. На консультації Микола Васильович відповів абсолютно на всі питання які тільки могли у мене виникнути, розказав як проходитиме операція, і також морально підтримав мене, за що я дуже вдячна! Микола Васильович прекрасний фахівець і прекрасна людина! Пройшло 10 днів після операції, і я добре почуваюся, і всім хто приймає рішення стосовно лікаря раджу звернутися до Миколи Васильовича!
Шаленко Олена
Я . дуже вдячна лікарю. Белан Миколі Васильовичу, за його професійну діяльність, чуйний, відповідальний, з доброю душею, за підтримку, яка допомагає в боротьбі , з проблемами , які застали людину зненацька, і допомагає їх вирішувати. спасибі велике, ще ви є.
Наталія
15 ноября '22г.
Лікар дуже чудовий, уважний, і доброзичливий. Спеціаліст вищої категорії, дуже задоволена, що звернулася саме до нього.
Ирина Цай
20 ноября '21г.
Хочу висловити величезну подяку лікарю Хірургу – Ендокринологу вищої категорії Белану Миколі Васильовичу за оперативну якісно проведену операцію! Лікар від Бога! Дуже добрий, уважний та чуйний!! Завжди приходив і питав про самопочуття та підтримував на протязі всього часу! Після операції підтримує зв'язок і завжди підкаже з питань! Дякую Вам за ваш професіоналізм !Дякую долі що потрапила саме до Вас!
Тамара П.
Спасибо Николаю Васильевичу за спасение моего отца. Сложная операция прошла успешно. Сейчас, во время реабилитационного периода, Николай Васильевич продолжает контролировать состояние отца. Никогда не забудем, что он для нас сделал.

• 2008 – окончил Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца
  • 2011 - интернатура по специальности "Хирургия"
  • 2013 – клиническая ординатура

Врач-хирург, проктолог, эндокринолог предоставляет услуги

• Консультации с полным спектром обследований
  • Инструментальная диагностика (аноскопия, проктоскопия, ректоскопия, ректороманоскопия)
  • Консервативное лечение язвенного неспецифического колита, катарального проктосигмоидита, болезни Крона и др.
  • Консервативное лечение варикозной болезни нижних конечностей
  • Диагностирование и лечение заболеваний в эндокринной: тиреидитов, гипо- и гипертириоза, узлов и опухолей щитовидной железы
  • Хирургическое лечение: геморроя, параректальных свищей, выпадение прямой кишки, анальных трещин, кисты
  • копчика, парапроктита; доброкачественных новообразований мягких тканей (атерома, фиброма, липома, гигрома, мозоль, бородавка, папиллома); опухолей различных локализаций (кисты копчика, опухоли толстой кишки)

Врач-хирург, проктолог, эндокринолог занимается лечением заболеваний

• Варикоз
  • Колит