Oxford Medical (Оксфорд медікал) у Тернополі

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" у Тернополі надає пацієнтам послуги з діагностики, лікування та профілактиці захворювань у різних напрямках медицини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі: терапевт, гінеколог, уролог, хірург, проктолог, дерматовенеролог, невролог, отоларинголог, офтальмолог, гастроентеролог, кардіолог, ендокринолог, косметолог, ортопед-травматолог, флеболог, рефлексотерапевт, трихолог, спеціаліст УЗД та інші.

Пацієнтам надаються такі послуги:

• консультації фахівців;
  • УЗД внутрішніх органів;
  • кардіограма (ЕКГ) та холтерівський моніторинг;
  • дерматоскопія, кольпоскопія, аноскопія, ректороманоскопія;
  • інтимна контурна пластика;
  • доглядові та ін’єкційні косметологічні процедури;
  • блокади;
  • комплексна офтальмологічна діагностика зору;
  • маніпуляції на базі денного стаціонару;
  • лабораторна діагностика;
  • малотравматичні хірургічні втручання;
  • склеротерапія та лазерне лікування варикозу;
  • косметологічні процедури.

Медичний центр використовує сучасне обладнання преміум-класу. Усі послуги відповідають європейськім стандартам якості. Це філія великої мережі медичних центрів. Пацієнти клініки мають можливість продовжити лікування за кордоном.

"Оксфорд Медікал" у Тернополі — це перевірена часом висока якість лікування та професіоналізм лікарів.

Oxford Medical (Оксфорд медікал) у Тернополі, вартість послуг:

• УЗД вагітності на ранніх термінах 250
  • УЗД судин шиї 250
  • УЗД вен нижніх кінцівок 250
  • Лікування папіломавірусних інфекцій
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • Лікування рожевих вугрів
  • Лікування рожевого лишаю Жибера
  • Дослідження на грибок (зішкріб шкіри)
  • Кріодеструкція базаліоми (криохирургия базаліоми)
  • Кріодеструкція мозолів (криохирургия мозолів)
  • Кріодеструкція підошовних бородавок (криохирургия підошовних бородавок)
  • Лікування розацеа (рожевих вугрів)
  • Видалення сірчаної пробки
  • Вилучення чужорідного тіла від 0
  • Консультація отоларинголога 250
  • Блокада паравертебральна
  • Лікування вегетосудинної дистонії (ВСД)
  • Епідуральна блокада хребта
  • Сухе витягування хребта (тракціонна терапія)
  • Вакуумний масаж
  • Мануальна терапія
  • Консультація проктолога з відеоаноскопією 320
  • Відеоректороманоскопія
  • Видалення анальних папілом від 0
  • Видалення доброякісних новоутворень під місцевою анестезією від 0
  • Аноскопія (дослідження анального каналу)
  • Ректороманоскопія
  • Підготовка до ректального обстеження клізмою
  • Медикаментозне лікування гострої проктологічної патології
  • Видалення доброякісних новоутворень підвищеної складності
  • Гематологія
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби
  • Лікування хронічного гепатиту
  • Лікування хронічного некалькульозного холицеститу
  • Дієтологія
  • Первинний прийом терапевта 250
  • Повторний прийом терапевта 170
  • Виклик лікаря додому
  • Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції
  • Перебування в денному стаціонарі
  • Довідка
  • В/в крапельне введення препаратів на дому (без вартості препаратів)
  • В/м та/або в/в ін'єкція на дому (без вартості препаратів)
  • Виклик медичної сестри додому
  • Консультація уролога 320
  • Мазок виділень з уретри 65
  • Біотензіометрія
  • Вазоактивний тест
  • Видалення атером калитки
  • Видалення кісти придатка яєчка або сім'яного канатика
  • Видалення стороннього тіла крайньої плоті
  • Встановлення або заміна постійного катетеру
  • Інстиляція сечового міхура
  • Ще...
  • Лікування стенокардії (грудної жаби)
  • Лікування ішемічної хвороби серця (ІХС)
  • Лікування аритмії серця
  • Лікування атеросклерозу судин
  • Лікування вродженої вади серця (ВВС)
  • Лікування гіпертонічної хвороби (ЕГ, ГБ, первинна гіпертензії)
  • Лікування міокардиту (запалення серцевого м'яза)
  • Лікування перикардиту (запалення перикарду)
  • Консультация кардиолога 250
  • Лікування поперекового остеохондрозу хребта, грижі м/х дисків
  • Лікування поперекового остеохондрозу хребта, синдром люмбалгії
  • Лікування поперекового остеохондрозу хребта, синдром люмбоішалгії
  • Лікування поширеного остеохондрозу хребта
  • Лікування шийного остеохондрозу хребта, синдром цервікокраніалії
  • Лікування шийно-грудного остеохондрозу хребта, синдром цервікоторакалії
  • Накладання косметичних швів
  • Ін'єкції (уколи) ботулотоксину
  • Альгінатні маски для обличчя
  • Атравматична і безпечна чистка обличчя
  • ABR пілінг обличчя
  • Комплексна чистка для обличчя
  • Консультація рефлексотерапевта 320
  • Рефлексотерапія (один сеанс) 150
  • Рефлексотерапія (курс лікування з 10-ти процедур) 1 400
  • Лікування маститу (запалення молочної залози)
  • Лікування лактостазу (порушення відтоку молока)
  • Антицелюлітний масаж
  • Масаж для вагітних
  • Масаж комірцевої зони
  • Класичний масаж
  • Точковий масаж
  • Консультація флеболога 250
  • Оперативне лікування варикозної хвороби III ст.: ЕВЛК
  • Передопераційне лабораторне обстеження в флебології
  • Склеротерапія
  • Лікування варикозної хвороби
  • Лімфодренажний масаж обличчя
  • Лазерна коагуляція вен
  • Консультація флеболога
  • Тромбектомія
  • Висновок із запою
  • Лікування алкоголізму
  • Доплеграфія, біотезиометрія (урологія)
  • Масаж передміхурової залози у чоловіків
  • Операції при короткій вуздечці
  • Операція при фімозі (обрізання)
  • Хірургічне втручання при водянці яєчка
  • Лікування аденоми передміхурової залози
  • Лікування еректильної дисфункції
  • Лікування простатиту
  • Повторна консультація гінеколога 170
  • Аплікація на шийку матки
  • Аплікація та пов'язки на промежину
  • Аспірація з порожнини матки з в/в анестезією
  • Біопсія шийки матки біопсійними щипцями
  • Біопсія шийки матки радіохвильовим методом
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву типу "Мірена"
  • Введення розчинів, гелів в цервікальний канал
  • Лікування неврозів
  • Сексологія
  • Лікування хронічного пієлонефриту
  • Видалення атероми щелепно-лицьової локалізації
  • Видалення доброякісних утворень м'яких тканин 1 категорії складності
  • Герніопластика (видалення грижі)
  • Видалення доброякісних утворень м'яких тканин 2 категорії складності
  • Видалення новоутворень шкіри
  • Дренування гематоми
  • Зняття нігтьової пластини
  • Зняття пов'язки
  • Накладання повязки - компреса
  • Консультація гастроентеролога 250
  • Лікування виразкової хвороби (шлунка, 12-палої кишки)
  • Лікування езофагального рефлюксу
  • Лікування функціональної диспепсі
  • Лікування хронічного гастриту
  • Лікування хронічного панкреатиту
  • Повторний прийом гастроентеролога (не на курсі лікування) 170
  • Мезотерапія ''HL'' для росту і зміцнення волосся
  • Діагностика лампою Вуда (входить у вартість прийому дерматолога)
  • Консультація ендокринолога 250
  • Лікування ГРВІ (застуди) у дітей
  • Консультація педіатра
  • Пульмонологія
  • Вертебрологія
  • Алергопроби (алергічні діагностичні проби)
  • Лікування алергічного дерматиту
  • Лікування запальних захворювань: уреаплазмоз
  • Лікування запальних захворювань: хламідіоз

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Іван Базалюк
16 травня '19г.
Хочу висловити подяку всьому колективу даного медичного центру. Висококваліфікований, чуйний і доброзичливий персонал. Відмінне обслуговування і роз'яснення будь-яких питань пацієнту. Йдеш з клініки з твердим переконанням вирішеного питання! Раджу даний центр! Спасибі що ви є!
Ольга Хруль
Колектив клініки працює на найвищому рівні. Все вчасно , злагоджено, професійно. Немає жодних зауважень. Лікарі кваліфіковані і толерантні. Вміють знайти інвідуальний підхід до пацієнта. Результат не заставить чекати. Особливе спасибі лікарю Нестеренко за допомогу і чуйність!) загалом , висока якість за доступну ціну!))
Мальвіна
15 травня '19г.
Сподобалось:Чудовий медичний заклад де зібрано багато професійних лікарів. Коли є потреба перевірити стан здоров'я то зачасту йду саме сюди. Запис попередній, тобто в чергах стояти не приходиться, а також нема затримки між часом на який записані та реальним прийомом лікаря. Найчастіше ходжу сюди на УЗД. Була вже в трьох різних уздистів, і кожен складає враження професіонала, якщо били якісь відхилення то зразу пояснювали серйозність чи не серйозність того чи іншого відхилення. Персонал адміністрації дуже привітний. Також день перед візитом вам приходить смс нагадування про запис. Ціни не високі, також наприклад на УЗД є різноманітні акційні пакети, наприклад: органи черевної порожнини, нирки та щитовидки, чи інші, в загальному економія получається приблизно 50-60 грн. Ще при першому візиті вам дають картку пластикову з вашим персональним кодом що полегшує пошук вас у бд. Розміщення на окраїні центру, навпроти бункермузу. Там величезна вивіска тому не проминете ні пішки ні на машині. Також дуже зручно що є місце для паркування. При вході стоять корзинки з чистими та використаними бахілами, тому всередині реально чисто. Є шафи де вам пропонують залишити верхній одяг. У вестибюлі є три дивани для очікування якщо прийшли завчасно, а також полиця з книгами, якщо когось чекаєте. Загальне враження:Я довіряю цьому закладу своє здоров'я, поки мене не підводили. Тому рекомендую.
Іра Фуртак
Нестеренко Н.К. Чудовий лікар! Раджу всім:)
nad28062017
14 травня '19г.
Зверталася в дану клініку за рекомендаціями ще в травні! Тут працює чудовий лікар акушер-гінеколог, яка призначила мені дієве лікування. У мене тривалий час були якісь не нормальні виділення і це мене дуже турбувало. Ті лікарі до яких я зверталася не змогли мені нічим допомогти. Гінеколог цієї клініки після огляду призначила мені лікування і дала хороші рекомендації з лікування та дотримання правил гігієни. Дуже рада, що знайшовся хороший фахівець, який допоміг мені вирішити мою проблему і після проходження лікування виділень більше не спостерігається. Буду рекомендувати лікаря своїм подругам. P.S.: 1. Ціни не завищені, лікарі хороші! 2. Враження тільки позитивні: доброзичлива атмосфера, чіткі відповіді на питання, що цікавлять Поїхала з упевненістю, що "ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ"!
Галина Чуйко
13 травня '19г.
Больше полугода обслуживаюсь в этой клинике и у меня только приятные впечатления. Особо часто обращаюсь к терапевту Ульяне Захарчук, она дает грамотные рекомендации и лечение, и мне не приходится обращаться к профильным специалистам. Сервис и комфорт здесь на высоком уровне, пребывать тут одно удовольствие.
Христина
13 травня '19г.
Я в «Оксфорд Медікал» потрапила за рекомендацією знайомих. У мене була проблема з венами на ногах. Я довго не наважувалася на операцію, пройшла безліч клінік. Але після відвідин цього медичного центру і бесіди з лікарем, я таки зважилася на операцію. Я можу сказати - операція пройшла успішно, я навіть не очікувала, що так все буде добре. Все відмінно, слідів від операції невидно. Величезне спасибі лікарю за його золоті руки і таке чуйне ставлення до пацієнтів.
volodimir.lesckiv
11 травня '19г.
Я лікувався у Оксфорді, і навіть не буду цього приховувати. Ми з моєю другою половиною не могли мати дітей.Зараз зі мною все добре і у нас зявились шанси, все це завдяки лікарю урологу, звати його Кук Руслан. Ми з моєю жінкою дуже багато чим завдячуємо йому. Мені особисто він допоміг!!! як і моїм знайомим, саме через їх рекомедації я потрапив до нього. В Оксфорді працюють спеціалісти, яким не байдужі чужі проблеми.
Victor Chuzh
10 травня '19г.
Приємна атмосфера.Конфеденційно,тихо,чисто.Чудові лікарі та персонал. Кабінет УЗД просто фантастика.та й лікар маг. Щиро дякую.
Мирон
09 травня '19г.
Добрий день, Вам. Був на консультації по урології у Паршина В.А.. Після відвідин залишилися тільки позитивні емоції, поставився з розумінням до проблеми. Бажаю успіхів у роботі. Подякував.
Galina Chaikovska
08 травня '19г.
Усе професійно та якісно. Проходила лікування у гастроентеролога Захарчук Уляна Михайлівна, дуже сподобалось ставлення та якість лікування, зразу відчутно що лікар зацікавлений в покращенні стану пацієнта.
07 травня '19г.
із задоволенням відвідую цей медичний центр. зручне місце в центрі міста, комфортна обстановка, доброзичливий і грамотний персонал. особлива подяка лікарю-косметологу, я дуже задоволена результатами elos епіляції !!!
Igor Novak
01 травня '19г.
Дуже вдячна клініці ,,ОКСФОРД,,,була на прийомі в кардіолога ,часто бувають акційні знижки. Рекомендую 100% ,не пошкудуєте,в кого є проблеми з здоров.ям ,щоб не допускати до хронічного стану хвороб ,які важко піддаються лікуванню. Ціна досить доступна для скромного бюджету за високоякісне лікування і встановлення правильного діагнозу.
Ірина Клівер
30 квітня '19г.
Неодноразово відвідувала клініку і повністю задоволена, насамперед, якістю медичних послуг. Привітний, доброзичливий персонал, всюди чисто, кожен намагається тобі допомогти (а не так як в державних структурах), ціни цілком адекватні. Все створено для комфорту пацієнта (дитячий куточок, приємна музика, цукерки) видно що працівники стараються. Рада з того що є хороші мед центри, в які не страшно йти!
Андрей
29 квітня '19г.
Мне после травмы головы рекомендовали обратиться к неврологу. Я особо не искал врача, обратился клинику рядом с офисом. В этот же день смог попасть на первую консультацию. Врач понравилась, сразу изучила все мои анализы и назначила лечение. Последствий травмы не ощущаю, лечением доволен.
Yuliia Khoroshova
29 квітня '19г.
Сподобалось: Звернулася в Оскфорд Медікал до лікаря трихолога (лікар по волоссю). Єдиний лікар серед відвіданих мною раніше, яка скерувала мене на додаткові аналізи і направила до суміжного спеціаліста, окрім зовнішнього огляду трихоскопом. Поки що найкраще, що я знайшла в Тернополі. Наступного ранку пішла там же здала аналізи, чекаю на результати. Все швидко, якісно, чітко, чисто, доступно і ввічливо. Загальне враження: найкращі! Дуже рекомендую!
Василь
26 квітня '19г.
коли на руці з'явився висип звертався до вас, лікар після огляду призначив мені необхідний курс лікування. вже через тиждень від висипу нічого не залишилося.
Mary Marysiuk
25 квітня '19г.
Сподобалось:клініка , яка спеціалізується на багатьох відділеннях . Сюди можна звернутися з будь якою проблемою Подобається, що в клініці чисто та охайно, видно і помітно сервіс та стерильність. Робила тут узд, спеціалісти -професіонали своєї справи. Все було швидко та якісно з гарними та приємними емоціями Не треба чекати в чергах Ціни доступні
Василь
22 квітня '19г.
Судинна хурургія тут на найвищому рівні, спеціалісти всі молоді, але дуже компетентні. Проходив лазерне лікування вен – результат відмінний!Буду рекомендувати всім знайомим та близьким – тому що це того варте.
Анна Яценко
21 квітня '19г.
Хочу поділитись своїми враженнями стосовно відвідування проктолога в "Оксфорд Медікал". Хворію вже давно, але до лікаря не наважувалась ніяк піти, бо проблема "делікатна" - самі розумієте. Про те, що в даній клініці лікують за допомогою новітніх технологій теж знала. Записалась, спокусившись на акційну ціну з приводу дня народження клініки. Ви знаєте, зовсім не пошкодувала. Мало того, що ціна приємна та кваліфікований персонал, так ще й обстеження в лікаря виявилось зовсім не болючим. Комфортним є ще й те, що оглядала мене лікар-жінка. За таку смішну ціну, яку я заплатила, мені провели всі необхідні обстеження, приділили максимум часу та уваги, порекомендували лікування та ще й подарували приємні подарунки - фірмові блокнот та ручку. Тепер рекомендуватиму "Оксфорд Медікал" всім!
Марія Вітишин
19 квітня '19г.
мені сподобалася і атмосфера і обслуговування.робила узд обох колін 250грн.лікар все розказав.його опис збігся з описом лікаря Тхорик О що по Пирогова.тобто професійність лікарів на одному рівні.ціна в Оксфорді краща.чистота і обслуга переважає в Оксфорді.
наталя
рекомендую лікаря Надію Константинівну. класний гінеколог, одна з кращих в Тернополі. Дуже рада що попала з своєю проблемою іменно до неї.
Ганна Цап
12 квітня '19г.
Перш за все, хотіла б сказати «спасибі» за неймовірну теплу атмосферу, яку ви створюєте всередині клініки, за ваш професіоналізм, за висококваліфікований персонал і за ту якість послуг, яку Ви надаєте! Зверталася в вашу клініку до лікаря-косметолога, що сказати, майстер своєї справи. Окремого компліменту заслуговує адміністративний персонал! З вдячністю і повагою.
Ольга Олегівна
10 квітня '19г.
Прекрасна клініка, затишна атмосфера, відмінний персонал. Була тут у лікаря-гінеколога, все на вищому рівні. Незважаючи на молодий вік, лікар кваліфікований фахівець, дуже приємний та чуйний. Провела повноцінну консультацію, огляд, все пояснила, розповіла. Я отримала цінну інформацію та відповідне лікування. Рекомендую!
Olena Marutovska
08 квітня '19г.
Хороша клініка.. Стираються рости.. Відмінний персонал.. Особино велика подяка ГРИЦЬКО ЮЛІЇ БОГДАНІВНІ
Руслана Ручаківська
08 квітня '19г.
Неодноразово зверталась за допомогою у даний медичний центр.Потрапивши на прийом до невролога Підкуймуха Людмили Ігорівни . Лікар вразила своєю толерантністю , людяністю і вихованістю.Дає дієві рекомендації та вказівки, при чому кожна рекомендація аргументується.Достатньо приділяє часу для консультації. На сьогоднішній час важко знайти хорошого спеціаліста, своїм вибором я задоволена, тому рекомендую клініку!
Тетяна
01 квітня '19г.
Щиру подяку висловлюю лікарю-гінекологу Світлані Василівні - розумна та відповідальна, компетентний спеціаліст із гуманним ставленням до пацієнтів. Під час огляду панувала хороша атмосфера, лікар була привітною. У результаті чого ми добилися позитивних результатів. Хочеться підкреслити відмінну роботу керівництва за правильно набраних спеціалістів!
Ирина Мельник
31 березеня '19г.
Особисто, хочу висловити подяку за ефективне лікування Підкуймусі Л.І, - це лікар, котрий дійсно ставить вірний діагноз та її лікування приносить величезний результат. Це гордість клініки!!!
Євген В
25 березеня '19г.
Дякуючи Оксфорд Медікал, особливо нашому гінекологу Надії Костянтинівні, ми нарешті з дружиною відчули радість батьківства.
Василь Михалюк
20 березеня '19г.
Чудовий медичний центр. Лікарі та весь обслуговуючий персонал на високому рівні !!! Велике приміщення з новим євроремонтом в самому центрі Тернополя. Новітнє обладнання, облаштовані кабінети та маніпуляційні. Немає черг. Ціни помірні. Зручне місцерозташування, є парковка. Записали на прийом, лікар прийняв вчасно, одразу та правильно поставив діагноз і назначив кваліфіковане лікування. Задоволений усім !
Наталя
19 березеня '19г.
Можу коротко і впевнено сказати,якщо Вам потрібен лікар -невролог,то Вам точно до Людмили Ігорівни Підкуймуха.Спеціаліст високого професійного рівня,і просто "Людина"з великої букви.
Олег Левандовський
19 березеня '19г.
Дуже сподобалась клініка. Гарний підхід до пацієнтів, затишно та чисто. Був на прийомі в проктолога. Тільки тут змогли вирішити мою проблему в максимально швидкий термін. Лікар все дуже доступно пояснює, приділяє дуже багато уваги, дає поради стосовно способу життя та лікування. Операцію провели швидко та безболісно і справді, як вказують в рекламі, без наркозу. Від того, як я зайшов до лікаря і до кінця операції пройшло менше години часу. Сподобалось те, що лікування проводилось в такому режимі, який дозволив мені не брати лікарняне на роботі. В цілому залишився задоволений роботою клініки. Тут все на вищому рівні!
Alex Serov
17 березеня '19г.
Доброго дня, прийшли з дружиною на консультацію до гінеколога Надії. Все докладно розповіла, пояснила. Спасибі, ви професіонал своєї справи. Велике спасибі.
ігор
16 березеня '19г.
професіонал своєї справи
Бак Оксана
11 березеня '19г.
Відвідували ортопеда за рекомендаціями клініки, привела маму. Ми залишилися задоволені всім. Нам приділили багато уваги, все розяснили, зробили уколи в суглоби. беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! хочемо подякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Наша кума відвідувала лора, також залишилася задоволеною
Андрій
10 березеня '19г.
Лікувався в Оксфор Медікал дуже сподобалося сервіс обслуговуваня а особливо лікар дерматолог Ольга Василівна ви найкращі.
Наталія Братунь
03 березеня '19г.
Привітний персонал,всюди чистенько,була на прийомі у невролога. Лікар уважно вислухала усі скарги,детально розпитала все від "А до Я". Призначила лікування. Задоволена повністю,раджу))
Іван Борейко
28 лютого '19г.
Клініка дуже хороша видаляв папіломи за одну процедуру . Недорого і ефективно працюють професіонали свого діла. На мою думку найкраща клініка рекомендую всім.
Сергій Казновецький
12 лютого '19г.
Відвідував лікаря флеболога, все чудово. Дівчат на рецепшині дуже приємні. Приємно мати справу з професіоналами. Всім рекомендую
Оксана Михайлівна
11 лютого '19г.
Была с родителями у доктора флеболога, доктор осмотрел и сказал делать операцию, мы согласились. Все прошло чудесно:) Спасибо доктору!
Юля
03 лютого '19г.
Велике спасибі лікарю естетичної медицини за красиві губки))) Результат перевершив мої очікування. Спасибкі)
Олег
Хочу висловити подяку лікарю Паршину В,А. Повернув мене, так би мовити, до нормального здорового життя. За найкоротші терміни вирішили мою проблему. Реально вдячний.
Таня
30 січня '19г.
Шукала лікаря-косметолога: по сайтам, питала у друзів і знайомих. Порадили звернутися сюди до лікаря Ані. Записалася за попереднім записом у зручний для себе час. Уже спілкуючись по телефону з адміністратором, відчула тепле доброзичливе ставлення до себе. На всі питання отримала докладні відповіді і вирішила записатися на прийом. Клініка в центрі міста, що дуже зручно. На ресепшені мене зустріла адміністратор і своєю поведінкою, розмовою повністю мене розташувала до себе і МЦ. В назначений час я потрапила до лікаря. Проконсультувавшись з нею я обрала для себе курс біоревіталізації. Після проведення перших процедур я побачила помітний результат. Дуже задоволена результатом, а також тим, що я знайшла цю клініку і лікаря. Собі приємно і друзям порадити не соромно. Р.S. Рекомендую «Оксфорд», лікаря Аню. Перевірено.
Марія
28 січня '19г.
високий рівень обслуговування! чуйні і уважні фахівці! багато моїх знайомих обслуговуються тут, ще ні від кого не чула скарг. особисто я була тільки у клсметолога і ії роботу оцінюю на 5!
Вася
Геморой лікують добре. Коли сам зіткнулася з цією заразою, то відразу згадав реклами про Реліф и про Оксфорд Медікал яка на кожному кроці в тернополі. Мені дуже допоміг і сподобався як людина лікар зовнішній вигляд дуже простий я представляв проктолога клініки такого рівня трохи по іншому, але коли приступив до розмови одразу зрозумів, що тримають його тут за розумну голову. Ось мені 31 рік, не маю вредних привичок, не розумію звідки взявся геморой? А лікуваті треба! оксфорд рекомендую
Ігор
14 січня '19г.
Мене записали до терапевта (як зараз кажуть-до сімейного лікаря) Дуже уважний лікар. Доступно все пояснює . Консультацією задоволений
Іванка
Була тільки раз у гінеколога (проф.огляд). Сподобалося. Консультація, огляд. Можливість здати аналізи в одному місці - це відмінно
Маряна
18 грудня '18г.
із величезним задоволенням відвідую тут косметолога. Її роботою задоволена на 100%. рекомендую і вам.
Олександр
10 грудня '18г.
Доброго дня!!! Був у уролога у клініці ОКСФОРД МЕДІКАЛ. Лікар провів детальний огляд, при проведенні діагностики була можливість задати питання, лікар виявив повагу і порядність. Клініка і лікарі на хорошому рівні!!
Саша
01 грудня '18г.
клініка на ВИЩОМУ рівні !!!Була у кількох спеціалістів і їх роботою та відношенням до себе задоволена!!!
Вікторія
25 листопада '18г.
Курс лікування давно пройшла, самопочуття прекрасне. Я навіть зателефонувала лікарю і розповіла про це. Я дуже вдячна неврологу за такі призначення.
Тома
22 листопада '18г.
Звернулася з дитиною до лора. Лікар обстежила, встановила причину скарг, призначила лікування. Пів години і купа приємних емоцій. Син не плакав, потім лікування допомогло.Чего і всім бажаю.
С.С.Ю.
05 листопада '18г.
У МЦ « Оксфорд Медікал» м.Тернопіль, проходив лікування та операцію по проктології. Мав четверту ступінь геморою. Провів операцію на гемороїдальні вузли. Все пройшло добре, одужав, самопочуття прекрасне!!!!!! Медперсонал доброзичливий і ввічливий, черг немає. Прийом проходить спокійно, нікуди не поспішаючи. Лікар приділяє достатньо часу для консультації, все детально і доступно пояснює, докладно описав суть проблеми і дав хороші вказівки і рекомендації, виявив повагу і порядність. Хочу особисто висловити подяку лікарю Паршину Володимиру Анатолійовичу за його, чуйність, доброзичливість, порядність, висококваліфікованість якому не страшно довірити своє здоров'я. Клініка і лікарі на хорошому рівні!! Всім задоволений і всім раджу
29 жовтня '18г.
Лікувалася у дерматолога Ольги Тугаровой. Результатами візитів і лікуванням задоволена. Вважаю, що вона дуже грамотний лікар.
О.Н.
15 жовтня '18г.
Рекомендую 100%. Лікарі працюють в лікарнях,мають хорошу репутацію . Не зважачи на молодий вік,їх навчають лікувати на сучасному рівні,адже медицина розвивається. Лікувалась в кардіолога,дуже задоволена результатом.
24 вересня '18г.
Довго шукала клініку тільки не державну,натрапила в інтернеті на Оксфорд Медікал,почитала багато відгуків і вирішила відвідати.Після родів в мене геморой і пройшла обстеження у лікаря-проктолога Ненашко Інна Анатоліївна ,в мене нічого страшного не виявили, але хотіла для себе обслідуватися.Отже ,обслуговування супер,лікар супер .Рекомендую))
мирон
12 серпня '18г.
був на прийом1 у проктолога Кушн1ра вс1м задоволений геморой зник за два прийоми процедура накладення колець пройшла швидко та безбол1сно вс1м рекомендую
Олег
20 липня '18г.
Звертайтеся до уролога Кук Руслана. Оплата в касу, результат в аналізах і самопочутті.
Михайло
19 липня '18г.
Ви супер
tomsoier
28 червеня '18г.
Вже не вперше буваю у цій клініці. Всім задоволена! На рецепції дівчати зустрінуть з посмішкою. Лікарі- професіонали своєї справи. Так тримати. Оксфорд Медікал! Ви - найкращі!!!
26 червеня '18г.
В городе живу последние несколько лет и не обзавелась проверенными специалистами. Сотрудница рекомендовала Оксфорд Медикал и гинеколога Надежду Константиновну. Отношением и результатом лечения довольна. Теперь с одним специалистом определилась.
Анастасія
08 травня '18г.
Зверталась на прийом до косметолога і отримала купу цінних порад, також можу проходити процедури зі знижкою за студентським квиткою.Неймовірно задоволена своїм лікарем! Анна Федорівна - золотко)
Надія
28 квітня '18г.
Перший раз довелося звернутися за допомогою у даний центр. Потрапили на прийом до сімейного лікаря Захарчук Уляни Михайлівни. Молода лікарка вразила нас своєю толерантністю, вихованістю, людяністю. Людина знає свою справу. Психологічно підходить до даної паталогії пацієнта. Дає рекомендації щодо їх лікування . Кожна рекомендація підтверджується аргументом, чому потрібно так зробити. Знаючий лікар. Бажаю кожному потрапити на прийом до цього лікаря. Лікарю - 10 балів.
С.С.Ю.
19 березеня '18г.
У МЦ « Оксфорд Медікал» м.Тернопіль, проходив лікування та операцію по проктології. Мав четверту ступінь геморою. Провів операцію на гемороїдальні вузли. Все пройшло добре, одужав, самопочуття прекрасне!!!!!! Медперсонал доброзичливий і ввічливий, черг немає. Прийом проходить спокійно, нікуди не поспішаючи. Лікар приділяє достатньо часу для консультації, все детально і доступно пояснює, докладно описав суть проблеми і дав хороші вказівки і рекомендації, виявив повагу і порядність. Хочу особисто висловити подяку лікарю Паршин Володимиру Анатолійовичу за його, чуйність, доброзичливість, порядність, висококваліфікованість якому не страшно довірити своє здоров'я. Клініка і лікарі на хорошому рівні!! Всім задоволений і всім раджу.
Алла
24 січня '18г.
Очень довольна дерматологом Петришин Галиной Михайловной,год мучилась сухой экземой рук,4 врача перед етим лечили,результата никакого.А етот врач подобрал правильное комплексное лечение и сама удивилась,за неделю руки стали как новые.Очень довольна и большое спасибо.
Артем
31 жовтня '17г.
Сьогодні не легко знайти хорошого уролога, якому можна довірити настільки делікатне питання. В останні роки часто потрапляв на так собі лікарів. Нещодавно був на прийомі у лікаря ОМ( не можу зараз згадати ім'я). Залишився задоволений. Рекомендую звертатися.
27 жовтня '17г.
Проктологія тут на найвищому рівні в м. Тернопіль та лікарі також
Олександр
24 жовтня '17г.
Славік
11 жовтня '17г.
Недавно і я відвідував одного із лікарів "Оксфорду". Можу зробити такі висновки : Плюси клініки: - доброзичливий і уважний персонал клініки - якісне обладнання - гарний ремонт Мінуси : - на паркові зажди зайнято.
28 червеня '17г.
Приємно здивована сервісом. Була і в проктолога і в косметолога на Паті. Результатами задоволеня у кожному із відділень
Марта
20 червеня '17г.
Мені сподоаблося, що там уважно відносяться та тактовно. Проблем з очікуванням не було, навіть раніше мене прийняли.
Іванна
13 червеня '17г.
Дуже хороша гінекологія! Я прийшла у свій час - без черги - проконсультувалася, взяли мазки і на наступний день передзвонили. Все зрозуміло і без "лякалок"
Валерия
13 червеня '17г.
Записался на время - и - красота - нет очереди, и если платишь, то получишь полноценное лечение. КОмфортно, квалифицированно
Кирилл
13 червеня '17г.
Отличная урология, проверена мной. Со своей проблемой обращался в разные клиники, но эффективное лечение получил здесь. Рад и другим советую. Руслан Кук умеет лечить.

Лікарі клініки Oxford Medical (Оксфорд медікал) у Тернополі

Грицько Юлія Богданівна
Акушер-гінеколог, гінеколог, онкогінеколог, дитячий гінеколог
Мілян Людмила Ігорівна
  • Ендокринолог
очистити

Пропозиціх клініки

Пакеты УЗД в медичному центрі Oxford Medical у Тернополі
Знижки на УЗД обстеження в пакетах послуг
Скринінг захворювань сечостатевої системи в Oxford Medical у Тернополі
Захворювання сечостатевої небезпечні своїми ускладненнями – пізно виявлена інфекція може призвести до запальних захворювань жіночої сфери і навіть до важких ускладнень.
2160 грн

1836 грн
Пакетна пропозиція
Перший візит до гінеколога ми рекомендуємо здійснити вже у віці 10-12 років і, особливо, в період початку менструацій.
1070 грн

910 грн
Програма жіночого відновлення в Oxford Medical у Тернополі
Програма жіночого відновлення в Oxford Medical у Тернополі зі знижкою у вересні.
1560 грн

1326 грн
Програма
Питання захисту стає актуальним вже у віці 18-25 років. Але підбирати метод захисту, щоб він не тільки не шкодив здоров’ю, але й був корисним, обов’язково потрібно з лікарем після ретельного обстеження.
2550 грн

2169 грн
Пакет
Перш ніж довіряти догляд за малюком няні, ви повинні бути повністю впевнені в тому, що вона здорова і не несе ніякої загрози здоров’ю вашої дитини, адже вона щодня і подовгу буде контактувати з вашим малюком.
2595 грн

2204 грн
Пакет
Кожна друга жінка хоча б раз у житті стикалася з такою неприємною хворобою, як цистит. Болі внизу живота, хворобливе сечовипускання, часті позиви – всі ці симптоми впливають на самопочуття та якість життя в цілому.
2550 грн

2168 грн
Базовий скринінг організму в Oxford Medical у Тернополі
Це програма медичного огляду, що дозволить вам провести базовий скринінг свого організму в найкоротший термін, в одному місці, в зручний для вас час, включаючи вихідні дні.
1980 грн

1725 грн
Абонемент «Моє здоров’я» в Oxford Medical у Тернополі
Представляємо вам нову річну програму комплексного медичного обслуговування для жінок та чоловіків.

3600 грн
Програма «Кіндер Скринінг» (від 12 місяців) в Oxford Medical у Тернополі
Ми дбаємо про здоров'я кожного нашого пацієнта, а до дітей ставимося з особливою увагою, адже їх організм дуже крихкий і схильний до багатьох захворювань.
1840 грн

1564 грн
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Тернопіль вул. Малишка, 2
7,5
Спеціалізований медичний центр "Астра МІА" почав роботу у 1992 році, займається лікуванням алкогольних залежностей. Серед фахівців центру психіатри, наркологи, психотерапевти, голкорефлексотерапевти, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.
Записатися на прийом
Тернопіль вул. Ломоносова, 41 (1 пов.)
7,5
Приватна клініка "Амбулаторна медична допомога" допомагає пацієнтам з різними хворобами, використовуючи в комплексі класичні методи лікування та нетрадиційну медицину. Пацієнтів приймають лікарі вищої кваліфікаційної категорії — терапевт та рефлексотерапевт.
Записатися на прийом
Західно-український медичний центр "МЕВІЗ" спеціалізується в галузі спіральної комп’ютерної томографії. У штаті центру кваліфіковані фахівці-діагности, налагоджена постійна співпраця зі спеціалістами з Німеччини.
Тернопіль вул. Лучаківського, 12а/28
7,4
Медична клініка "Проктологічна амбулаторія" спеціалізована на діагностиці та лікуванні хвороб прямої кишки та органів, які до неї прилеглі. У штаті висококваліфіковані лікарі хірурги-проктологи, які мають багаторічний досвід, володіють сучасними методами лікування.