Белан Микола Васильович

Хірург, проктолог, ендокринолог
лікар вищої категорії
Лікар-хірург вищої категорії — фахівець в області оперативного та консервативного лікування проктологічних, ендокринних патологій. Крім цього, лікар видаляє пухлини різних локалізацій, допомагає пацієнтам з варикозною хворобою, здійснює хірургічні маніпуляції з видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин.

Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15

Тамара П.
Спасибо Николаю Васильевичу за спасение моего отца. Сложная операция прошла успешно. Сейчас, во время реабилитационного периода, Николай Васильевич продолжает контролировать состояние отца. Никогда не забудем, что он для нас сделал.
Єлизавета Двойцина
Хочу висловити свою подяку ендокринологу- хірургу Белану Миколі Васильовичу! Також всій команді лікарів, анастезіологу, медсестрам і усім співробітникам КМКЕЦ, які допомогли мені у підготовці до операції і післяопераційному періоді! У своєму молодому віці (22 роки) я зіштовхнулася з проблемою утвореного вузла у щитоподібній залозі, який на пункції визначили як Bethesda 6, що є показником до хірургічного втручання. І тут дуже важливо для мене було не тільки те що це буде хірургічне втручання, а й розуміння як з цим жити далі, як лікуватись, і чи будуть якісь наслідки. На консультації Микола Васильович відповів абсолютно на всі питання які тільки могли у мене виникнути, розказав як проходитиме операція, і також морально підтримав мене, за що я дуже вдячна! Микола Васильович прекрасний фахівець і прекрасна людина! Пройшло 10 днів після операції, і я добре почуваюся, і всім хто приймає рішення стосовно лікаря раджу звернутися до Миколи Васильовича!
Шаленко Олена
Я . дуже вдячна лікарю. Белан Миколі Васильовичу, за його професійну діяльність, чуйний, відповідальний, з доброю душею, за підтримку, яка допомагає в боротьбі , з проблемами , які застали людину зненацька, і допомагає їх вирішувати. спасибі велике, ще ви є.
Наталія
Лікар дуже чудовий, уважний, і доброзичливий. Спеціаліст вищої категорії, дуже задоволена, що звернулася саме до нього.
Ирина Цай
Хочу висловити величезну подяку лікарю Хірургу – Ендокринологу вищої категорії Белану Миколі Васильовичу за оперативну якісно проведену операцію! Лікар від Бога! Дуже добрий, уважний та чуйний!! Завжди приходив і питав про самопочуття та підтримував на протязі всього часу! Після операції підтримує зв'язок і завжди підкаже з питань! Дякую Вам за ваш професіоналізм !Дякую долі що потрапила саме до Вас!

• 2008 – закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
  • 2011 - інтернатура за спеціальністю “Хірургія”
  • 2013 - клінічна ординатура

Лікар-хірург, проктолог, ендокринолог надає послуги

• Консультації з повним спектром обстежень
  • Інструментальна діагностика (аноскопія, проктоскопія, ректоскопія, ректороманоскопія)
  • Консервативне лікуванням виразкового неспецифічного коліту, катарального проктосигмоїдиту, хвороби Крона та ін.
  • Консервативне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок
  • Діагностування і лікування захворювань в ендокринної: тиреїдитів,гіпо- та гіпертиріозу, вузлів та пухлин щитоподібної залози
  • Хірургічне лікування: геморою, параректальних свищів, випадання прямої кишки, анальних тріщин, кісти
  • куприка, парапроктита; доброякісних новоутворень м'яких тканин (атерома, фіброма, ліпома, гігрома, мозоль, бородавка, папілома); пухлин різних локалізацій (кісти куприка, пухлини товстої кишки)

Лікар-хірург, проктолог, ендокринолог займається лікуванням захворювань

• Варикоз
  • Колит