Тугарова Ольга Василівна

Дерматолог, Трихолог
Лікар Тугарова Ольга Василівна – дерматолог, трихолог. Досвід роботи 6 років. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покривів, нігтів та волосистої частини голови. Проводить складну діагностику та лікування. Володіє навиками дерматоскопії новоутворень, діагностики за допомогою лампи Вуда, видаляє папіломи за допомогою кріодеструкції та радіохвильової терапії. Приймає пацієнтів за попереднім записом.

Yuliia Khoroshova
29 квітня '19р.
Сподобалось: Звернулася в Оскфорд Медікал до лікаря трихолога (лікар по волоссю). Єдиний лікар серед відвіданих мною раніше, яка скерувала мене на додаткові аналізи і направила до суміжного спеціаліста, окрім зовнішнього огляду трихоскопом. Поки що найкраще, що я знайшла в Тернополі. Наступного ранку пішла там же здала аналізи, чекаю на результати. Все швидко, якісно, чітко, чисто, доступно і ввічливо. Загальне враження: найкращі! Дуже рекомендую!
Лікувалася у дерматолога Ольги Тугаровой. Результатами візитів і лікуванням задоволена. Вважаю, що вона дуже грамотний лікар.
Ольга Василівна завжди привітна, вислухає та підтримає словом та порадою. Маю багато родимок на шкірі, тому час від часу виникають думки про злоякісні новоутворення. Вже декілька років проводжу діагностику в лікаря Тугарової, результатом роботи задоволена. Дякую
Світлана
Тугарова Ольга Василівна. Гарний лікар дерматолог. Тривалий час лікарі не могли визнвчить причину появи висипань на шкірі. Називали різні причини (підшкірний кліщ, проблеми з жовчним міхуром, стресові ситуації) та ганяли по кабінетах від одного спеціаліста до іншго. Вирішила звернутися до Ольги Василівни. В ході комплексного обстеження була встановлена причина висипання та призначено довготривалий, але ефективний курс лікування.
Олена
Справжній професіонал своєї спрви
Василь
Ольга Василівна лікар від Бога. З прищами на шкірі боровся багато років. Лікувався в багатьох косметологів,дерматологів нічого не допомогло, даремно потратив свій час і гроші. А Ольга Василівна призначила ефективне лікування . Моя шкіра чиста. Дякую Вам.

• 2010 р. — навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2012 р. — інтернатура на базі ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Курси

• 2017 р. — курси спеціалізації по дерматовенерології на базі Львівського медичного університету ім. Д. Галицького;
  • 2017 р. — участь у науково-практичній конференції на тему: "Новітні тенденції лікування, профілактики дрематовенерологічних захворювань та новоутворів шкіри";
  • 2017 р. — Міжнародний курс-тренінг "Дерматоскопія новоутворень шкіри", м. Київ;
  • 2017 р. — участь в науково-практичній конференції "Новітні тенденції лікування та профілактики дерматовенерологічних та косметологічних проблем в рамках доказової медицини", м. Львів;
  • 2017 р. — участь в MedKnowHub Dermoscopy Forum;
  • 2017 р. — участь в науково-практичній конференції "12-ті Київські дерматологічні дні";
  • 2017 р. — курси тематичного удосконалення "Методи видалення новоутворень шкіри" (Інститут дерматокосметології доктора Богомолець).