Маковська Галина Ернстівна

Дерматолог, Дитячий дерматолог
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії спеціалізується в області дерматології. Приймає дорослих і дітей. Лікує розацеа, акне, алергічний, контактний і атопічний дерматити та безліч інших дерматологічних захворювань. Виконує дерматоскопію, діагностику за допомогою лампи Вуда. Проводить видалення папілом, бородавок за допомогою методу «Дарсонваль». В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Лікар працює в клініках:
Тернопіль вул. Качали, 5
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41

Василь
26 квітня '19р.
коли на руці з'явився висип звертався до вас, лікар після огляду призначив мені необхідний курс лікування. вже через тиждень від висипу нічого не залишилося.
Потрапили з висипанням у дитини до дерматолога. Дуже рекомендую пані Маковську. Провела професійний огляд, все пояснила, заспокоїла. Ввічлива та адекватна. Дуже вдячні доктору за професіоналізм і людяність.
Іван Борейко
Клініка дуже хороша видаляв папіломи за одну процедуру . Недорого і ефективно працюють професіонали свого діла. На мою думку найкраща клініка рекомендую всім.

• 1992 р. - Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського (Тернопіль), лікувальна справа;
  • 1994 р. - інтернатура на кафедрі дерматології Київської медичної академії післядипломної освіти ім.. П. Я. Шупика.

Курсі

• 2012 р. - підтвердження вищої кваліфікаційної категорії атестаційною комісією МОЗ України;
  • 2014 р. - проходження підвищення кваліфікації «Організація та порядок проведення медичних оглядів».