Відгуки на Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр у Тернополі на Качали

Оплата карткою

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ридомірський Павло Михайлович
Все ок!!!
Надія
Хочу залишити відгук про чудову клініку. Зразу вражає чистота, такий дизайн приміщень, що відчуваєш заспокоєння в впевненість. Привітні і компентенті адміністратори дають зрозуміти, що тут допоможуть і підтримають. А лікар Мілян Л. І. висококваліфікований спеціаліст, ввічлива і чудова, терпляча з пацієнтом людина. Вміє коректно, грамотно і доступно донести інформацію. Якщо таких клінік буде більше в нашій країні з такими з спеціалістами. Значить наша медицина матиме європейський рівень.Подяка керівництву за організацію роботи, вибір кадрів. Адреса клініки :вул. Качали, 5
Трачук Андрій
Чудова клініка. Привітний персонал. Велика вдячність лікарю неврологу Бороніловій В.В. Вона професіонал своєї справи, а ще дуже чуйна, добра і толерантна людина. Бажаю процвітання цій чудовій жінці.
Щира подяка лікарю Мілян Людмилі Ігорівні.Дуже хороший спеціаліст і надзвичайно чуйна людина.
Проводили «колоноскопію» в медикаментозному сні у Вашій клініці.Задоволені! Вдячні лікарю Герасимчуку Ю.М надзвичайна людина,прекрасний фахівець.Дякуємо!!!
Катерина
Хотілося б поділитись назвичайно приємними враженнями після прийому у проктолога Старицького Р. Делікатність, витримка та етикет ра вищому рівні. Професіонально та адекватно! Вдячна Вам!
Марія
Дуже ввічливо зустрічають пацієнта . Дуже дякуємо за обслуговування. Дуже приємно було спілкуватися з дівчатами і лікарем Кук О. Лікар дуже відповідально відноситься до своїх обов'язків . Щиро дякуємо
Марія
Дуже сподобалось обслуговування і якісна медична допомога лікаря кардіолога Годько Г. М та лікаря уролога Кук Р. Лікарі високо кваліфіковані добре знають свою справу дуже чуйні і ввічливі. Я дуже дякую лікарям і раджу звертатися за медичною допомогою.
Лікарі Мілян - узд та Назарко - мамолог: якщо вам потрібна якісна медична допомога - вам до них. Надвичайно розумні спеціалісти, а ще чудові люди, що дуже важливо, для нас, пацієнтів! Мої рекомендації!
Романа
Ввічливі , професійні , все що стосується обслуговування клієнта. Дякую щиро лікарю Кулянда Андрію Олеговичу , в оперативному лікуванні . Молодці професійність і людяність ваш « коник»!
Тетяна
Щиро вдяча лікарю ренгенологу Розумному Олексію Юрійовичу за проведену комп'ютерну томографію. Рекомендую всім його як висококваліфікованого фахівця своєї справи. Він не тільки фахово зробив опис але знайшов час для того щоб все мені показати і пояснити. Також дякую команді яка з ним працює. Прекрасне відношення і відповідна кваліфікація. Побільше би таких клінік в Україні:)) Підхід дійсно європейський.
Ольга,проців
Ольга,проців,,у,нашому,місці,складно,знайти,хорошого,лікаря,мені,порадили,звернутися,у,м,Тернопіль,до,лікаря,зварича,Олександра,Богдановича,він,хороший,привітний,і,чуйний,лікар,я,йому,дуже,вдячна,за,лікування,і,хороше,ставлення,до,мене,рекомендую,всім,у,кого,проблеми,з,гемароєм,зварнутися,до,нього,це,лікар,з,великої,букви
Олена
Читала масу негативу і не дуже про цю клініку, але я особисто хочу подякувати дерматологу Боднару Тарасу, якого мені дуже рекомендували, і, дійсно, прибрав у мене на обличчі родимки так, що зараз й жодного їх сліду не залишилося, а моїй доньці допоміг зупинити псоріаз, що у неї тепер виник через нерви. Тож не все так усюди вже і погано - тільки знати до кого куди і де звертатися )))
Тетяна
Клініка сучасна і лікарі вражають своєю професійністю. Консультацією і лікуваням задоволена.
Стягар Іван
Після прийому лікаря ревматолога вже на третій день почав почувати себе краще.Рекомендую всім
Іван Стягар
Хороша клініка
Наталія
Гарна клініка. Чистота. Професіонали своєї справи.
Петро
Консультацією задоволений, призначив потрібні аналізи, зробив безболісний забір матеріалу
Соломія
На мою думку, Оксфорд Медікал - найкраща приватна клініка у Тернополі, живу неподалік, завжди якість обслуговування на найвищому рівні: УЗД, гінекологія, аналізи - обстежуюсь тут регулярно, рекомендую!
Vasya
Мені все сподобалося! Дуже товариський, доброзичливий і приємний лікар. Хороша клініка. Прийом в комфортній, невимушеній обстановці, одним словом все на висоті! Виконуючи поради, які надав лікар, почуваю себе добре. Дякую!
Я задоволена прийомом, в принципі вона дохідливо, простими словами все пояснила. Прийом тривав довго, часу на тлумачення причин, вона не шкодувала. Це зайняла майже півтори години, я почерпнула для себе багато корисної інформації.
Наира
Лікар дуже приємна людина. Надала слушні рекомендації, чітко призначила курс лікування і додаткові аналізи. Мені все сподобалося. після отримання результатів додаткових обстежень піду на повторний прийом, і тільки до цього лікаря!
Василина
Мені також випала така можливість пройти курс лікування в в надзвичайно приємної людини,а саме головне в Спеціаліста своєї справи,я дуже задоволена.Дякую вам Юля Юріївна.Рекомендую
Валеряя
Мені дуже сподобався лікар. Ми напевно близько години просиділи, спілкувалися. Все дуже докладно розповідала, дуже багато розпитувала про мій стан. Намагалася визначити мою проблему, плюс, дала кілька порад з суміжних галузей. Я дуже задоволена!
Аврора
Доктор приділив дуже багато часу, я навіть не очікувала. Спеціаліст дуже довго розповідала, мені про причини та наслідки моєї проблеми. Після надала слушні поради по профілактиці. Мені дуже сподобався і прийом і лікар. Рекомендую!
О.В.
Хороший і уважний лікар. Розпитав абсолютно про все: фізичний стан, зони комфорту, стреси, психологічний стан і про супутні хвороби. Намалювавши для себе цілісну картину про стан мого організму, Лікар, призначила лікування. Я дуже задоволена.
Михаил
Огляд пройшов добре,лікар доступно і зрозуміло все пояснила. Надані рекомендації дієві, та почали допомагати дуже швидко. Все пройшло на найвищому рівні. Зараз значно краще. Надалі буду звертатися лише до цього лікаря. Рекомендую!
Лікар повністю вивчила історію. Відправила на додаткові методи діагностики, після отримання яких розписала детально препарати, та пояснила, що і як приймати. Дала додаткові рекомендації. Прийомо цілковито задоволена. Рекомендую!
Элионора
Лікар кваліфікований. Вражає досвід роботи спеціаліста. Інші лікарі мені розповідали про деякі моменти, які могли б, призвести до негативних наслідків. А цей лікар, розпові про всі небезпеки як на сповіді. Мені сподобалася його щирість.
Аглая
Це перший лікар, яка дуже добре розбирається в своїй справі і дала потрібну консультацію. Все по поличках розклала, дала корисні поради, та виписала ефективне лікування. Надалі буду ще звертатися до цього кваліфікованого спеціаліста.
Чиж Ольга
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною далі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре. Рекомендую!
Нат0алия
Величезне їй спасибі за професійну консультацію. Особливо хочеться відзначити бажання фахівця працювати на результат, та за європейськими стандартами. Рекомендую своїм друзям і знайомим. І неодноразово, за потреби звісно, приходити сам.
Дуже кваліфікований лікар,і що дуже важливо-гарна людина.Перебувала на обліку по вагітності -дуже задоволена,адже лікар дуже уважна.Рекомендую всім.
Прекрасний лікар, і як людина також чудова. Прийом почався вчасно, все без поспіху, та адекватно. Всім дуже задоволена! Лікування допомогло, швидко і якісно. Повторний огляд не виявив ніяких проблем. Все дуже добре. Всім рекомендую!
Сергей
Дуже сподобалося, так як лікар справив дуже хороше враження як спеціаліст. Більш широко та глибоко дивиться на проблеми. Я задоволена призначеннями. Їх лікар підібрав індивідуально для мене. Все на найвищому рівні. Дякую! Рекомендую!
Василий Н.
Лікар задає точні питання, щоб розібратися у проблемі. Ретельно обмірковує діагноз. Всі рекомендації та призначення були проговорені зі мною. Спеціаліст кваліфікований та хороший. Неодмінно прийду на повторну консультацію!
Валя
Незважаючи на те, що це була перша консультація, лікар приділила мені достатньо уваги. Провела найбільш детальну діагностику, яку тільки мені доводилося бачити. Дуже добре все прокоментувала. Я дуже задоволена її роботою. Рекомендую!
Віра
Уже навіть не пам'ятаю скільки років я лікуюся у цього чудового лікаря. Спеціаліст найвищого класу, яка лікує не лише препаратами а й хорошим словом. Навіть після візиту до неї, я почуваю себе набагато ліпше . Дякую Вам за багаторічне піклування про моє здоров'я!
Олена
Галина Володимирівна проводила мені УЗД. Сподобалось що лікар завжди готова піти на зустріч та відповісти на усі питання. Чемна люди. Її прийоми завжди інформативні. Готова розповісти за все що робить. Прекрасна людина та добрий спеціаліст.
Нелегко было найти хорошего педиатра в нашем городе. После многих неудачных попыток мы обратились к Лесе Курчак. Она помогла нам преодолеть инфекцию верхних дыхательных путей. Сын остался доволен общением, а я исчерпывающей консультацией и эффективным лечением.
Оленка
Дякую!
Євгенія
У нашому місті досить складно знайти хорошого лікаря. Але на превелике щастя я випадково потрапила на прийом до Юлії Юріївни. Лікар хоч я молода, але надзвичайно кваліфікована, кардинально новий підхід до діагностики та принципів лікування. Уважна до найменших дрібниць. Дуже задоволена прийомом!
Костянтин
Олександр Богданович проводив операцію по видаленню геморою. Чому я не прийшов до нього раніше? Людина привітлива, та дуче чемна. Знаю що робити, без великої кількості непотрібних ліків. Операція пройдена, тепер мені потрібно відновити сили. Дуже рад що все проходить під контролем Зварича.
Юлія
Дуже хороший спеціаліст,боліла спина так,що аж дихати не могла,лікар Кулянда мене вилікував,рекомендую.
Кваліфікована, приємна , компетентна.Діагностика - швидко, комфортно. Дякую!
Юлія
Дуже приємна людина, лікар-професіонал! Допомогла позбутися проблеми, приділила багато часу, ввійшла в положення, проконсультувала і загалом залишила тільки приємні враження. Тішуся, що в нас є такі лікарі. Рекомендую!
Алла
16 травня '19р.
Чудовий лікар .
Іван Базалюк
16 травня '19р.
Хочу висловити подяку всьому колективу даного медичного центру. Висококваліфікований, чуйний і доброзичливий персонал. Відмінне обслуговування і роз'яснення будь-яких питань пацієнту. Йдеш з клініки з твердим переконанням вирішеного питання! Раджу даний центр! Спасибі що ви є!
Ольга Хруль
Колектив клініки працює на найвищому рівні. Все вчасно , злагоджено, професійно. Немає жодних зауважень. Лікарі кваліфіковані і толерантні. Вміють знайти інвідуальний підхід до пацієнта. Результат не заставить чекати. Особливе спасибі лікарю Нестеренко за допомогу і чуйність!) загалом , висока якість за доступну ціну!))
Мальвіна
15 травня '19р.
Сподобалось:Чудовий медичний заклад де зібрано багато професійних лікарів. Коли є потреба перевірити стан здоров'я то зачасту йду саме сюди. Запис попередній, тобто в чергах стояти не приходиться, а також нема затримки між часом на який записані та реальним прийомом лікаря. Найчастіше ходжу сюди на УЗД. Була вже в трьох різних уздистів, і кожен складає враження професіонала, якщо били якісь відхилення то зразу пояснювали серйозність чи не серйозність того чи іншого відхилення. Персонал адміністрації дуже привітний. Також день перед візитом вам приходить смс нагадування про запис. Ціни не високі, також наприклад на УЗД є різноманітні акційні пакети, наприклад: органи черевної порожнини, нирки та щитовидки, чи інші, в загальному економія получається приблизно 50-60 грн. Ще при першому візиті вам дають картку пластикову з вашим персональним кодом що полегшує пошук вас у бд. Розміщення на окраїні центру, навпроти бункермузу. Там величезна вивіска тому не проминете ні пішки ні на машині. Також дуже зручно що є місце для паркування. При вході стоять корзинки з чистими та використаними бахілами, тому всередині реально чисто. Є шафи де вам пропонують залишити верхній одяг. У вестибюлі є три дивани для очікування якщо прийшли завчасно, а також полиця з книгами, якщо когось чекаєте. Загальне враження:Я довіряю цьому закладу своє здоров'я, поки мене не підводили. Тому рекомендую.
Іра Фуртак
Нестеренко Н.К. Чудовий лікар! Раджу всім:)
Оленка
15 травня '19р.
Дуже хороший, привітний, відповідальний. Знавець своєї справи. Відчувається що Лікар за покликанням, від Бога, а не через інші причини... Попри те що пішла на провірку через те що змусили близькі люди, бо мала скептичне ставлення до лікувань і лікарів.... він зумів переконливо задуматися над своїм здоров'ям, життям і в подальшому лікуванні. Завдяки таким лікарям є надія що не все втрачено, що в нас є свої прекрасні спеціалісти-лікарі. Якби всі були такими хорошими спеціалістами своєї справи, як В'ячеслав Петрович, то мабуть не було б страху піти до лікаря. Я ні краплі не шкодую що потрапила на прийом до цього лікаря. Хотілобся щоб всі лікарі були такими ж хорошими спеціалістами своєї справи, такими ж добрими, уважними і привітними, як В'ячеслав Петрович. Щиро дякую Вам В'ячеслав Петрович!
nad28062017
14 травня '19р.
Зверталася в дану клініку за рекомендаціями ще в травні! Тут працює чудовий лікар акушер-гінеколог, яка призначила мені дієве лікування. У мене тривалий час були якісь не нормальні виділення і це мене дуже турбувало. Ті лікарі до яких я зверталася не змогли мені нічим допомогти. Гінеколог цієї клініки після огляду призначила мені лікування і дала хороші рекомендації з лікування та дотримання правил гігієни. Дуже рада, що знайшовся хороший фахівець, який допоміг мені вирішити мою проблему і після проходження лікування виділень більше не спостерігається. Буду рекомендувати лікаря своїм подругам. P.S.: 1. Ціни не завищені, лікарі хороші! 2. Враження тільки позитивні: доброзичлива атмосфера, чіткі відповіді на питання, що цікавлять Поїхала з упевненістю, що "ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ"!
Галина Чуйко
13 травня '19р.
Больше полугода обслуживаюсь в этой клинике и у меня только приятные впечатления. Особо часто обращаюсь к терапевту Ульяне Захарчук, она дает грамотные рекомендации и лечение, и мне не приходится обращаться к профильным специалистам. Сервис и комфорт здесь на высоком уровне, пребывать тут одно удовольствие.
Христина
13 травня '19р.
Я в «Оксфорд Медікал» потрапила за рекомендацією знайомих. У мене була проблема з венами на ногах. Я довго не наважувалася на операцію, пройшла безліч клінік. Але після відвідин цього медичного центру і бесіди з лікарем, я таки зважилася на операцію. Я можу сказати - операція пройшла успішно, я навіть не очікувала, що так все буде добре. Все відмінно, слідів від операції невидно. Величезне спасибі лікарю за його золоті руки і таке чуйне ставлення до пацієнтів.
volodimir.lesckiv
11 травня '19р.
Я лікувався у Оксфорді, і навіть не буду цього приховувати. Ми з моєю другою половиною не могли мати дітей.Зараз зі мною все добре і у нас зявились шанси, все це завдяки лікарю урологу, звати його Кук Руслан. Ми з моєю жінкою дуже багато чим завдячуємо йому. Мені особисто він допоміг!!! як і моїм знайомим, саме через їх рекомедації я потрапив до нього. В Оксфорді працюють спеціалісти, яким не байдужі чужі проблеми.
Victor Chuzh
10 травня '19р.
Приємна атмосфера.Конфеденційно,тихо,чисто.Чудові лікарі та персонал. Кабінет УЗД просто фантастика.та й лікар маг. Щиро дякую.
Мирон
09 травня '19р.
Добрий день, Вам. Був на консультації по урології у Паршина В.А.. Після відвідин залишилися тільки позитивні емоції, поставився з розумінням до проблеми. Бажаю успіхів у роботі. Подякував.
Galina Chaikovska
08 травня '19р.
Усе професійно та якісно. Проходила лікування у гастроентеролога Захарчук Уляна Михайлівна, дуже сподобалось ставлення та якість лікування, зразу відчутно що лікар зацікавлений в покращенні стану пацієнта.
07 травня '19р.
із задоволенням відвідую цей медичний центр. зручне місце в центрі міста, комфортна обстановка, доброзичливий і грамотний персонал. особлива подяка лікарю-косметологу, я дуже задоволена результатами elos епіляції !!!
Igor Novak
01 травня '19р.
Дуже вдячна клініці ,,ОКСФОРД,,,була на прийомі в кардіолога ,часто бувають акційні знижки. Рекомендую 100% ,не пошкудуєте,в кого є проблеми з здоров.ям ,щоб не допускати до хронічного стану хвороб ,які важко піддаються лікуванню. Ціна досить доступна для скромного бюджету за високоякісне лікування і встановлення правильного діагнозу.
Ірина Клівер
30 квітня '19р.
Неодноразово відвідувала клініку і повністю задоволена, насамперед, якістю медичних послуг. Привітний, доброзичливий персонал, всюди чисто, кожен намагається тобі допомогти (а не так як в державних структурах), ціни цілком адекватні. Все створено для комфорту пацієнта (дитячий куточок, приємна музика, цукерки) видно що працівники стараються. Рада з того що є хороші мед центри, в які не страшно йти!
Андрей
29 квітня '19р.
Мне после травмы головы рекомендовали обратиться к неврологу. Я особо не искал врача, обратился клинику рядом с офисом. В этот же день смог попасть на первую консультацию. Врач понравилась, сразу изучила все мои анализы и назначила лечение. Последствий травмы не ощущаю, лечением доволен.
Yuliia Khoroshova
29 квітня '19р.
Сподобалось: Звернулася в Оскфорд Медікал до лікаря трихолога (лікар по волоссю). Єдиний лікар серед відвіданих мною раніше, яка скерувала мене на додаткові аналізи і направила до суміжного спеціаліста, окрім зовнішнього огляду трихоскопом. Поки що найкраще, що я знайшла в Тернополі. Наступного ранку пішла там же здала аналізи, чекаю на результати. Все швидко, якісно, чітко, чисто, доступно і ввічливо. Загальне враження: найкращі! Дуже рекомендую!
26 квітня '19р.
коли на руці з'явився висип звертався до вас, лікар після огляду призначив мені необхідний курс лікування. вже через тиждень від висипу нічого не залишилося.
Mary Marysiuk
25 квітня '19р.
Сподобалось:клініка , яка спеціалізується на багатьох відділеннях . Сюди можна звернутися з будь якою проблемою Подобається, що в клініці чисто та охайно, видно і помітно сервіс та стерильність. Робила тут узд, спеціалісти -професіонали своєї справи. Все було швидко та якісно з гарними та приємними емоціями Не треба чекати в чергах Ціни доступні
22 квітня '19р.
Судинна хурургія тут на найвищому рівні, спеціалісти всі молоді, але дуже компетентні. Проходив лазерне лікування вен – результат відмінний!Буду рекомендувати всім знайомим та близьким – тому що це того варте.
Анна Яценко
21 квітня '19р.
Хочу поділитись своїми враженнями стосовно відвідування проктолога в "Оксфорд Медікал". Хворію вже давно, але до лікаря не наважувалась ніяк піти, бо проблема "делікатна" - самі розумієте. Про те, що в даній клініці лікують за допомогою новітніх технологій теж знала. Записалась, спокусившись на акційну ціну з приводу дня народження клініки. Ви знаєте, зовсім не пошкодувала. Мало того, що ціна приємна та кваліфікований персонал, так ще й обстеження в лікаря виявилось зовсім не болючим. Комфортним є ще й те, що оглядала мене лікар-жінка. За таку смішну ціну, яку я заплатила, мені провели всі необхідні обстеження, приділили максимум часу та уваги, порекомендували лікування та ще й подарували приємні подарунки - фірмові блокнот та ручку. Тепер рекомендуватиму "Оксфорд Медікал" всім!
Марія Вітишин
19 квітня '19р.
мені сподобалася і атмосфера і обслуговування.робила узд обох колін 250грн.лікар все розказав.його опис збігся з описом лікаря Тхорик О що по Пирогова.тобто професійність лікарів на одному рівні.ціна в Оксфорді краща.чистота і обслуга переважає в Оксфорді.
наталя
рекомендую лікаря Надію Константинівну. класний гінеколог, одна з кращих в Тернополі. Дуже рада що попала з своєю проблемою іменно до неї.
Ганна Цап
12 квітня '19р.
Перш за все, хотіла б сказати «спасибі» за неймовірну теплу атмосферу, яку ви створюєте всередині клініки, за ваш професіоналізм, за висококваліфікований персонал і за ту якість послуг, яку Ви надаєте! Зверталася в вашу клініку до лікаря-косметолога, що сказати, майстер своєї справи. Окремого компліменту заслуговує адміністративний персонал! З вдячністю і повагою.
Ольга Олегівна
10 квітня '19р.
Прекрасна клініка, затишна атмосфера, відмінний персонал. Була тут у лікаря-гінеколога, все на вищому рівні. Незважаючи на молодий вік, лікар кваліфікований фахівець, дуже приємний та чуйний. Провела повноцінну консультацію, огляд, все пояснила, розповіла. Я отримала цінну інформацію та відповідне лікування. Рекомендую!
Olena Marutovska
08 квітня '19р.
Хороша клініка.. Стираються рости.. Відмінний персонал.. Особино велика подяка ГРИЦЬКО ЮЛІЇ БОГДАНІВНІ
Руслана Ручаківська
08 квітня '19р.
Неодноразово зверталась за допомогою у даний медичний центр.Потрапивши на прийом до невролога Підкуймуха Людмили Ігорівни . Лікар вразила своєю толерантністю , людяністю і вихованістю.Дає дієві рекомендації та вказівки, при чому кожна рекомендація аргументується.Достатньо приділяє часу для консультації. На сьогоднішній час важко знайти хорошого спеціаліста, своїм вибором я задоволена, тому рекомендую клініку!
01 квітня '19р.
Щиру подяку висловлюю лікарю-гінекологу Світлані Василівні - розумна та відповідальна, компетентний спеціаліст із гуманним ставленням до пацієнтів. Під час огляду панувала хороша атмосфера, лікар була привітною. У результаті чого ми добилися позитивних результатів. Хочеться підкреслити відмінну роботу керівництва за правильно набраних спеціалістів!
Ирина Мельник
Особисто, хочу висловити подяку за ефективне лікування Підкуймусі Л.І, - це лікар, котрий дійсно ставить вірний діагноз та її лікування приносить величезний результат. Це гордість клініки!!!
Євген В
Дякуючи Оксфорд Медікал, особливо нашому гінекологу Надії Костянтинівні, ми нарешті з дружиною відчули радість батьківства.
Наталія
Хороший лікар, спокійний, вввічливий, розумний
Василь Михалюк
Чудовий медичний центр. Лікарі та весь обслуговуючий персонал на високому рівні !!! Велике приміщення з новим євроремонтом в самому центрі Тернополя. Новітнє обладнання, облаштовані кабінети та маніпуляційні. Немає черг. Ціни помірні. Зручне місцерозташування, є парковка. Записали на прийом, лікар прийняв вчасно, одразу та правильно поставив діагноз і назначив кваліфіковане лікування. Задоволений усім !
Наталя
Можу коротко і впевнено сказати,якщо Вам потрібен лікар -невролог,то Вам точно до Людмили Ігорівни Підкуймуха.Спеціаліст високого професійного рівня,і просто "Людина"з великої букви.
Олег Левандовський
Дуже сподобалась клініка. Гарний підхід до пацієнтів, затишно та чисто. Був на прийомі в проктолога. Тільки тут змогли вирішити мою проблему в максимально швидкий термін. Лікар все дуже доступно пояснює, приділяє дуже багато уваги, дає поради стосовно способу життя та лікування. Операцію провели швидко та безболісно і справді, як вказують в рекламі, без наркозу. Від того, як я зайшов до лікаря і до кінця операції пройшло менше години часу. Сподобалось те, що лікування проводилось в такому режимі, який дозволив мені не брати лікарняне на роботі. В цілому залишився задоволений роботою клініки. Тут все на вищому рівні!
Вікторія
Дуже уважний та тактовний лікар. Робила у неї неприємну процедуру, але все пройшло непогано. Спочатку я була трохи налякана, думала, буде боляче. Але потім заспокоїлася. Дякую за вашу турботу про хворих.
Alex Serov
Доброго дня, прийшли з дружиною на консультацію до гінеколога Надії. Все докладно розповіла, пояснила. Спасибі, ви професіонал своєї справи. Велике спасибі.
Юлія
Відвідувала лікаря Мілян декілька разів, робила у неї діагностику. Вона працює швидко, якісно. Якщо у мене виникають питання, завжди пояснює що і як. Висновки одразу отримую на руки, чекати довго не треба. І ціна нормальна, бо техніка сучасна.
ігор
професіонал своєї справи
Катерина
Несподівано отримала важку травму, щоб вилікуватися обрала кращу клініку та кращого лікаря. Пан Кулянда поставив мене на ноги, треба лише ретельно виконувати всі вправи, не лінуватися, не жаліти себе. Зараз почуваю себе краще, але повне одужання ще далеко.
Дуже задоволена результатом свого лікування шкіри у Ірини Михайлівни. Зараз моя шкура виглядає набагато краще, молодше, наче сяє. Це дуже гарний спеціаліст, використовує сучасні методи, Буду звертатися ще.
Бак Оксана
Відвідували ортопеда за рекомендаціями клініки, привела маму. Ми залишилися задоволені всім. Нам приділили багато уваги, все розяснили, зробили уколи в суглоби. беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! хочемо подякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Наша кума відвідувала лора, також залишилася задоволеною
Андрій
Лікувався в Оксфор Медікал дуже сподобалося сервіс обслуговуваня а особливо лікар дерматолог Ольга Василівна ви найкращі.
Олег
У мого батька хворе серце, вирішили проконсультуватися у лікаря з приводу подальшого лікування. Лікар хоч і молодий, але досвідчений. Призначив ліки. Порадив як змінити спосіб життя, щоб хвороба не завжди турбувала. Умовив батька кинути палити.
Потрапили з висипанням у дитини до дерматолога. Дуже рекомендую пані Маковську. Провела професійний огляд, все пояснила, заспокоїла. Ввічлива та адекватна. Дуже вдячні доктору за професіоналізм і людяність.
Інна
Дуже молодий лікар, але відразу знайшов підхід до малої дитини. Вона навіть не плакала, коли робили огляд. Гарний фахівець, любить діточок. Лікування призначив з урахуванням віку дитини, нам допомогло швидко. Буду з задоволенням звертатися ще і подругам своїм усім рекомендую.
Звернулась за консультацією до доктора Грицько, коли меня встановили діагноз безпліддя. Вона призначила аналізи, зробила УЗД. Виявилось, що в нас з чоловіком надія є народити дитину. Зараз на лікуванні, очикуємо хорошу новину.
Іванка
Коли мені призначили УЗД, обирала місце де його зробити за декількими параметрами, один з яких був досвід лікаря. Тому обрала саме цього спеціаліста. Сама процедура займає десь 15 хвилин, ще хвилин 10 лікар друкує результати. Все швидко, сучасно,. На всі мої питання я отримала відповіді.
Наталія Братунь
Привітний персонал,всюди чистенько,була на прийомі у невролога. Лікар уважно вислухала усі скарги,детально розпитала все від "А до Я". Призначила лікування. Задоволена повністю,раджу))
Іван Борейко
Клініка дуже хороша видаляв папіломи за одну процедуру . Недорого і ефективно працюють професіонали свого діла. На мою думку найкраща клініка рекомендую всім.
Василь
Маю давню хворобу нирок, звертався до багатьох лікарів, але мені сподобався саме Руслан Володимирович. Він дуже уважний та знає свою справку. Поставив мене на ноги дуже швидко. Лікування було дієво, зараз я почуваю себе набагато краще. Дякую лікарю Куку за його працю.
Сергій Казновецький
Відвідував лікаря флеболога, все чудово. Дівчат на рецепшині дуже приємні. Приємно мати справу з професіоналами. Всім рекомендую
Оксана Михайлівна
Была с родителями у доктора флеболога, доктор осмотрел и сказал делать операцию, мы согласились. Все прошло чудесно:) Спасибо доктору!
Юля
Велике спасибі лікарю естетичної медицини за красиві губки))) Результат перевершив мої очікування. Спасибкі)
Олег
Хочу висловити подяку лікарю Паршину В,А. Повернув мене, так би мовити, до нормального здорового життя. За найкоротші терміни вирішили мою проблему. Реально вдячний.
Таня
Шукала лікаря-косметолога: по сайтам, питала у друзів і знайомих. Порадили звернутися сюди до лікаря Ані. Записалася за попереднім записом у зручний для себе час. Уже спілкуючись по телефону з адміністратором, відчула тепле доброзичливе ставлення до себе. На всі питання отримала докладні відповіді і вирішила записатися на прийом. Клініка в центрі міста, що дуже зручно. На ресепшені мене зустріла адміністратор і своєю поведінкою, розмовою повністю мене розташувала до себе і МЦ. В назначений час я потрапила до лікаря. Проконсультувавшись з нею я обрала для себе курс біоревіталізації. Після проведення перших процедур я побачила помітний результат. Дуже задоволена результатом, а також тим, що я знайшла цю клініку і лікаря. Собі приємно і друзям порадити не соромно. Р.S. Рекомендую «Оксфорд», лікаря Аню. Перевірено.
Марія
високий рівень обслуговування! чуйні і уважні фахівці! багато моїх знайомих обслуговуються тут, ще ні від кого не чула скарг. особисто я була тільки у клсметолога і ії роботу оцінюю на 5!
Вася
Геморой лікують добре. Коли сам зіткнулася з цією заразою, то відразу згадав реклами про Реліф и про Оксфорд Медікал яка на кожному кроці в тернополі. Мені дуже допоміг і сподобався як людина лікар зовнішній вигляд дуже простий я представляв проктолога клініки такого рівня трохи по іншому, але коли приступив до розмови одразу зрозумів, що тримають його тут за розумну голову. Ось мені 31 рік, не маю вредних привичок, не розумію звідки взявся геморой? А лікуваті треба! оксфорд рекомендую
Ігор
Мене записали до терапевта (як зараз кажуть-до сімейного лікаря) Дуже уважний лікар. Доступно все пояснює . Консультацією задоволений
Іванка
Була тільки раз у гінеколога (проф.огляд). Сподобалося. Консультація, огляд. Можливість здати аналізи в одному місці - це відмінно
Маряна
із величезним задоволенням відвідую тут косметолога. Її роботою задоволена на 100%. рекомендую і вам.
Олександр
Доброго дня!!! Був у уролога у клініці ОКСФОРД МЕДІКАЛ. Лікар провів детальний огляд, при проведенні діагностики була можливість задати питання, лікар виявив повагу і порядність. Клініка і лікарі на хорошому рівні!!
Саша
клініка на ВИЩОМУ рівні !!!Була у кількох спеціалістів і їх роботою та відношенням до себе задоволена!!!
Вікторія
Курс лікування давно пройшла, самопочуття прекрасне. Я навіть зателефонувала лікарю і розповіла про це. Я дуже вдячна неврологу за такі призначення.
Тома
Звернулася з дитиною до лора. Лікар обстежила, встановила причину скарг, призначила лікування. Пів години і купа приємних емоцій. Син не плакав, потім лікування допомогло.Чего і всім бажаю.
С.С.Ю.
У МЦ « Оксфорд Медікал» м.Тернопіль, проходив лікування та операцію по проктології. Мав четверту ступінь геморою. Провів операцію на гемороїдальні вузли. Все пройшло добре, одужав, самопочуття прекрасне!!!!!! Медперсонал доброзичливий і ввічливий, черг немає. Прийом проходить спокійно, нікуди не поспішаючи. Лікар приділяє достатньо часу для консультації, все детально і доступно пояснює, докладно описав суть проблеми і дав хороші вказівки і рекомендації, виявив повагу і порядність. Хочу особисто висловити подяку лікарю Паршину Володимиру Анатолійовичу за його, чуйність, доброзичливість, порядність, висококваліфікованість якому не страшно довірити своє здоров'я. Клініка і лікарі на хорошому рівні!! Всім задоволений і всім раджу
Лікувалася у дерматолога Ольги Тугаровой. Результатами візитів і лікуванням задоволена. Вважаю, що вона дуже грамотний лікар.
О.Н.
Рекомендую 100%. Лікарі працюють в лікарнях,мають хорошу репутацію . Не зважачи на молодий вік,їх навчають лікувати на сучасному рівні,адже медицина розвивається. Лікувалась в кардіолога,дуже задоволена результатом.
Довго шукала клініку тільки не державну,натрапила в інтернеті на Оксфорд Медікал,почитала багато відгуків і вирішила відвідати.Після родів в мене геморой і пройшла обстеження у лікаря-проктолога Ненашко Інна Анатоліївна ,в мене нічого страшного не виявили, але хотіла для себе обслідуватися.Отже ,обслуговування супер,лікар супер .Рекомендую))
мирон
був на прийом1 у проктолога Кушн1ра вс1м задоволений геморой зник за два прийоми процедура накладення колець пройшла швидко та безбол1сно вс1м рекомендую
Олег
Звертайтеся до уролога Кук Руслана. Оплата в касу, результат в аналізах і самопочутті.
Михайло
Ви супер
Зоя
Анна Федоровна просто кудесница, благодаря ее умениями моя кожа просто восхитительна! Девочки хотите гладкую и бархатистую кожу, то вам сюда!
Валера
Паршин Володимир Анатольович допоміг мені вилікувати запальне захворювання сечової системи. Я на протязі багатьох років звертався до різних спеціалістів, але мені не змогли вилікувати цю проблему Володимир Анатольович вирішив її за декілька днів. Спасибі!
Виталия
Долго боролась со следами от пост акне, уже весь интернет изучила. Глядя на мои мучения меня подруга отвела к своему косметологу, ею оказалась Анна Федоровна. Спустя уже пару процедур улучшения были более чем заметны. Ну а сейчас от акне никаких следов. Она настоящая волшебница!
Катерина
У Галини Михайлівні лікувалась моя мама. Вона допомогла позбавитись від грибка, та провела видалення декілька родинок. Мамі так сподобався лікар, що вона вирішила пройти хімічний пілінг обличчя, и знову залишилась задоволена. Спасибі вам!
tomsoier
Вже не вперше буваю у цій клініці. Всім задоволена! На рецепції дівчати зустрінуть з посмішкою. Лікарі- професіонали своєї справи. Так тримати. Оксфорд Медікал! Ви - найкращі!!!
В городе живу последние несколько лет и не обзавелась проверенными специалистами. Сотрудница рекомендовала Оксфорд Медикал и гинеколога Надежду Константиновну. Отношением и результатом лечения довольна. Теперь с одним специалистом определилась.
Ваня
Спасибі вам лікар за допомогу! Дуже не люблю ходили по лікарням, для мене це стрес. Завдяки доброму відношенню цього лікаря я став по-іншому реагувати на необхідність відвідування лікарі. Спасибі вам велике!
Карина
Галина Михайлівна видалила мені усі родинки. Вони реально заважали мені жити. Лікар призначила комплексну діагностику, а потом по індивідуальній схемі видалила усе. Спасибі за те, що робити життя людей більш щасливим!
Анастасія
08 травня '18р.
Зверталась на прийом до косметолога і отримала купу цінних порад, також можу проходити процедури зі знижкою за студентським квиткою.Неймовірно задоволена своїм лікарем! Анна Федорівна - золотко)
Надія
28 квітня '18р.
Перший раз довелося звернутися за допомогою у даний центр. Потрапили на прийом до сімейного лікаря Захарчук Уляни Михайлівни. Молода лікарка вразила нас своєю толерантністю, вихованістю, людяністю. Людина знає свою справу. Психологічно підходить до даної паталогії пацієнта. Дає рекомендації щодо їх лікування . Кожна рекомендація підтверджується аргументом, чому потрібно так зробити. Знаючий лікар. Бажаю кожному потрапити на прийом до цього лікаря. Лікарю - 10 балів.
С.С.Ю.
У МЦ « Оксфорд Медікал» м.Тернопіль, проходив лікування та операцію по проктології. Мав четверту ступінь геморою. Провів операцію на гемороїдальні вузли. Все пройшло добре, одужав, самопочуття прекрасне!!!!!! Медперсонал доброзичливий і ввічливий, черг немає. Прийом проходить спокійно, нікуди не поспішаючи. Лікар приділяє достатньо часу для консультації, все детально і доступно пояснює, докладно описав суть проблеми і дав хороші вказівки і рекомендації, виявив повагу і порядність. Хочу особисто висловити подяку лікарю Паршин Володимиру Анатолійовичу за його, чуйність, доброзичливість, порядність, висококваліфікованість якому не страшно довірити своє здоров'я. Клініка і лікарі на хорошому рівні!! Всім задоволений і всім раджу.
Алла
Очень довольна дерматологом Петришин Галиной Михайловной,год мучилась сухой экземой рук,4 врача перед етим лечили,результата никакого.А етот врач подобрал правильное комплексное лечение и сама удивилась,за неделю руки стали как новые.Очень довольна и большое спасибо.
Артем
Сьогодні не легко знайти хорошого уролога, якому можна довірити настільки делікатне питання. В останні роки часто потрапляв на так собі лікарів. Нещодавно був на прийомі у лікаря ОМ( не можу зараз згадати ім'я). Залишився задоволений. Рекомендую звертатися.
Проктологія тут на найвищому рівні в м. Тернопіль та лікарі також
Олександр
Славік
Недавно і я відвідував одного із лікарів "Оксфорду". Можу зробити такі висновки : Плюси клініки: - доброзичливий і уважний персонал клініки - якісне обладнання - гарний ремонт Мінуси : - на паркові зажди зайнято.
Приємно здивована сервісом. Була і в проктолога і в косметолога на Паті. Результатами задоволеня у кожному із відділень
Марта
Мені сподоаблося, що там уважно відносяться та тактовно. Проблем з очікуванням не було, навіть раніше мене прийняли.
Іванна
Дуже хороша гінекологія! Я прийшла у свій час - без черги - проконсультувалася, взяли мазки і на наступний день передзвонили. Все зрозуміло і без "лякалок"
Любовь Ивановна
После лечения у Людмилы Игоревны забыла о мучавших головных болях и ломоте в спине, записала дочь - и ей врач тоже помогла. Это наш любимый доктор и очень приятный человек
Валерия
Записался на время - и - красота - нет очереди, и если платишь, то получишь полноценное лечение. КОмфортно, квалифицированно
Кирилл
Отличная урология, проверена мной. Со своей проблемой обращался в разные клиники, но эффективное лечение получил здесь. Рад и другим советую. Руслан Кук умеет лечить.
Володимир
Допоміг вилікувати нирки, я задоволений, рекомендую Руслана Володимировича друзям
+38 (035) 240-01-53 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Зверніть увагу на інші клініки:
Вертебрально-оздоровчий "Центр Євмінова" у Тернополі спеціалізований на безмедикаментозному та безопераційному лікуванні хребта. Пацієнтів приймають лікар-реабілітолог та вертебролог.
Тернопіль вул. Руська, 17
7,4
Тернопіль вул. Шептицького 20, 3 поверх
8,5
Центр реабілітації та відновлення - це сучасний реабілітаційний центр, в якому поєдані всі новітні європейські методики, у боротьбі із захворюваннями хребта та суглобів. За допомогою комплексної реабілітаційної терапії та індивідуального підходу, досягаються стійкі результати у відновленні опорно-рухового апарату без медикаментів та хірургічного лікування. У центрі приймає лікар ортопед-травматолог
Oxford Medical (Оксфорд медікал) у Тернополі на Бандери спеціалізується на наданні лікувально-діагностичних послуг для пацієнтів за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, сімейна медицина, педіатрія, терапія, косметологія, ендокринологія, неврологія, маммология, проктология. У медичному центрі теж ведуть прийом кардіолог, нефролог, алерголог, травматолог, міколог, флеболог та інші спеціалісти.