Ненашко Інна Анатоліївна

Проктолог
кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань товстого кишечника, заднього проходу та параректального простору. Виконує аноскопію, ректороманоскопію, видалення геморою і висічення анальної тріщини. Володіє сучасними методами малоінвазивного лікування проктологічних захворювань. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Анна Яценко
21 квітня '19р.
Хочу поділитись своїми враженнями стосовно відвідування проктолога в "Оксфорд Медікал". Хворію вже давно, але до лікаря не наважувалась ніяк піти, бо проблема "делікатна" - самі розумієте. Про те, що в даній клініці лікують за допомогою новітніх технологій теж знала. Записалась, спокусившись на акційну ціну з приводу дня народження клініки. Ви знаєте, зовсім не пошкодувала. Мало того, що ціна приємна та кваліфікований персонал, так ще й обстеження в лікаря виявилось зовсім не болючим. Комфортним є ще й те, що оглядала мене лікар-жінка. За таку смішну ціну, яку я заплатила, мені провели всі необхідні обстеження, приділили максимум часу та уваги, порекомендували лікування та ще й подарували приємні подарунки - фірмові блокнот та ручку. Тепер рекомендуватиму "Оксфорд Медікал" всім!
Олег Левандовський
Дуже сподобалась клініка. Гарний підхід до пацієнтів, затишно та чисто. Був на прийомі в проктолога. Тільки тут змогли вирішити мою проблему в максимально швидкий термін. Лікар все дуже доступно пояснює, приділяє дуже багато уваги, дає поради стосовно способу життя та лікування. Операцію провели швидко та безболісно і справді, як вказують в рекламі, без наркозу. Від того, як я зайшов до лікаря і до кінця операції пройшло менше години часу. Сподобалось те, що лікування проводилось в такому режимі, який дозволив мені не брати лікарняне на роботі. В цілому залишився задоволений роботою клініки. Тут все на вищому рівні!
Вікторія
Дуже уважний та тактовний лікар. Робила у неї неприємну процедуру, але все пройшло непогано. Спочатку я була трохи налякана, думала, буде боляче. Але потім заспокоїлася. Дякую за вашу турботу про хворих.
Довго шукала клініку тільки не державну,натрапила в інтернеті на Оксфорд Медікал,почитала багато відгуків і вирішила відвідати.Після родів в мене геморой і пройшла обстеження у лікаря-проктолога Ненашко Інна Анатоліївна ,в мене нічого страшного не виявили, але хотіла для себе обслідуватися.Отже ,обслуговування супер,лікар супер .Рекомендую))

• 2005 р. – Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського (Тернопіль). Лікувальна справа;
  • 2008 р. – інтернатура на базі Тернопільської університетської лікарні зі спеціальності «Хірургія».

Курсі

• 2010 р. - учасник І сумісного симпозіуму судинних хірургів України, м. Донецьк;
  • 2011 р. - учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики та лікування патології аорти, серця та судин», м. Київ;
  • 2011 р. - учасник науково- практичної конференції «Школа тромбопрофілактики», м. Чернівці;
  • 2011 р. - учасник Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Сучасні технології в хірургії», м. Запоріжжя;
  • 2012 р. - учасник V Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Сухаревські читання: ангіологія та судинна хірургія сьогодні», м. Ірпінь;
  • 2012 р. - учасник Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної хірургії», м. Дніпропетровськ;
  • 2015 р. - отримала сертифікат проктолога.
  • 2016 р. - учасник Всеукраїнського IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ;
  • 2017 р. - захистила дисертацію на тему «Фактори ризику післяопераційного венозного тромбозу - профілактика, діагностика, лікування» та отримала науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Хірургія»;
  • Автор та співавтор понад 20 друкованих наукових праць, в тому числі фахових наукових статей, патентів на винаходи.