Мілян Людмила Ігорівна

УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує УЗД органів малого тазу та черевної порожнини, сечового міхура, нирок, щитовидної залози, молочних залоз, суглобів, фолікулометрію, діагностику вагітності тощо. Бере участь у міжнародних конференціях та семінарах.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Victor Chuzh
10 травня '19р.
Приємна атмосфера.Конфеденційно,тихо,чисто.Чудові лікарі та персонал. Кабінет УЗД просто фантастика.та й лікар маг. Щиро дякую.
Юлія
Відвідувала лікаря Мілян декілька разів, робила у неї діагностику. Вона працює швидко, якісно. Якщо у мене виникають питання, завжди пояснює що і як. Висновки одразу отримую на руки, чекати довго не треба. І ціна нормальна, бо техніка сучасна.
Кваліфікована, приємна , компетентна.Діагностика - швидко, комфортно. Дякую!

• 2004 р. – Бориславське медичне училище, спеціальність «Акушерська справа»;
  • 2010 р. – Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського (Тернопіль), лікувальна справа;
  • 2013 р. – інтернатура в ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського. Присвоєно звання лікаря за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

Курсі

• 2017 р. – участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства»;
  • 2017 р. – звання лікаря за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького;
  • 2018 р. – навчання на курсі стажування «Ультразвукова діагностика захворювань нирок, наднирників і сечового міхура у дорослих»;
  • 2018 р. – участь у теоретично-практичному навчальному курсі «Сучасна ультразвукова діагностика в гастроентерології»;
  • 2018 р. – участь у теоретично-практичному навчальному курсі «Ультразвукова діагностика плоду – перший триместр від А до Я».